sadece erkeklerin anlayabildiği cumartesi gecesinden sonra geliyor olması düşündürücüdür.
sabah kalkıp balkonu silmek, çay koymak ve evde uyanan bireylerin çoğalmasıyla birlikte kahvaltı hazırlamayı içeren olaydır.

the first rule of pazar sabahı olayı is you do not talk about pazar sabahı.

şşş aramızda demedik mi, kıps.
Cehape zihniyetinin ürünüdür. Aynı kızlar 28 Şubat döneminde neredeydi?
güldürmüştür efendim..
"kocam bu pazar da kahvaltımı hazırlamadı offf. nerden buldum bu pis odunu. ah anneeee, sözünü dinlemeliydim" şeklinde uzun uzun mırıldanmalarına sebebiyet veren olaydır. *
(bkz: sadece erkeklerin anlayabildiği cumartesi olayı) gibi birşeydir. erkekler genelde anlamaz ama bir cumartesi olayı değildir.
bi bitmediniz amk.

(bkz: sadece elflerin anlayabildiği salı sabahı olayı) *
kizlarin kendi aralarinda pazarlari yasadigi olay.*
uydurma bir olaydır. sırf sadece erkeklerin anlayabildiği cumartesi olayına inat yaratılmaya çalışılan bir durumdur.

kızlar her şeyiniz yapmacık her şeyiniz.
(bkz: sadece bayanların anlayabildiği çarşamba olayı) pöff.
tamam dağılın kızlar tutmadı bu olayıdır.
mervelerin evinde gelişen olaylardır.
(bkz: Sadece erkeklerin anlayabildiği cumartesi olayı)
Bari siz yapmayın kızlar çünkü sizin mesaj almak için bunları yapmanıza hiç gerek yok amuda kalkmaya, takla atmaya gerek yok.
bir de pazar günü yanlış seçim pazar teknik olarak cumartesiden sonra e siz erkeklerden geri kalmamalısınız.
zorunlu Tanımcık : yeni başlamış saçma bir şey akıbeti cumartesiden belli. Pazara çıkar kokusu.
Asparagas olaydır.
(bkz: abdülmecit döneminde olmamıştır)
Çok fenadır. Düşünmekten ve kararsızlıktan krapmlara gark edendir. Erkeklerin asla anlayamadığı ve anlayamayacağıdır.
(bkz: sazan avi)
sadece erkeklerin anlayabildiği cumartesi olayı etkisini yaratamayacaktır.
bir kız olarak benim anlayamadığım olaydır. geç kalktım biraz ondan mı ki acaba ??
(bkz: nuri alço nun ağına düşmüş kız tribi)
yaşanmasına az kalmış olaydır.
pazar pazarıyla alakası olup olmadığına henüz karar veremediğim olaydır.
(bkz: sadece annelerin anlayabildiği menemen olayı)
kızların bile anlayamadığı pazar olayıdır.
Bi bok yoktur beyler meraklanmayin ilgi cekmek istiyolla.