bugün

supernatural'de bir karakter. aynı zamanda yüzüklerin efendisi'nde bir karakter. aynı zamanda i am legend filminde bir karakter, köpek. bunu yazmak için geldim ama çok fazla sam olduğunu fark ettim hepsinden bahsedeyim dedim. her neyse bu köpek öldüğünde benim de içimden bir parça ölmüştü. lanet olası vampir köpekleri sam'i ısırmışlardı. o köpeği o filmde öyle sahnelerde oynamaya nasıl ikna ettiler hala anlamıyorum ama birçok insandan daha başarılı bir oyunculuğu vardı.
(bkz: şevval sam)
Surface to air olarak kullanılan füze.
Yerden uçan cisimlere tek kullanımlık atılırlar.
Sam ise kısaltılmış baş harflerdir.
frodo'nun arkasını toplar. hüküm dağı fatihidir.
görsel

Nuh un oğullarından biri. Resimde sam, ham ve yafes temsil edilmiş.
SYSKEY kullanan şifreli bir sistem dosyadır .
Metil grubu vericisi.
9Gag de gördüm ve hak verdim.

http://9gag.com/gag/a8jdjNY?ref=fbp
yüzüklerin efendisi serisinde, frodo' nun arkadaşı. iyi ve mütevazi bir insan olmakla birlikte, frodo' nun hayatını 3 kez kurtarmıştır. bunlara rağmen asla ve asla sen bir gollum için beni harcadın, beni ağlattın, kalbimi kırdın dememiştir. macera bittikten sonra evlenmiş, ikide çocuk sahibi olmuştur. her insanın isteyebileceği bir dosttur.
sosyal araştırmalar merkezinin kısaltmasıdır.
(bkz: sam winchester)
(bkz: Sidney Sam)
supernatural'de hayalet avcısıdır .
(bkz: tekrar çal sam)
security account manager in kısaltması. (güvenli hesap yöneticisi)
bilgisayarda oluşturulmuş yerel kullanıcı hesapları bu database de yani "sam" de depolanır.
iran mitolojisi kahramanıdır..
neriman'ın oğlu, zall'ın babasıdır. bir ejderhayı bir vuruşta öldürdüğü için "tek vuruşlu sam" ismiyle anılır. minuçihr'in yenilmez savaşçısıdır.
yüzüklerin efendisi'ndeki frodo baggins'in yoldaşı.
(bkz: sam amca)
(bkz: lucifer sam)
ismi semih olanlara takılacak ilk lakap.
(bkz: serious sam)
(bkz: leman sam)
(bkz: şevval sam)
(bkz: şam)
bugs bunny çizgi filmlerindeki kırmızı sakal ve bıyıkları olan gangster abimiz.
sulbaktam ampisilin.
(bkz: cam)