bugün

şeytan üçgeni
üçsilahşörler
üçkağıtçılar

bünyesinde bulundukları takımı 18 deki olmasalar bile küme düşürme yeteneğine sahip kişilerdir.
sabri hem isim hem de boy olarak digerlerinden daha kısadır bir de dün akşamki golünü unutmamak gerikir diğerlerinin böyle bir hayati bir gole imza attığı bilmiyorum bilen var mı?
baki mercimek'le beraber muhtesem dörtlü olabilirler.

edit: baki burda herhalde *
san marino milli futbol takımı'nda bile yeri olmayan üçlüdür. ama ne hikmetse bunlardan ikisi türkiye milli takımı forması falan giydi.
aralarına hüseyin çimşir de eklendiğinde dünya üzerinde karşı konulması mümkün olmayan güç olacaktır.
futbol sahalarında görmek istenmeyen bir üçleme.ayrıca bunlara bonus olarak bir de deniz barış eklenirse tadından yenmez .
tüm takımların korkulu rüyasıdır.
düşman başına dedirten üçlüdür.
(bkz: bermuda şeytan üçgeni)
(bkz: threesome)
(bkz: ve ben de başını oluşturuyorum)
servetide aralarında koyduğumuzda daha verimli olacak 3'lüdür.
manchester united orta sahasına koysan, şampiyonluğa oynarken küme düşürmeye kadar götürecek olan üçlüdür.
ibrahim üzülmez içlerinde ki en farklı oyuncu tipidir, futbolu tartı$ılır ama hiç beklenmedik anda öyle bir gol atar, öyle bir çalım atar ki en son trabzon maçında iki ki$inin arasından nasıl sıyrıldıysa sıyrıldı şaşırttı bizi ekran kar$ısında.bazen öyle toplar kaybeder çıldırırsınız.ama delidir melidir de orta açmayı adam bu ya$ta öğrendiyse korkulucak bir futbolcudur.
mahşerin üç atlısı.
bunlarsız futbol düşünülemez. ama bunların da üstatları vardır:

(bkz: ali eren beşerler)
(bkz: servet çetin)
keşke bursasporda olsa dediğim üçlüdür.
bulunduğu takımı küme düşürme potansiyeline sahip üçlüdür.dördüncüsü için
(bkz: can arat)
uğur boral'ın neden beni aralarına almadılar diye isyan etmesine neden olabilir bu durum.
okey oynamak için bir kişiye daha ihtiyaç duyan üçlüdür. (bkz: hüseyin çimşir)
(bkz: futboldan soguma sebepleri)
(bkz: sabo mado ibo)
(bkz: vurdurucu tim)
(bkz: vur dedik oldurdun)
(bkz: mis)*
(bkz: üç büyükler)

dipnot: ibrahim üzülmez saç konusunda diğer ikisinin eline verir.
üçü bir arada bir adam etmeyecek kişiler..*