bugün

insanlıktan çıkmıştır. Lan bir sakin ol sabah sabah ne bu enerji? Gün aydınsa bundan bize ne? Her gün aydın, değişen bir şey mi var? Teallaam.
her ne kadar afyonu patlamamış insanlar tarafından garip karşılansa da insanlıktan medeniyetten çağdaşlıktan nasibini almış insan söylemidir. akabinde pozitif enerji veren insandır.
nöbetten çıkan bir hemşire yada doktor değildir. çünkü onlar sabahın köründe iyi istirahatler derler.
(bkz: insanlıktan çıkmış)
nabıon lan hurrraaam demesinden iyidir.
Dayaklıktır bunlar. Kırbaçlayacaksın hatta.
güne güzel başlama sebebidir.
hep özendiğim insan. filmlerdeki gibi sabahın köründe bisikletiyle efil efil saçlarını dağıtarak dolaşan insan var ki, ona uyuz oluyorum.
Onun için gün aymış olan insandır.
sabahın köründe günaydın diye mesaj atandan daha iyidir. çünkü uyanmaya sebep olur.
insanın eşi veya annesine düşük bir ihtimallede ev arkadaşı varsa ona tekabul eder.
zekasından şüphe edilesi insandır. modern köleyiz lan işte. sana günaydın da bana karanlık belki. silkesim geliyor.
Bir akşam günaydın insan değildir.
hayata bağlı insandır. bugünden de umutludur.
Bu yaşama sevincinin nereden geldiğininin sorulması gereken insandır.

Sabahları biraz daha susmak için resmen uğraşıyorum...
iyidir hoştur insanı. buraya kadar tamam da, sabah sabah ağzında ne idüğü belirsiz bir şarkı mırıldanıp duranları hiç anlamıyorum. yani bu kadar mutlu uyanmanın sebebi neydi ki? eğer illa biri ölecekse ilk bu adam ölsün. sabah insanı benim gibi olmalı. sabah lan adı üstünde.
gecenin köründe de iyi geceler dileyecek naif insandır.
Sevilecek insandır. O da sizin gibi erkencidir.
samimi değildir her sabah gelir gülerek günayyydın der, zaten erkekse hiç çekilmez, ne biliyim bi merhaba de selamun aleyküm de günaydın nedir, ne kadar saçma bi kelime olduğunun farkında mısınız? Birde öğle vakti gelip tünaydın diyenler var bis*ktirgit demek lazım bunlara.
aklında olduğumuzun belirtisidir. sevgiliyse sevinilir.
Bi de sabahın köründe mutlu ve enerjik olan insan vardır ki hiiiç çekilmez.
Basit insandır.

Halbuki ben, uyanın lan amına koduklarım diye güne başlarım.
iyi akşamlar bro demeyerek ayıp eden insandır.
görsel
Bir de sabahın köründe günaydın diye şakıyan insan vardır ki o benim. Ama evlerden ırak, farkındayım.

Neşeli olmak, neşe saçmak suçsa müebbet verin bana. (Bucaya gelince böyle minik bir keko oluyorum arkadaşlar kb)