bugün

kılıçdaroğlu'nun başbakan olması kadar gerçektir.
allah korusun abiler. olmayacak olandır.
Istanbul belediye başkanı olduktan sonra küçük emrah moduna girerek mevcut Başbakanın yolundan giderek mümkün olacaktır.
adi cehepeyle anildikca hic gerceklesmeyecek olan bir hayaldir.
şehirin bilmeme kaç km ötesinde bir dağ köyünde yaşayan dayımın iddiası. söylediklerine göre, halk sarıgülü deli gibi destekliyormuş. hayır yaşadığı köy öyle mahrumiyet bölgesi ki, bu adamlar sarıgülü nereden duyup hangi amaçla destekliyor merak ettim. la dayı bak sarıgül sizin köy halkını etkilemiş olabilr ama memleket 79 seçmenden ibaret değil. sandıklar açılınca üzülürsün. sen yine ecevitten şaşma *
koç holding'le samimiyeti ilerlettiğine göre sağlam medya desteği alacağından ötürü mantıksız karşılanamayacak biliştir.
Desene yine aynı tas aynı hamam durumudur.
anca rüyada görülecek birşeydir.

(bkz: siktir ordan)
(bkz: bir yaşıma daha girdim)
23 nisanda belki.
şaka bir yana sarıgül iyi adam bence, yani bir yalandaroğlu ya da oktay vural gibi ota boka muhalefet değil herif ama onun başbakan olması için chpnin iktidar olması lazım, kendi partisini kurmadığı ya da başka partiye geçmediği sürece. ki daha geçmedi.
bir de "chp" ve "iktidar" kelimelerini de aynı cümlede kullandım, anlatım bozukluğu ve mantık hatası için özür diliyorum.
Sarigul e 23 nisanda bile vermezler o koltugu.
duvar yazıları ile aşikardır. adamın gizli hayranları var resmen. evet.
her köprü altındaki yazıyı 100 oy kabul etsen belki..
yanlış bilmesidir. sarıgül büyük ihtimalle chp den girecektir.

Efenim, chp nin oy tabanını oluşturan kesimin büyük bir çocuğunluğunu aleviler ve atatürkçüler oluşturmaktadır.

Alevilere karşı tutumu gayet katı olan sarıgül, atatürk türkiyesi artık değişmeli tarzında açıklamaları da yapmıştır. bu durumlardan mütevellit biraz götünü yiyim ayağına kaçıyor dostlar.

chp zihniyeti değişmediği sürece kim gelirse gelsin bi sike sap olamaz. recep tayyip erdoğan ve kankaları ne yazık ki yine...
herkesten önce okyanus ötesinin istemesine bağlı öngürüdür.
boyle seyler demeyin umuttur adamin yegeni vardir tanidigi vardir bir yerden duyar heveslenir ayiptir..
tek çare sarıgül diyen solcu tayfanın ancak rüyasında göreceği gerçektir.
stalin in sosyal demokratlar kapitalistlerin stepnesidir, ne zaman kapitalizm çıkmaza girer dinamikleri tıkanırsa o zaman sosyal demokratlar ortaya çıkarak olagan üstü onlemler ve akılcı politikalarla herşeyi duzeltirler ve daha sonra kapitalistler tarafından tekrar kullanılmak üzere beklemeye alinirlar tespitinin haklılığını kanıtlar.
olur mu bilemem lakin adamda o potansiyel var.
pek mümkün değildir. onun yerine (bkz: çare morgül)
başbakan olur mu bilmem ama çok büyük oy potansiyeli var her şehirde.
kesin bilgidir. yayalım arkadaşlar.
olmaz mı olur tabi neden olmasın. ama millet boş adama oy vermez o başka. alır başbakanlığı.
--spoiler--
"bakan idris naim şahin, bu ülke için umut kaynağıdır. çünkü 'idris naim şahin içişleri bakanı olduysa ben de her şey olabilirim' duygusu veriyor."
--spoiler--

o yüzden hiç şaşırtmamıştır.
taş çatlasa chp genel başkanı olacaktır, bir chp genel başkanı ise asla başbakan olamayacaktır.

edit: belirtmeden edemedim, k.k. belediye başkanı adayı olduğunda da aynı güruh onun yükselip başbakan olacağına inanmıştı. sonuç: fos.