bugün

bu vasitayla ben de uludag sozluk accountumu satmaya verdim. ilgilenen okurlar özel mesaj sistemiyle bana ulaşabilirler.
zira sozluk en son 2 hafta once yazar almis ve turkiyenin ilk 100 sitesindendir.
(bkz: yok artik lebron james)
edit: minimum 10 $
$ dedim bak
(bkz: satilik birinci nesil yazarlik)
klasik türk mantığını taşıyan kişi elindeki her şeyden para kazanmaya çalışan kişi halk arasında buna çakal denmektedir.
(bkz: satılmış ekşi sözlük)
meraklısına 0 km. temiz, bayandan sozluk accountudur.

$10 dolar pazarlıklı fiyatıdır.
gitti gidiyorda mı satılıyor sorusunu akla getiren durum.
bir zamanlar 6 haneli icq die delirirdi insanlar, hatta bir tanesi için 100$ teklif almıştım ama sonra noldu msn çıktı icq patladı.en iyisi fırsatı varken satmasıdır hele öyle enayi bulduysa hiç durmasın sonra çok koyuyor insana.*
eksi sözlük'teki seviyenin ne kadar düstügünün kanitidir.bu durum biraz da kisilerin sözlüklere arac degil de amac olarak bakmasindan kaynaklanmaktadir. * * * *
kuytu kosede kalmis bir miktar parami degerlendirmek icin israrla almayi dusunecegim olaydir. eger alan olmazsa yilbasindan sonra dusunurum.
(bkz: parası olan yazıyor)
(bkz: zengin yazar alımı başlamıştır) *
(bkz: ekşi sözlük ün pul olması)
satanın ticari zekasına,alanın normal zekasına hayran olunacak eylemdir. bunu alan gubidik yazar, olayın jargonunu bilmediği için mütamadiyen ilk 10 post içinde çaylak veya okur olacaktır. bu tip oluşumları zirve yapanın yerin ,nicklerin veya üye sayısının değil, klavye başındaki kişilerin olduğunu idrak edememiş olanların balıklama atlayacağı ilandır.
ek$i sözlük hamlesi olabilir bu hareket. ek$i sözlük büyükbaşları tarafından bir yem atılmıştır bakalım yankısı ne olacak diye. piyasa araştırması yapıyor olabilirler. ama bizler satılmış sözlük istemiyoruz.
(bkz: anasını boyayıp genç kız diye pazarlayan zihniyet)
sigara içilmemiş, kazasız, krediye uygun ekşi sözlük hesabı.
Ekşi ne zaman yeni nesil alımları yapacak diye beklemeyin.Ekşi sözlükte yazar olmamanın getirmiş olduğu eziklik hala canınızı sıkmadı mı? buyrun açık arttırmaya sizde katılın..

http://www.verdimgitti.com/urun_detay.php?id=14942
"vah vah beynine darbe almış olmalı" deyip olayı mahalini terk etmek gerekir.

-ki olayın raconu budur- hasta ziyaretinin kısa olanı makbuldur.
--spoiler--
Listelendiği kategori: Ana Sayfa > Diğer Herşey > Evcil Hayvan Ürünleri
--spoiler--
account birden fazla kişinin kullanımına karşı korumalı değil midir diye sorulup satışından sonra iptal olması olası account.
127 yıl garantisi olan ürün*
(bkz: hayatini satti)
açılış fiyatı: 500 ytl.
(bkz: abov)
ticari zeka. kaça satılır bilmiyorum ancak mutlaka bir alıcı bulur. ekşi de celebrity olmak isteyen yüzlerce insan var. ortalıkta dolanıyorlar öyle ne yapsam ne etsem diye.
(bkz: sahibinden satılık az kullanılmıs ufo) *
alanın aklından şüphe edilmesi gereken durum. sanki bana microsoft hissesi satıyorlar.