bugün

Önceki akşam ateşli bir sevişme yaşamıştır.
Günaydın bu Benim. Musmutlu değil de mutlu, son derece gamsız dağlar kadar serinim.

Bir şey için mutsuz olmam gerekiyorsa o şeyi yerin yedi kat altına gömer keyfime bakarım, kendime bile belli etmem.

Mutsuz uyanacağına inanarak uyuyan insan mutsuz uyanır, ne yaşarsam yaşayayım gece olunca yanağıma bir öpücük kondurur, tebessüm ederek uyurum.
Benim o, niye olmayayım abi? Önümde kocaman bir gün var, sevdiğim işi yapıyorum, her sabah işime hastası olduğum motosiklet ile gidiyorum, hayvan gibi istanbul trafiğinde kıvrak bir yılan edasıyla 10 dk'da işime varıyorum, elimin altında 320 GB Ram'li makineden tut, SSD'ye kadar her şey var çok şükür. 1 kuruş borcum yok bir allah kuluna, 1 kulun da hakkını yememeye dikkat ediyorum, kimseye eyvallahım yok. Ben musmutlu uyanmayayım da kim uyansın?
Buyrun bu da şu an kahvaltımı yaparken dinlediğim şarkı, ikramım olsun *
http://www.youtube.com/watch?v=-Zmt3108iRY
Şeker hastası değildir.
Sağlıklı uyandığınız her sabahı tatil gibi düşünün otomatikman musmutlu olacaksınız.
Ömre ömür katar.
Yeni günü, edilecek kahvaltıyı bal eyler, şeker eyler.
Hayat, bu insanla güzel ve anlamlı olur ancak!
Bir şeyleri başarmanın verdiği hazdan dolayı olabilir.
normal mutlu olarak kıyısından köşesinden katılabileceğim gruptur. mus kısmına ilerleyen zamanlarda bakarız artık hepsi aynı anda olmuyor sanki.
(bkz: ölçmedim ki amk)
hayretler içinde izlediğim insan tipidir. arkadaşım nasıl böyle güçlü kalabiliyorsunuz sabah bir neşeyle uyanıp çayınızı demleyip kahvaltınızı zevkle nasıl yapıyorsunuz ya? hayır hayatınızda her şey mi olumlu anlamıyorum ben.
sabahın altısında uyanmadığı kesin.