bugün

normal moddan çıkıp, kafanızın iyi olmaya başladığı noktadır. ayrıca içtikçe yükselen eşiktir. başlarda 2 birayla kafanız on numara oluyorken ilerleyen zamanla birlikte 7-8 tane yüksek alkollü bira sonrası, bir de küçük rakı mı kapsak acaba, dediğiniz bir noktaya gelinir. düzenli alkol kullanımı sonrasında alkolik olmak süpriz olmayacaktır. ama içmek güzeldir.
kişi bu eşiği aşıp aşmadığını kendi burnuna "pıt" yaparak anlayabilir, burun uyuşmuş, karıncalanıyorsa, o eşiği aşmışsın içme arkadaş.
hakikaten burundan anlaşılıp anlaşılamayacağı merak konusu olan eşiktir.
rezil olmadan yanağı ısırarak anlaşılabilir. içeriden yanağınızı ısırdığınızda hissetmiyorsanız, daha fazla içmeyin.
henüz fareler üzerinde yaptığım deneylerden olumlu sonuç alamamış olsam da, kendi üzerimde yaptığım deneyler neticesinde..

yaz ve kış olmak üzere bu eşiğin değişiklik gösterdiğini gözlemlemiş bulunmaktayim.
Bir tane theraflu sonrası gerçekleşendir. Toplantıda arkadaşa boğazım acıyor, daha fazla konuşamayacağım dememle, hayatıma yaptığı küçük dokunuşun eseri. Akşam 5’ten sonra resmen maymuna döndüm.

sözlük meydanına çıkıp öpücem diye millete sarmamak, çalan müzikle piste çıkıp şaşkın bakışlarınız arasında Harun Kolçak’ın gir kanıma klibindeki gibi dans etmemek için kendimi zor tutuyorum. insan duracağı yeri bilmeli. *
bilinçsizlik eşiği ile patavatsızlık eşiği arasındaki dar bantta dalgalanır.
Benim bünyemde alkolün tadına göre değişendir.

Mesela benim en çok etkilendiğim şey bira. Nedendir bilinmez. Ama aynı miktarda daha yüksek alkol oranına sahip bir şey içsem o kadar etkilemiyor beni. Anlamadım neden.
Trakyalı kişilerde hayli yüksek.

Şöyle anlatayım 4 arkadaş Barbaros sahilde 2 geceliğine takılmaya gittik haftasonu içiyoruz akşam 7 gibi başladık sabah şişe toplayan dayı geldi 165 bira gençler bu gece daha iyi performans bekliyorum sizden dedi.
Kendindesindir ama hafif bi sallanmaya başlamışsındır.
Yer çekiminin varlığını hissedersin.
Sarhoşluktan daha güzeldir onun esigi.