bugün

çocukların ve yaşlıların üzerinde saatlerce oturup vakit geçirmekten bıkmadıkları sevimli eşya.
muhtesem manzaralı dev bir camın kenarında oldugunda terapi gibi gelebilecek süper şey.
Kendisi korku filmlerinin vazgeçilmezidir. Her on korku filminin altısında vardır.
oturunca düşücekmiş hissi veren salıncak gibi sallanan sandalyedir kendileri.
şahan gökbakarın programında kullandığı ve ortama onun eşliğinde bir gerilim havası kattığı sandalye türü. Sallantı şiddetine göre gerilim dozu yükselir.
eğer sandalke kendiliğinden sallanıyorsa ya bacağı kırıktır, ya da o anda deprem oluyordur.

(bkz: allah muhafaza)
elektriklisi var bunun bir de. en rahatı o. elektrikler gitmezse tabi.
rahatlatan sandalyedir.

sevgilimin bu yilki dogum gunu hediyesi sallanan sandalye oldu. kargo ile geldi parca parca tabi. benim kurmam gerekiyor. kiz basima ben ne anlarim sandalye monte etmekten...

1.5 saatlik caba sonucu deneme yanilma yontemi ile ve ikea'ya kufurler savurarark kurdum sandalyeyi.

entrymi sallana sallana giriyorum. umarim saglam monte etmisimdir...
ing. (bkz: rocking chair)
(bkz: hangi sandalye)
emekliliğimde kullanacağım yegane şey.
küçükken zenginlik göstergesiydi benim için.
tam da şuan şöyle oturdum, ayaklarımı uzattım. oda karanlık, sadece bahçenin ışığı doluyor içeriye.
bahçede salkım söğüt ağaçları, fonda da hüsnü arkan, birsen tezer hoşgeldin söylüyor.
keyif insanıysanız kesinlikle düşünmeden alın bi tane.
(bkz: baba sandelyesi)
Sallanan sandalyede hiç durmadan sallanma rekoru 440 saattir.
insanın icat ettiği en konforlu ve en rahatlatıcı şeylerden birisi. Şu güzelliğe bak:

Edit: birincisi araya karışmış sjshahs.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
Her yaşta sevilen sandalye.

Yıllar evvel dede kişisi, evlilik yıldònümlerinde anneanneme almıştı.

Torun, çoluk, çombalak bir sevinmiştik, adam karısına hediye etmemiş de, eve lunapark getirmişti sanki!

Ben sallanıcammm, ben oturucamm diye birbirimizi yemiştik tüm kuzenler.

Anneannem öyle salondaki koltuğa oturmuş, sevgiyle bizi seyretmişti sadece.
Hevesimizin geçmesini beklemişti.

Fakat bizdeki heves hiç geçmedi ve kadıncağız o sandalyeye çok az oturabildi iyi mi?!
Ne görgüsüzmüşüz!
Püúü bize!
Affet bu dingoz torunlarını!
Korku filmlerinin aranılan malzemesi.
Dün internetten sipariş ettik, düz ağaç.
Boyamasını biz yapıp üzerinde bol bol sallanıp saçma sapan türk dizilerini izleyeceğiz