bugün

Yunanistan bizim koyu yenemez amk.
Yunanistan yarramı yesin aq ashmsusjs.
(bkz: Benim baban senin babanı döver)çocuklaşmayın amk.
"sadece ümraniye'yi göndersek 2 saatte atina'ya gireriz amk, sen neyin rüyasındasın?" denilerek cevap verilmesi gereken sıfır olasılık ifadesini karşılayan önerme.
+benim abim senin abini döver.
-benim babam da abini döver.
+o zaman benim amcamda babanı döver.
-....
+....

liseli ergenlerin bile açmayacağı bir başlık, ilk okul diması tarafından açılmıştır.
1974 te karaoğlan döneminde yunan destekli rumlara ne yaptığımız ortada isteseydik tüm adayı işgal edip kıbrısı türk adası yapabilirdik bu önermeyi yazan arkadaş türkiyedeki korucularla yunanistan arasındaki savaştan bahsetmiş herhalde.
(bkz: trollerin yan etkileri)

Adamlar başlıkları açıp silindikten yıllar sonra bile ortalığı karıştırmayı başarıyor.
onlar bizim üstümüze yürüse savaşmamıza gerek bile yok.
bi tükürsek ikinci izmir vakası yaşanır.
sen neyin kafasını yaşıyon la! içmeyin arkadaş şu molotof kokteyli içeçecek değil o.

edit: haa şu meşhur olay; bazılarını öldürmeyiz sikmek için saklarız.
avrupa birliği türkiye'yi yener.
oyunun bugudur. hangi oyun bu ?
işgale gelseler arada kaynayıp giderler. alttarafı 8 milyonluk ülke. 80 milyonun içinde dağılır giderler.
hani şöyle istiklal de dolaşırken o kalabalığın içinde geziyor olsalar kimse farkedip bakmaz.
yunanlara dış güçlerden destek gelmediği sürece imkansız ola hede. Destek geldiği zamanlarda da yenememişlerdi gerçi.
(bkz: cool story)
Niye savas ciksin sorusunu akla getiriyor. Tembel iki ulke emin olun savasmaya bile erinir. Gerci recep tayyip bu belli olmaz iki laf soyler pervasizca al basina bela.
Yanlış önermedir. Lakin Yunanistan ile savaşmayız.

1453'te ürkek Rum kızlarının Ayasofya'ya sığınışını hatırlıyorum da, içim acıyor beyler. Şerefsiz haçlılar istanbul'u nasıl yağmalamıştı. Bizim istanbul'u fethetmemiz peri kızı ile çoban hikayesine benziyor biraz. Bir hışımla hücum ettik sonra onu kendi ellerimizle öldürdük. O ki Fatih'in tek aşkıydı. Oh dear, Ayasofya'da çan sesleri duyulmuyor, sis her taraf sis...

Türklerin toplarından çıkıp istanbulu kuşatan bu kör duman ancak Türklerin istanbul'dan çekip gitmesiyle dağılıp kaybolacaktır.

Ve ben diliyorum ki Rum kızlar ve ortodoks rahibeler Ayasofya'ya sığınma ihtiyacı duymasın bir daha. Orada surların içinde sonsuza dek mutlu olsunlar. Kadınların egemenliği o kadar güçlü olsun ki erkekler erkekçe şeyler düşünemesinler. Savaş gibi mesela. isa'ya dua etmek ve şeytanın şerrinden kaçınmak... Çalışmak ve eve döndüğünde gülümsemek... Erkeğin görevi başka ne olabilir?
Mardin köyhizmetlerispor'un barcelonayı yenme ihtimali kadar olan savaştır...
(bkz: savaş çıksa türkiye dünyayı yener)
gördüğüm en saçma başlık ve entryler. üzgünüm ama bu işler böyle olmuyor. bu çocuksu kafa ile diyebileceğiniz tek şey (bkz: Benim babam senin babanı döver)
istanbul kadar nüfusu olan ülkenin ordusuna güvenmek yersizdir. Kaldı ki açlıktan nefesi kokan yunanistan'ın 2 füze için almanya'ya dilenmesi gerekirken türkiye çoktan bataryaları ateşler. Savaş sağlam ekonomi ister, yunanistan'ı kamerunla falan kapıştırın..
asker söğüt dallarından düdük yapmakla meşgul, yunanistan ise avrupalı abilerinin koltuğunun altında ve bizimle savaşa tenezzül etmezler. türkiye ile ilgili farklı fantazileri var arkadaşların, bekleyip göreceğiz.
yunan arkadaşlarımın direkt kendilerinin yalanladığıdır.

olası bir savaşın esamesinin bile onları ekonomik ve diğer yönlerden bitirebileceğini söylüyorlar.
Kardeş sen yukarıda bir sürü şey sıralamışsın da ucaksavar dediğin bizde L-70 top ve rapier az biraz da stinger bunlarla vurulacak pilot zaten uçmasın o toplam 2000 uçağın yarısı eğitim ve keşif amaçlı muharip uçak sayısı o kadar değil yani söyliim ben sana.
su götürmez gerçektir. yunanistan ın hava savaşı konusunda ne kadar üstün olduğu, dolayısıyla bizden de üstün olduğu it dalaşlarından ortaya çıkan aşikar bir kanıttır.

bu bir kanıt degildir artık savaşlarda en önemli yol gemiler adam senin onlarça uçagını gemiyle düşürüyor roketiydi atom bombasıydı bokuydu sülügüydü artık gemilerle yapılıyor araştırıp kanıt olarak ögrenebilirsinizde bunu ayrıcada genel olarak iki ülkenin askeri gücü bunlarda (bkz: #22756265)
(bkz: benim babam senin babanı döver)
biraz buna benzemiş olan şey.
--spoiler--
benim ülkem senin ülkeni şirinler.
--spoiler--
savaşı survivor gibi bir yarışma sanan gerzek hayali. ki onuda biz kazanmıştık.

yani sizin anlayacağınız dilden anlatmak gerekirse,

naaaaaaaah yener.