bugün

tarafsiz, salt dusunceleriyle yazilanlari okur, yorumlar. samimiyet oranini bulmak icin soyle bir test duzenegi hazirliyoruz:

- oncelikle yazarin eski tarihlerden 5 uzun entrysi rastgele havuzdan cekilir.
- akabinde yazardan bu 5 konu onceden belirtilmeksizin 5 farkli entry yazmasi istenir.
- sonra bu 10 entry once test danismani tarafindan degerlendirilir.
- en son eski tarihli 5 entrysi, yazara baskasininmis gibi sunulur, yazarin ustunde yorum yapmasi istenir.
- eger yazar kendi entrylerini tanir da " hade len, bunlar benimkiler zaten, beni mi yiyonuz,bu teste alet olmiycam.
dun ne dediysem bugun de arkasindayim. "
falan derse yazar SAMIMI, SOZUNUN ARKASINDA, cikar.
- EGER " boyle seyler yazilir mi, yazan kimse madalya takmak gerek." gibi yorumda bulunursa, kaypak, omurgasiz, orasi
burasi oynayan cikar.

teste itiraz yolu acik olup, testin tekrarlanmasi halinde testcinin banka hesabini da bi zahmet gormek gerekir. *
g.tü nokta yerine ö harfi koyarak yazması gereken yazarmış.
(bkz: aman sen öyle düşünsen ne yazar)
(bkz: g t işte g t!)
dokuzuncu nesil yazar. hoş gelmiş.
şöyle bir mesajda atmıştır.

okuyalım bakalım.
--spoiler--
değerli yazar kardeşlerim.sözüme girmeden önce geçmiş babalar gününüzü kutlarım. uludağ sözlükte yeni yazar olmuş bulunmaktayım. samimiyet günlüğü adında bir günlüğüm var , ayrıca bir de böyle bir başlık var. ziyaret etmeniz , paylaşmanın güzelliğini , huzurunu bana enjekte edecek adeta.
--spoiler--
samimiyet artık insanlar tarafından içi doldurulan boş bir kavramdır. hoşlandığımız kişi samimi, hoşlanmadığımız kişi sammiyetsiz olur. dolayısıyla, göreceli bir ünvandır samimi yazar.
öte yandan, tanımadığım ancak sözlüğe yeni gelmiş bir dokuzuncu nesil yazarımızdır. hoş gelmiş, sefalar getirmiş.
entry ve nick uyumu başlığını görünceye dek yazarları anlamamış yazadır. şimdi anlıyorum , burçtan ve nickten kişilik tahmini yapılabilir.
üzerine tıklamadan önce "o benim" demeyi düşündüğüm ve akabinde bir üyenin nicki olduğunu öğrenip vazgeçtiğim sıfat tamlamasıdır. hoşgelmiştir.
nick'i ile hiçbir yönde bağdaşmayan yazar.
gerçekleri söyleyip eksileri yiyen yazardır.

(bkz: doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar)
(bkz: ben)
samimi yazardır.

(bkz: elizaberhlerin nick altına yazması)

(bkz: sözlüğü ibne trollerin basması)
çok güzel troll olacak bu çocuk. on numara troll olacak bak yazıyorum burya dedi dersiniz, çok cool, gizemli, sabah akşam küfür yiyecek on numara bir troll olacak. yesin onu imam dedesi. hadi bakam güveniyorum sana torunum. *
(#16760063) eleştirebilecek kapasitesini gösteren yazarcık.
siyaset, eleştiri falan bunların hepsi küfürle oluyor zaten buralarda.
(#16980785)iki yazarı sadece cinsel tercihi yüzünden karşılaştırabilecek derecede zeka seviyesi 'kıt' yazardır.
yazarları yazdıkları yazıların içeriği ile yargılarsın, tercihleri ile değil sayın yazarımsı.

ayrıca burası bir sözlük platformu,
kişiler yazarları tercihleri için değil, yazdığı yazılara göre, yargılar, sever, sayar!
ibnenin önde gideni...
9. nesil yazar.

(#17058932), (#17013517), (#17026908), (#16990764), (#16551809), (#16283970), (#16249246), (#16243661), (#16238661), (#15981192) sen kendini ne zannediyorsun sıçtığım bok?

bu tipini sikiyim lafına iyi alıştı da, bilmez ki sikerim bu saatten sonra vereceği bakınızı.

bi 30 sn falan veriyorum bu yazıyı görüp, nick altıma yazdığı tipini sikiyimli bakınızları silmesi için. 29 28..
evet , ben samimi yazar olarak uludağ sözlük hesabımı bir arkadaşa devretmiş bulunuyorum. neyse çok konuştum iyi bayramlar.
hakkaten samimi bir yazar.
eşcinsellere saygı duyma saçmalığı/#17379893 samimi yazmış.
eşcinsellik konusunda daha önce de gereksiz entrylere imza atmış yazarımsı.
bir eşcinsel sempatisi var sanırım. (sürekli bahsettiğine göre efendim) * * *
samimiyetine koyduğumun.
(bkz: izmirli kızları yalamak/#18147182)
bunamaya yüz tutmuş yazar.

(#18301541) imam nere gitti la? adam burda ya çatır çatır.
Aslında çoğu kişinin derdini dinledim internetten , çoğu saçma konuları çok büyük trajedi sanıp intihar etmeyi bile göze alıyor. Bir bakıyorsun küçük ve önemsiz şey için intihar etmiş , diğer tarafta büyük ciddi sorunu olduğu halde kafaya takmayan. ikisinden biri asla olamadım. bazı akrabalarımın ölmesine umursuzken bazı akrabalarımın ağzını yemek yerken şapırdattığından depresyona giren biriyim ben. Derdimi internete döküp fakat kimsenin okumadıgı , aşırı ciddi dertlerim olup unutmaya çalışırken acı çeken ben.
apartmanda kürt var onlara söyleyeyim justin bieber konserine molotof atsın diyerek tüm kürtleri terorist kategorisine koyan gerizekalı. umarım senin evine atarlar.
(bkz: #20036932)
önünde halka tatlısı satılan yerler vardır ya, kendisi muhtemelen öyle bi yerde dünyaya gelmiş.
(bkz: #17036078)
çok geri kafalı.