bugün

doğum günü futbolcusu.
bu adama laf söylenmesini anlamıyorum. adam bi kere türk statüsünde gökhan gönülden sonra en iyi oynayan adam. geride yerlileri kullanalım ki ön taraf için rahatça yabancı transferi yapabilelim.
doğum gününü en kalbi duygularla kutladığımız büyük başgan.
sabri sarıoğlu'ndan doğum gününü kutlayan arkadaşlarına şok sözler söylemiş:
-"geç kaldınız! benim doğum günüm geçen seneydi"
koy sağ beke anca koşsun, yapabildiği tek şey o çünkü. kendisinden orta sahada faydalanmak fikri anca terim'den çıkabilirdi, öyle de oldu zaten.
dün maçı izlerken sabrinin topla buluştuğunu ve kaleye vurmak üzere olduğunu gören peder beyden anlık tepki;

' allahım vurdu vuruyor '

öyle bi' adam işte.
http://a1108.hizliresim.com/11/8/4/3080.jpg
(bkz: )sabri *
dünyanın en karizmatik sporcusu.
formasını en çok terletendir. takımdaki en koyu galatasaraylıdır. orta yapma oranı 10 da 1 dir. çektiği şutun kaleyi bulma oranıda 10 da 1 dir. sprint atma özelliği açık ara kimsede yoktur. avrupa ya gideceğim diye kasmaz. taraftarın sevgilisidir. halkın çocuğudur. komiktir. bazen beceriksizdir. naiftir. yufka yüreklidir. ama gerektiği zaman kendisini ölümle tehdit eden emre nin gırtlağını sıkabilir. başka takım forması giyme ihtimali düşüktür. bir sabri vardı, geldi geçti demek istediğimizdir. kim ne derse desin sabri reyiz. sen işine bak, formanı terletmeye devam et. aldığın para ananın ak sütü gibi helal sana. içinde kötülük yok biz biliyoruz. ve bu taraftar her zaman seni çok sevecek.
Arda turanın Galatasaray dan ayrılmasıyla boşalan kaptanlık koltuğuna geçmesi beklenen futbolcu.

(bkz: sabri sarıoğlu kaptan galatasaray şampiyon)
bu adamın okuma yazması yok mu çok merak ediyorum. şu uzaktan çektiği şutlar yok mu ? ulan insan bir ekşi sözlüğe bir uludağ sözlüğe girer. bu insanlar benim hakkımda ne düşünüyor der. ulan hepsini salla google.com a sabri nasıl bir futbolcu diye sorsan direk arama motoru dile gelir konuşur be.
kedilerin bıyıkları kesilince dengelerini kaybettiklerini öğrendim bugün enterasandır aklıma ilk sabri geldi acaba dedim köse bir kedi mi kendisi ?
barcelonanın transfer etmesi gereken süper sağ bek.
bu adam galatasaraylıdır. galatasaray istediği sürece galatasaray için savaşacağına da eminim. fakat anlamadığım nokta şudur; neden bu adamın üzerine bu kadar gidilir. galatasaray'da oynadığı süre boyunca bu adamın 10da 1i kadar çabalamayıp sevilen bir sürü futbolcunun olmasını ben kendime yediremiyorum. ayrıca şu anda galatasaray kaptanlığına servet'ten de ayhan'dan da fazla yakışacağı inancındayım.
yeni kaptan olarak ardadan aldığı pozu bandını kafasına takan futbolcudur.*
o değil de dünkü maçta ısınmaya çıktığında herkes (en azından bizim orası) maçı bıraktı sabriye tezahürat yaptı adam en sonunda sıkıldı sahayı gösterdi maçı izleyin diye.
seviyoruz seni sabri !
bir alex değil ve hiçbir zaman da olamayacaktır.
s for sabri geyiğine maruz kalmış, kafa futbolcu.
Çektiği uzaktan şutlarla ismini sabrın sonuoğlu olarak tescilletmiş kişidir.
eleştirildiği yönü "ortaları" olan futbolcudur.

evet, bir futbolcu kötü orta yapabilir, hatta hiç orta yapamıyor da olabilir. hoş, artık ileriye fazla çıkmadığı için orta şansı da yok. peki ne yapıyor bu adam? mücadele ediyor, takımı için elinden geleni yapıyor, her şeyi yapıyor ve başarıyorda.

sabri sarıoğlu kendini çok geliştirdi son dönemde. futbolda "haddini bilerek oynamak" tabiri vardır, o'nu yapıyor. oldukçada yararlı oluyor.

bir de başka takım taraftarları değil de; biz galatasaray taraftarları artık kendisi hakkında soğuk, hatta çok soğuk espriler yapmayı bıraksak artık. hiç yakışmıyor, hiç.
fenerbahçe galatasaray maçında takımının 2-0 geride olmasına rağmen konuk tribüne 3lü çektiren profesyonel futbolcu.
Sahaya çıkması bile sarı kartla cezalandırılması gereken ilginç adam.
çok iyi bir sağ bek,gerçek bir galatasaraylıdır.
kendisine inancımız tamdır...
karikatür karakteri olabilecek potansiyele sahiptir. vallahi canım sıkılınca, moralim bozuk olunca açıp sabri resimlerine * bakıyorum. hemen neşem yerine geliyor. takımdaşımdır sabri. iyi ki varsın lan sabri!*