bugün

o ne guzel ne sahane bir zihniyettir.
ama kendini gelistirmesi lazim. diger hesaplarini gozden kacirmis.

edit: basligi acan ben degilim kendisi. silmis amk.
Kan tutan kasap gibi kaliteli yazarın çaylak olduğu sözlükte normaldir.

görsel
Seni severim bilirsin.
1. O kız ya da erkek, o şebekliği günde bir kere yapıyor.
2. Şebeklik yaparken, ciddi entry girmiyor. Burada herkesin az çok bir konsepti var. True dersin herkesin kafasında “allah affetsin” şeklinde bir imaj oluşur, 007 dersin aklına biraz asabi ama beyfendi bir adam gelir, bilmem kim dersin bilmem ne model dersin. Sen aynı anda hem kasap, hem koyun, hem çoban olmaya çalışıyorsun, biraz gözleri yoruyor konsept değişiklikleri. Yoksa bence çok iyi çocuksun.. (34 yaşındayım deme, yaş itibariyle bana göre hala çocuksun).
3. “Tek düzgün entry giren benim” demek biraz, kendim için demiyorum, bu ara hesabı silme düşüncelerim var diye iyice saldım ama başka yazarlara hakkaniyetsizlik olmuyor mu? Bırak insanlar seni savunsun, zaten kendi hesabıma yokluğunu hissettim. Gelse de, az gülsek; dedim.. ama “az” gülsek, aşırı aşırı olmasa..
4. Ciddi muhabbet illa ki, savunma sanayi haberi mi oluyor? Memlekette enflasyon var, seçimler yaklaşıyor, önünde çayır kadar konu var, yaz yazabildiğini..

Şahın bahçesinde men garip bülbül
Efkârım artmakta halim pek müşkül
Koparmadım asla kokladım bir gül
Kâfir oldum ise imana geldim.

Biraz imana geldiğini göster, yine çaylak yaparlarsa merak etme, biz de protesto ederiz.
acayip bir zihniyettir. o değilde ben şu kısma takıldım biraz

--spoiler--

şuan uludağ sözlük kendine hala sözlük diyebiliyorsa benim emeklerimin sonucunda dır.

--spoiler--

bence ismail ile konuş kardeşim sözlüğün 3 de 1 (bkz: üçün biri) hissesini sana vermesi lazım. 3 de 1 i onda kalsın 3 de 1 i de emin adanurda kalsın kardeş kardeş geçinin gidin. bu fedakarca emeklerinin karşılığını alamıyor olman göğsümüze öküz sürüsünün oturmasına sebep oluyor..
utandıran zihniyettir.

biliyorum kardeşim emeklerini, kendini heder etmeni göz ardı ediyor kitipyozlar. bu ismailin odasına tekmeyi vurup girmek lazım "yeter lan bu saracaya yaptıkların" deyip kulağından tutup geçmişini sevip kapının önüne atmak lazım sümüklü peçete misali.

ey ümmeti muhammed siz de tepkinizi gösterin bugün emekçi saraca kardeşimize yapılanlar yarın size de yapılacak. hani bir hikaye var ya naziler önce yahudiler için geldi ses etmedim sonra bilmem kim için geldi ses etmedim en son benim için geldiler ses edecek kimse kalmamıştı diye. bugün otomotiv sektörünün duayen ismi saraca için geldiler ses etmiyorsunuz yarın sizin içinde gelecek naziler..
Sözlüğe hareket katan, canlandıran bir yazarı çaylak yapan zihniyet çok göt bir zihniyyetttir.
Kendi fotosunu 363737 kez atması haric, bilgilendirme entryleri giren, eğlence katan, arada sinir ziplatan bir yazarı aramızdan ayıran zihniyettir. Tü kaka zihniyet.

Evet
Boşverrrrr takmaya değmez.

Eğlenmene bak.

Evet
(bkz: sen daha yenisin galiba)
Uludağ sözlük yönetimini 9 şiddetinde protesto ediyorum ve de şaka yapmıyorum. Bu sözlüğe olan son ümit kırıntım da bitti.
(bkz: yazık sakat galiba)
(#46918989) kardeşim bu kadir kıymet bilmez kösnükler senin kıymetini bilemiyor. batman filminde penguen adam karakteri vardı acayip karizma. hollywood da olsan o rolü havada karada kapardın yeminle.
sözlükte hatırlanmasının sebebi kendi fotosunu ekleyip durmak ve sürekli, gereksiz biçimde kendini övmek dışında bir şey olmayan bir trollü çaylak yapan alkışlanası zihniyettir. gerçekten de takdir ettim.
Modlar hep cehape zihniyeti karşim. Senin savunma alanındaki gelişmelerle ilgili entrilerini çekemediler. Hatta modlar dış güçlerin maşaları.