bugün

bugun yapacagim eylemdir. taktik alinir.
(bkz: sabaha kadar mastürbasyon)
(bkz: sabahlamak)

Film izlenebilir.
(bkz: seçim heyecanı)
Son bir aydir zorunlu olarak yaptiğim eylem.
2 gündür istem dışı tekrarladığım eylem.
hep istediğim ama dayanamayıp uyuyakaldığım olaydır. yok mu uyku açıcı bir şeyler ben niye hep uyuyakalıyorum ya.
Allah izin verirse yapacağım.
uyuyamamaktır.
Aylardır içinden çıkamadığım durumdur. Bir kolay yolu yok mudur bunun? Düzeltirsin düzenini sonra kendiliğinden tekrar bozulur, bu durumdan derste çıkaramazsın nasıl bir kafaysa.
sabaha kadar şarkı dinleyip sözlükte yazacağım için yapacağım aktivite.
Akşama kadar uyumak sonucunu doğurur.

(bkz: akşama kadar uyuyup gece uyuyamıyorum demek)
Bir de farklı bir versiyonu vardır, uyuyamamak. Bu en kötüsüdür.
Ya çok güzel vakit geçireceğiniz bir planınız vardır, ya da uyuyamadığınızdan zehir gibi bir gece geçireceksinizdir. Genelde ortası yoktur.
12 gibi yatağa geçerim bütün kız arkadaşlarıma iyi geceler yazarım sabah 8 olur, sonra da uyurum.
Bazen gecelerce sürer bu durum. Tam cildirmalik. Çok uykunuz vardır algınız uykusuzluktan iyice azalmıştır. inanılmaz bir baş ağrısı cekersiniz. Ancak yine de uyuyamazsiniz. Arada bir 10-15 dk dalıp sanki bir yerden duser gibi hissedip inanılmaz bir kalp çarpıntısı ile uyanırsınız . En sonunda bitap düşüp bir şekilde uykuya dalmayı başarırsınız bir kaç saatliğine. Ertesi günü baş ağrısı, zonklama ile geçirirsiniz. Gece yine aynısı.
Hafif mide bulantısı ile arasında olduğum grup.
ben sapittim.artik vaktim geldi yatmam lazim.
güneşin doğuş saatleri sinir bozabilir kuvvetle muhtemel. şahsen ışıktan hoşlanmam.
Sek erkeklerin yapabileceği iştir.
Geceleri daha iyi düşünüldüğü için yapılan eylem..