bugün

Onbirinci nesil bir suser.
Entarilerine bakınca türkçü ve turancı olduğu görünüyor.
Kalemi kılıçtan keskin ola.
Şamanizim bir yaşam Tarzıdır dinle bağdaştırılsa bile aslında tanrıya ibadet etme çabasıdır. bu da farklı şekillerde yapılabildiğine göre bkz mevlana yunus emre ve bir çok büyük din alimine bu yüzden hiç ters olmayan durumdu.r
(bkz: Satanist imam) şeklinde okuyup hiç şaşırmadığım fakat başka başlığa geldiğimi görünce şoklara gark olduğumdur. hayır başlığı da yanlış okumadım.
cehenneme inip göklere çıktıktan sonra imam olmaya karar veren kişi.

aslında o benim. ama halâ cehennemden çıkamadım.

bu yuzır benden önce davranmış galiba. hadi bakalım neler yapacak göreceğiz.

edit: dakika bir gol bir. (#28849802). umarım azalarak biter.
nickiyle çelişkiye düşüren yazar. nitekim -ist- ile bağladığı şaman sözcüğü kendisinde fanatik bir izlenim uyandırıyor. her türlü fanatizm, maddeden etkilenmeye meyilli bir eylemdir. fikirleri ile yaşadığı deneyimleri birleştirip doğru olanı bulmaya çalışması takdir edilesi bir çaba olsa da, inandığı ve kendine inandırdığı fikirleri bu yazar dostumuzu kendi fikirlerinin kölesi yapabilir ki bu da ego ile yönetilen zihinlerimizin ortak sorunudur.
Kendi ideolojisine eleştiri yapılınca akılcı bir yaklaşımı bırakıp yazara hakaret eden geri kafalı ülkücü.
sözlükle uzun zamandır haşır-neşir olmadığı kadar yazan eski bir yazarın, yeni hesabı.
dün yediği ayarı unutamayan bazı yazarlarca ilkellikle , özel yaşantısı hakkında gram bilgisi olmadığı halde hayattan tat alamamasıyla itham edilmiş yazar.
insanları da sevmediğim söylenmiş, insan onurlu bir varlıktır. döneklik, eskiden yemek yediği kapa pislemek gibi aciziyetler o insanın; insanlık onurundan nasibini almadığını ve insanlıktan aforoz edildiğini gösterir. en azından kendi penceremden olaya öyle bakıyorum.
bu tip insanları sevmek zorunda hissetmiyorum kendimi.
insanları sevmediğim konusu da katî olarak iftiradır.
''insanı severiz biz, kinimiz zalimlere''
fameraft:
görüyorsan buraya da bırakıyorum.
mevlana ile ilgili olan kısmı.
görsel

okuma özürlüysem demek ki.
ee ben sana ne dedim bakayım. Hey ALLAHIM ya. Aynı düşüncedeyiz aslında ama sen durduk yere ego yapıyorsun.
birader kendini ibadete vurmaktan değil ah edip üzülmekten bahsediyor burada.
ah çekmek, üzülmek feryat etmek nasıl zikirden, namazdan üstün olur.
aynı şeyi söylemiyoruz ayrıca.
bugünlük islamiyet öncesi türk tarihi hakkında bilgi vermiş yazar.
ilerleyen günlerde esince de islamiyet sonrasında gireriz.
şimdilik kendinize iyi bakın, evet.
Bilgili bir yazar. Evet.
eyvallah canlarım.
güncel Önemli Başlıklar