bugün

Beyaz çoraplarımla giymişimdir. Negzel oldu valla.
(img:#2167576)
yazın adana da sürekli giydiğim üründür.
görsel
güzel ve bakımlı hanım ayaklarına pek yakışan yaz giyeceği.
sandaletten sonra ayakkabı giymek zor geliyor bu yüzden yaz mevsiminde ayakkabı almamaya gayret ediyorum. ayak bildiğin sere serpe yayılıyor.
Bakımlı ve düzgün ayaklara yakışandır.

Pençeleri veya toynakları olan canlılara pek yakışmaz. Hatta göz zevkinizin içine eder, mide bulandırır falan filan...
en ideal yaz ayakkabısıdır.
şahsen şu ana kadar vurmayan babete rastlamadım. *
bu cehennem sıcaklarında spor falan giyilmez. vurmadan çorapsız giyebilme şansınız sıfıra yakındır ve çorapla ayaklarınız adeta alev alır.
kadınsı modelleri heleki ojeli ayaklarda zirve yapar.
kıroların tercih ettiği terlik türüdür. metropollerin ortasında giyinenlerinin sıfatı ise tanımsızdır.
https://www.beymen.com/p_...pe-zanotti-sandalet_86903
fiyatı akıl alır gibi değil.
işte ortaya yapılmış bir karışık modeller zinciridir.

https://www.google.com.tr...&biw=1024&bih=634
baharin yazin mujdecisidir. bottan sandalete giden kisayolu kesfettiginiz anda ayak parmaklarinda bir bayram havasi izlenir. can sikintisina da birebirdir. degisik degisik milatlar vardir sandalet sezonu icin; kimisi 23 nisan, kimisi 1 mayista baslar giymeye. haziran ayini bekleyene diyecek lafim yok, ondan sonrasi tufan zaten. *
yaz aylarında ayakların serin olmasını sağlayan ip ve benzeri kumaşlar kullanılarak üretilen ayakkabı çeşidi.
kadınlarda da erkeklerde de iğrenç duran şey.
yurdum erkeklerinin genellikle beyaz çorap üzerine giydikleri ayakkabı.
yaz için ideal , üretene duacı olduğumuz ayakkabı.
rahatlığın diğer adı. eylül ayına kadar giyilebilir. sonbahar yağmurlarında sandaletle garip sesler çıkartarak yürümesi pek zevklidir.
hiç hazzedilmeyen ayak aparatı. hele bi de çorapla olursa kaçılması gereken bi ortam yaratır kendisi
yazlık bir ayakkabı çeşidi... şakkıdı şakkıdı terliklerin topuklu ve bağcıklı modeli...
bulgaristan göçmenlerinin rağbet ettiği ayakkabı...
büyük ihtimalle üstü açık, küçük deniz aracı olan sandaldan esinlenilerek türetilmiş, yazın kullanılan, ince tabanlı, ayağa bağcıkla ya da iple bağlanan ayak giysisi.