bugün

taylandlıydı bu adam, m.bison un kankası... 30 saniye boyunca aralıksız tiger çekme özelliğine sahip, yukardan saldırıldığında, high punchtaygir aparkat koyarsa çok feci güç götüren bir karakterdir... severim bu adamı.
taygir aparkat olayı ile bünyelere zamanında 'sıtrit faytır' isimli efsanevi oyunu oynarkene pek bir zarar vermiş, ayarı da yemiş, çıplak, kaslı uzun boylu tek gözlü street fighter elemanı...
oyunun en uzun ve yapılı karakterlerinden birisidir. üzerinde sadece şort vardır.
yeni bir yazar. *
20 silik entry ve toplam 78 entry girerek anca dil bilgisi kurallarını öğrenmeyi başaran yazar.
alkolik, gitarist, keş bütün kötü özellikleri bünyesinde barındıran tanışılmaması gereken yazar. ** *
kazakistan'li bir arkadasta rastladigim isim.
2007 yılı bitmek üzereyken hala tanrı kaldıramayacağı taşı yaratabilir mi de kalmış, gerçekten rahatsız edici başlıklara ve entrylere sahip polemik sevdalısı genç yazar..

dikkat çekmeye çalışıyorsa çok başarılı, ciddiyse çok komik.

(bkz: ya ben lan neyse bir sey demiyorum)
aynı okulda okuduğum silik yazar. *
banu alkan tarzında parmak ucunda yürüyen street fighter kişisi.
görsel
gögsündeki meşhur yara iziyle tanınan karakter. ryu ile bir dövüş esnasında oluşmuştu diye hatırlıyorum.
(bkz: 4 nesil silik)
street fighter adlı oyunun en kaslı adamı.
street fighter'ın en sağlam karakterlerinden biridir. favorimdir aynı zamanda!

görsel
street fighter ii de düşmanini yendiği zaman "you are not a fighter , you are a beginner" diye ayar koyan karakter. diz+tiger uppercur combosu ile rakibi darmadağin eder. delikanli elemandir.
street fighter 4 oyununda aşırı güçlendirilmiş karakter.(bir tiger uppercut çekişinde bile lifebarın azımsanmayacak kısmı gidiyo)Tiger destruction combosu da çok can götürürTaylandlıdır uzun boyludur.Kickboks şortu giyer .Göğsünde ryu nun shoryukeninden kalma bir yara izi vardır.(kafasının sağ kısmında da bir yarık var)sağ gözü küçüklüğünden beri sorunluydu.Dan 'ın babsı Gou hibiki ile yaptığı maçta gözü kör oldu .Sagat bir anda deliye dönüp dan ın babasını bir çırpıda öldürdü.Öğrencisi Adon dur .Adon sagatın aksine klasik muay thai duruşundadır Sagattan pek etkilenmemiştir.
Street Fighter oyununun Tayland'lı dövüşcüsüdür. Muay Thai dövüş stilini kullanır. *
ryu ile bir dövüş esnasında sagat ryuyu etkisiz hale getirmiştir. ryu yerdeyken sagat özünde iyi bir insan olduğu için ryu yu kaldırmak için yanına yanaşmıştır. ryu da geçmişten gelen öfkesini kontrol edemeyen bir hastalığı olduğundan ryu evil e dönüşerek bir hareketinde sagatın göğsündeki yarayı bırakmıştır. sagat o gün ryu ya yenilmiştir. daha sonra kötü karakter m. bison un yanında yer almasının nedeni bisonun onun tekrar ryu ile dövüştüreceği vaadini vermesidir.
street fighter'da bol bol aparkatlarını yediğim uzun boylu kel herif.
köşeye sıkıştırdığında ryu'yu ebedi istirahatgahına uğurlamadan bırakmayan gıcık mahluk.
(bkz: çok sagat var)
iri cüssesine rağmen sağlam zıplayabilen taylandlı street fighter karakteri.
atari salonlarında sesi çokca duyulan ve street fighter oyununda aralıksız alttan üstten tiger sallayan üzerine zıpladığınız da sağlam bir aparkat yapıştıran korsan kılıklı kel adamın biridir.
rakibinin kafasına geçirdiği diz darbeleri ile meşhurdur. *
güney afrikalı street fighter dövüşçüsü 3 metre bacak uzatır.dhalsimla karıştırdım ya la adamı utanç duvarı lazım bana.