bugün

Göktürk ordusundaki beylerden biridir.Çok güçlü ve iridir.En dikkat çeken özelliği bi kahkaha başlayınca susmaz.Arkadaşları onu atına bağlayıp dört nala atı gönderirler anca öyle kurtulurlar
yedinci nesil faşist yazar. hoş gelmemiştir.
atsızcı sanırım.
"kardeşim nejdet sançar'a" yazılı bir fotoğrafı hatırlatan güzel nicki ile sözlükteki kürtçülerin, liboşların ve daha sayamadığımız nice haşeratın husumet duygularını kabartacak olan yedinci nesil yazar.

"bu kadar düşmanla savaşmak zor olacak."

yanındayız.
(bkz: xer hati)
sözlük semalarında an itibariyle görünmekte olan, nur topu gibi bir faşist, diğer akranları gibi iki kelimeyi bir araya getirmekten aciz olmasından mütevellit, nur topu mu kar topu mu orasına tam karar veremedim.
(#7404993)

tit adlı oluşumdan olduğunu söylemiş yazar. severek izliyoruz.

edit: değiştireceğini bildiğim için sikrınşat yaptım ahan da burda.

http://www.images.gen.tr/public/view/full/13632
''adam vatanını seviyor haydi hemen faşist diyelim'', yazarı. onur, gurur ve vefanın ne demek olduğunu bilen yazarlardan. bazılarınıza uzak gelebilir, kimisinin ata mirası yalan söylemek, iftira atmak ve düzen bozmak. bokun içine düşse boku mundar edecek kalitede insanlar neden sevsin ki sancar'ı?

(bkz: hoşgeldin yiğidim)
sözlükte yalancı ve karaktersiz yazarlardan biri ile dididen insan bu yazar. bazı zekalara şunu da diyeyim, türkçe de bazı kısaltmalar vardır. bunların bazıları bir anlam kazanmıştır. mesela pkk, nerede kullanırsanız kullanın bir karşılığı vardır. bu örneği verdim ki bazılarının zekası anca buna yetiyor. tit ne ara bir anlam kazanmış? yazar bunu açıkladı mı? öyle götten palavra atma peşinde insanlar var. aralarında biri var ki zaten yalanı ortaya çıktı*.

not: ısrarla izleyin bazı yazarlar bir bok yedi ya, ısrarla o muhabbeti gururu ve onuru adına devam ettirmeye çalışıyor. sonrasında da bu topraklarda kürt zekası lafı nereden çıktı demeyin. zaten bu lafı da bulan ben değilim. ama şunu ekleyeyim, ilk kullananın bir bildiği varmış*.

(bkz: yalancının mumu yatsıya kadar yanar)
(bkz: kürt zekası)
(bkz: yedinci nesil silik)

(bkz: son şakasını yaptı)
ankara ilinin Kazan ilçesine bağlı bir köy.

ilçenin tüm köyleri için:

(bkz: Kazan)
Çankırı ilinin Orta ilçesine bağlı bir köy.

(bkz: Orta)
Diyarbakır ilinin Merkez ilçesine bağlı bir köy.

(bkz: diyarbakır/#8364059)
eskişehir'in seyitgazi ilçesine bağlı bir köy.

· seyitgazi nerede?

kaynak:

· tarimziraat.com/eskişehir

(bkz: seyitgazi/#8997645)
2 sene önce aramızdan ayrılan yazardır. neden silindiğini bilmiyorum. tanımıyorum da. öyle bi hatırası canlansın istedim.
güzel bir Türk adı.
Nobel ödülü almaya hak kazanmış aziz sancar ın soyadı.