sözde mustafa kemal' in askerleridirler ama zoru görünce götüm götüm kaçarlar.
bakın bakalım mustafa' nın askerleri kimlermiş.
görsel
(bkz: bir türlü iç savaş çıkartamayan marjinal gruplar)
sözde mustafa kemal askerleri.
ortada bir savaş olmadığını ve ölümünün bir şekilde örtbas edileceğini bilen çapulculardır.

(bkz: ethem sarısülük)
Sözlükteki it sürüsünü gün yüzüne çıkarmış çapulculardır. pasif direnişin ne anlama geldiğini bilmeyen andavalları görmemizi sağlamışlardır.
eline satır alacak kadar yobaz ve aciz olmadıkları içindir o kaçış. hepsi candır. böyle orospu fırtlattıklarının provokasyonlarına gelmedikleri için hepsine helal olsun.
eline satır aldıktan sonra "erkeğim lan ben" diye ortalıkta dolaşan orospu evlatlarını gören çapulculardır.

orospu evladıyla orospu evladı olmaya gerek var mı? yok..

çünkü orospu evladı zaten orospu evladıdır.

orospu evladını savunmak da orospu evlatlığı olabilir mi peki? sakıncası yok kanımca...
bir kaç hafta önce türkiye'de darbeye zemin hazırlayan olayların çapulcularıdır. şu sıralar aynı durum mısır halkının başına tebelleş olmaktadır. amerikaya restini çekip söz dinlemeyen tüm ülkelerde bu karışıklıklar görülmektedir. ne de olsa birileri bastı düğmeye!
daha askerliğini yapmadığı belli olup oturduğu yerden milleti provoke eden piçleri tespit ettiren çapulculardır. ömründe delikanlı görmemiş ve delikanlılık ağırbaşlılıktır edebinden nasip almamış, eline satır alınca kendini delikanlı sanan dalyaraklardan da korkmayan çapulculardır.
Gercekte satır görse gotum gotum kacacak ibiş klavye Şakirdolarin diline dusmuslerdir.
Taksimdeyim satırı da gördük gazı da yedik hala da kaçmış degiliz hatta daha da kalabalık oluyoruz götüm götüm kaçanlar klavye den yazan altına sıçan bebeler sizsiniz.
orospu çocuğu eli satırlı beyinsiz olduğu için cezai ehliyeti yoktur. bunu bilen çapulcu bok yoluna ölmek istemez ve ite bulaşmaktansa çalıyı dolaşmayı tercih eder.
başka zihinsel sorunları olanlar da buraya gelir ve başlık açar.
Gerektiği gibi bulundukları yerden tozolmuşlardır. Böyle "vatan kurtarmaya" ancak böyle "vatan savunma" yakışırdı zaten. Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş. Bize bişey demek düşmez.
(bkz: çarşıyı duyunca bile saklanacak yer arayan polisler) satırla insan öldürmeye mi gidiyon it oğlu it
daha düne kadar "halk burada makarnacılar nerede" sloganı atan lakin en ufak bir harekette götüm götüm kaçan çapulculardır. çok güldüm lan. allah ta sizi güldürsün emi.
Yerinde başlığı açan şakirtler de olsa, akparti diye inleyenler de olsa; elinde kendini savunacak bir aleti olmayan her insan evladının yapacağı şey. Asıl götüm götümlük eline satır almadan sokağa çıkamamaktır.
mantıklı çapulculardır. bir jackie chan veya bruce lee olmadıktan sonra satırlı bir insanla kavga etmek saçmalıktır. asıl satırla sokağa inenler neden eylemciler gibi silahsız gelmemişler bunu sorgulayın.

(bkz: satırım olmadan asla)
yanlış yapmış çapulcudur. Gidip satıra kafa atması gerekiyordu. Yani akpliler olsa öyle yaparlardı.
Yerinde başlığı açan şakirtler de olsa, akparti diye inleyenler de olsa; elinde kendini savunacak bir aleti olmayan her insan evladının yapacağı şey. Asıl götüm götümlük eline satır almadan sokağa çıkamamaktır.
Aslanım madem bu kadar cesursun, vatanseversin, çık karşısına söyle bir şey. Yap bir şey. Elinde silah olmayan insanlara silahla saldırmak kolay.
Silahı bırak neler dönüyor görelim, sonra gel de belanı sikelim.

Sahte vatanseverin serzenişidir.
düşman askeriyle çarpışan asker ile iktidara karşı baş kaldırışın etkilerinin ve tepkilerinin aynı olmasını bekleyen götleklerin açtığı başlık. satırlarla vatandaşının üstüne yürüyen elemanlar sen ol, bende o satırlı zibidilerden kaçan çapulcu olayım. sen göt kılı ol ben ise direnişci olayım.
kendimi ne mustafa Kemal'in ne de bir başkasının askeri olarak tanımlıyorum yalnız şunu biliyorum sivil ve savunMasız iken psikopat davranış eğilimli ve eli satırlı bir kitlenin saldırısına maruz kalan Her normal insan kaçar. Bu korkaklığın değil akıllı olmanın bir sonucudur. Bu davranış tüm dünyada her iki taraf açısından üç aşağı beş yukarı böyledir.
Eline satırı alan niye aldı. Korkmadığı için mi? Korkmadılarsa neden ellerine satırı, arkalarına polisi aldılar.
savaşta askerlerimizin cepheye silahsız çıktıklarını sanan insan söylemi,çapulcularda da satır olsun görürüm polisi.
o satırlıyı destekleyenler hepsi canidir. dininde adam öldürmek günahtır ama hani dindarım deyip allahu akbarr çekerek adam öldürecek. işte müslümanların sorunu bu. her zaman zalim gaddar bencil yobaz sapık vs... sonra dininize küfür edince kızıyorsunuz. ilk başta " insan " olmayı bir öğrenin müslimler.