1. 1.
  kendisi obezdir.
  2 -1 ... baybars
 2. 2.
  o kadar güzel bir sesi var ki, dünyada eşine az rastlanır cinsten.sesini ilk duyduğum an sesine aşık olmuştum, bu durum tabi ki resmini görene kadar sürdü! muhteşem bir sesi olmasına rağmen sesinin tam tersine dış görünüş olarak çirkin ve şişmandır. sesini duyup aşık olanlar resmini görmekten uzak durmalıdır, hayal kırıklığının geliyorum dediği andır bu!
  1 ... aria galactica
 3. 3.
  therion'un in the desert of set klibinde sahneden atlayıp seyircileri yiyeceği konusunda tırsmamıza neden olmuştur. eğer yakından izlemeyi düşünüyorsanız ne olur ne olmaz diye yanınızdan şeker bonibon v.b. eksik etmeyin. yöntem olarak ise üzerinize doğru gelirken çikolatayı 1-2 kere görebileceği şekilde sallamak ve uzağa fırlatmak. akabinde ters yönde atacağınız deparla sizi yakalaması imkansızlaşacaktır.

  rakibi tanıma açısından :

  http://www.metalfashionvideos.com.ar/Mf5/sarah.jpg
  3 ... alas
 4. 4.
  Bu hatunun cradle of filth'in Nymphetamine yorumu vardır. Dinlenesidir, sesi fena değildir.
  ... ceyzac
 5. 5.
  adı cradle of filth ile anılsa da, angtoria ile çıkış yapmış olsa da, kendisi bir dönem therion'un canlı performans line up'ında yer almıştır. grubun sopranoları martina'yla polonya'daki ''rise of sodom and gomorrah'' performansları bu parça için youtube'deki en beğenilen ve izlenen video. ancak jezebel ve diğer bir grup soprano & tenor ile performansları kesinlikle çok daha kaliteli.

  tamam, martina da iyi, ve devil horn işareti yapmaya bayılan genç erkekler onu beğeniyor, ancak sarah jezebel deva'yı sahnede izleyin. notaları hatasız söylüyor. belling (çınlama) yaparken kesinlikle zorlanmıyor ve tüm üst notalara detone olmadan, zorlanmadan çıkıyor.
  ayrıca onun için şunu da söyleyebilirim ki:
  (bkz: four octave wonders)
  ... madeleine
 6. 6.
  they called her lady tyranny ve a sign of sublime adlı iki şarkısına yıllar önce takılmış olduğum kişi. sesi hakikaten müthiş.
  ... dkomnenos