bugün

dehşet-ül vahşet bir karma değeri. kişisel araştırmalarım sonucu çok sevdiğim bir kişinin değeri olduğunu gördüm. hâlâ gülüyorum lan, sözlük aleminde bundan güzel bayram hediyesi olamazdı sanırım.

düzenleme: gördüğüm değer -299 idi.
muhteşem komik bir karma değeri. bazı arkadaşlara cuk oturmaktadır. *
çüş lan böyle karma değeri mi olur..erman toroğlundan şikayetçiydim beterin beteri varmış.*
ama hakikaten bazılarına yakışıyor,bluevelve.*
galatasaray taraftarı olmayan, akp sevdalısı yahut karşıtı olan, bir de metal müzikten haz etmeyen bünyelere uludağ sözlük camiasında yakıştırılan sıfat.
(bkz: zıvanadan çıkmış)
(bkz: yaran karma degerleri)
(bkz: sir isaac) karma şeysi.*
genelde pkk terör örgütü propogandası ve sözde ermeni soykırımını savunan yazarcıkların profil hanesinde görünen tanımlama şeysi.
mükemmel ötesi karma değeri. bu karma düştükçe güzelleşiyor heralde izlenimi bırakan.*
yazarın hakikaten insanlıktan çıktığını belirten karma.

incememed
6.nesil sözlük yazarı.
6. nesil yeni robotun karma değeri : - 4 ( düz adam ).
(bkz: hicbiseyebosunaiclenmeyenadam) ın karmasında yazan kelime.
şimdi çıkmış ama gelecekmiş.
(bkz: yazarına hakaret eden sözlük)
-281 (insanlıktan çıkmış)

içinde bulundugum güruh .
abi çok aşağılayıcı bir sıfat. lütfen ilgililere sesleniyorum. bizde insanız.
thebountyhunter yedinci nesil yazar.
karma -299 insanlıktan çıkmış.

afferim çok güzel..
şimdi yanlış anlamamışsam eğer karmanız böyle eksilerde seyrediyorsa mümkün değil bir daha düzeltmek. çünkü geçenlerde bir kaç entrym fazlaca beğeni toplamıştı. bu beğenilere rağmen karmam sadece + yönünde 3-4 filan arttı. ancak şu sıralar finaller vb nedenleri ile giremediğim sözlükte her açışımda karmamı, düştükçe düştüğünü görüyorum.

yok o değil, aynı entry eşit şekilde oylansa dahi düşüyor.
çırpındıkça batıyoruz gibi bir şey..
görünce kahkaha attığım; bugünkü karmamın ulaştığı değer.
çoğu sözlük yazarı için geçerli. bazen objektif gözle (gözlüksüz) bakıyorum da gerçekten insanlıktan çıkmış bir kısmı, bazısı nasip dahi almamış insanlıktan. yazık.
(bkz: entelektuel yobaz)
insanı, insanlıktan çıkaranların hakettiği karma durumu.
sözlükte anti-ateist, anti-ulusalcı olunduğunda sahip olunabilecek karma. birilerine gırla küfür etseniz bu kadar karmaya sahip olamazsınız. ama gurur duyuyorum yeni karmamla, eksileyin amk. eksilemezseniz adam değilsiniz. (bkz: tutmayın beni)
bir asgari ücretliden veya kıllı lopez den iyi ama hakaret barındırmasıda ayrı bir muama olan karma sıfatı.
toplumumuzda yaşanan azgınlık devrine uyan bir sıfattır.
an itibari ile karmamın durumu..
resmen hakaret eden sözlük karma puanı, puanım.