1. 1.
    taylandlıydı bu adam, m.bison un kankası... 30 saniye boyunca aralıksız tiger çekme özelliğine sahip, yukardan saldırıldığında, high punchtaygir aparkat koyarsa çok feci güç götüren bir karakterdir... severim bu adamı.
    3 -1 ... faati
  2. 2.
    taygir aparkat olayı ile bünyelere zamanında 'sıtrit faytır' isimli efsanevi oyunu oynarkene pek bir zarar vermiş, ayarı da yemiş, çıplak, kaslı uzun boylu tek gözlü street fighter elemanı...
    1 ... faidelibilgi
  3. 3.
    oyunun en uzun ve yapılı karakterlerinden birisidir. üzerinde sadece şort vardır.
    1 ... sistembasithatasifir
  4. 4.
    yeni bir yazar. *
    ... ecayip heyvanlara benziyirsen
  5. 5.
    20 silik entry ve toplam 78 entry girerek anca dil bilgisi kurallarını öğrenmeyi başaran yazar.
    1 -1 ... sagat
  6. 6.
    alkolik, gitarist, keş bütün kötü özellikleri bünyesinde barındıran tanışılmaması gereken yazar. ** *
    -3 ... sagat
  7. 7.
    kazakistan'li bir arkadasta rastladigim isim.
    1 ... curufinwe
  8. 8.
    2007 yılı bitmek üzereyken hala tanrı kaldıramayacağı taşı yaratabilir mi de kalmış, gerçekten rahatsız edici başlıklara ve entrylere sahip polemik sevdalısı genç yazar..

dikkat çekmeye çalışıyorsa çok başarılı, ciddiyse çok komik.

(bkz: ya ben lan neyse bir sey demiyorum)
    -1 ... slasher
  9. 9.
    aynı okulda okuduğum silik yazar. *
    -1 ... greyder ben demem
  10. 10.
    street fighter'ın en güçlü dövüşçüsü * .taygirı alttan yadan üstten çekebilen, taygir aparkat ile rakibini tarumar edebilen karizmatik dövüşçü.
    1 ... prosiner