bugün

üçü bir arada bir adam etmeyecek kişiler..*
(bkz: üç büyükler)

dipnot: ibrahim üzülmez saç konusunda diğer ikisinin eline verir.
(bkz: mis)*
(bkz: vur dedik oldurdun)
(bkz: vurdurucu tim)
(bkz: sabo mado ibo)
(bkz: futboldan soguma sebepleri)
okey oynamak için bir kişiye daha ihtiyaç duyan üçlüdür. (bkz: hüseyin çimşir)
uğur boral'ın neden beni aralarına almadılar diye isyan etmesine neden olabilir bu durum.
bulunduğu takımı küme düşürme potansiyeline sahip üçlüdür.dördüncüsü için
(bkz: can arat)
keşke bursasporda olsa dediğim üçlüdür.
bunlarsız futbol düşünülemez. ama bunların da üstatları vardır:

(bkz: ali eren beşerler)
(bkz: servet çetin)
mahşerin üç atlısı.
ibrahim üzülmez içlerinde ki en farklı oyuncu tipidir, futbolu tartı$ılır ama hiç beklenmedik anda öyle bir gol atar, öyle bir çalım atar ki en son trabzon maçında iki ki$inin arasından nasıl sıyrıldıysa sıyrıldı şaşırttı bizi ekran kar$ısında.bazen öyle toplar kaybeder çıldırırsınız.ama delidir melidir de orta açmayı adam bu ya$ta öğrendiyse korkulucak bir futbolcudur.
manchester united orta sahasına koysan, şampiyonluğa oynarken küme düşürmeye kadar götürecek olan üçlüdür.
servetide aralarında koyduğumuzda daha verimli olacak 3'lüdür.
(bkz: ve ben de başını oluşturuyorum)
düşman başına dedirten üçlüdür.
(bkz: bermuda şeytan üçgeni)
(bkz: threesome)
tüm takımların korkulu rüyasıdır.
futbol sahalarında görmek istenmeyen bir üçleme.ayrıca bunlara bonus olarak bir de deniz barış eklenirse tadından yenmez .
aralarına hüseyin çimşir de eklendiğinde dünya üzerinde karşı konulması mümkün olmayan güç olacaktır.
san marino milli futbol takımı'nda bile yeri olmayan üçlüdür. ama ne hikmetse bunlardan ikisi türkiye milli takımı forması falan giydi.
baki mercimek'le beraber muhtesem dörtlü olabilirler.

edit: baki burda herhalde *
sabri hem isim hem de boy olarak digerlerinden daha kısadır bir de dün akşamki golünü unutmamak gerikir diğerlerinin böyle bir hayati bir gole imza attığı bilmiyorum bilen var mı?
şeytan üçgeni
üçsilahşörler
üçkağıtçılar

bünyesinde bulundukları takımı 18 deki olmasalar bile küme düşürme yeteneğine sahip kişilerdir.