bugün

(bkz: patates kızartmasını çikolataya bandırmak)
işe gelmek, evden çıkmadan köpeği sevmek.
Senden önce uyanmış ve pencereden bahçeyi izleyen hatuna sabah ereksiyonunun da etkisiyle yaslamak. sertleşmiş penisi sıkı kalça lobları arasına diklemesine oturtup o şekilde kalmak.
otuzbir çekmek.
kademeli şekilde yapılan aşırı aktiviteli aktivitelerdir.

- uyanış
- neredeyim lan ben safhasını atlatış
- hafta içinde mi yoksa pazar gününde mi olduğunu düşünmek
- hafta için olduğunu idrak etmek
- yorganın altından bin bir güçlük ile kurtulmak
- banyoya seyirtiş
- su gören kedi gibi tıslayarak el yüz yıkama ve aynada kendini görüp "geldi yine tipini sevdiğimin" bakışı atma
- üst baş giyinip sokağa iniş
- henüz tam uyanamamış insanların sana çarpmamaları için slalomlar yaparak durağa gidiş
- keyfi geldiği zaman ilk duraktan çıkıp senin durağına gelecek olan dolmuşu küfür salvoları ile bekleme
- dolmuşa biniş ve dolmuşçunun ana avrat küfürler eşliğinde karpuz taşır gibi araba kullanması ile ineceğin durağa geliş
- iş yerine giriş
- patronun seni görünce "ohh geldi kekliğim" tarzındaki pis pis gülüşüne şahit olmak
- kalmışsa bir bardak çayı bardağa doldurup poğaça simit kemirme ritüeli

görüldüğü gibi yaşıyoruz olm bu hayatı. kıskanmayın.
Bugünüm güzel geçer, umarım diye düşünmek...
Sacımın asırı sekılde dokulmesıne durmamasına her sabah ıkı uc saat sovmek yakınmak ısyanlarq gırmek. Dort aydır rutin hıc bozulmaz sonunda kafayı yıycm.
Kalkar kalkmaz halı deseninin en kılcal ayrıntısına kadar incelemek. Böyle insanı bir hoş ediyor efendim. Başka alemlere gidiyorum yav.
biz yaşlılıktan mide ağrıtıyor diye kaffe bile içemiyoruz adamlar seks meks yazmış.

nereden geliyor bu yoğurdun bolluğu amk.
sıçmak sanırım sabahları yapılan en belirgin aktivite.
en sevilen şarkıları ayarlayıp, en büyük pencereyi sonuna kadar açmak. sabahı hissederek pilates ve streching yapmak.

gerçekten pencere ve şu güneşin yüzünüze vurma hali önemli.

gönül ister balkonda yapalım ama annem beni oklavayla kovalar mahallenin ortasında yaptığın hareketlere bak diye.
Ayılmak için entry okudum, az biraz sonra halı yıkayacağım. Bu saatte halı mı yıkanır demeyin.
balkona tam da bu saatlerde güneş vuruyor.
Sonra kahvaltı yaparım. keşke her gün kahvaltı yapmasak sıkıldım yahu kahvaltıda ne yesek diye düşünmekten.
sabah namazı
akabinde bilgisayarın açılması
karnın çok acıktığının hissedilmesi ve mutfağa gidiş
corn flakes ile açlık yatıştırma
filtre kahve hazırlama ve bilgisayar başına dönüş
excel tabloları arasında kayboluş.

benim bu sabahki aktivitelerim. 3.5 saatlik uykuyla duruyorum sözlük.
Getir uygulamasından ekmek ve simit sipariş ettim,
Çayı da demliyorum;
Kılımı bile kıpırdatmadan ihtiyacımı tedarik ettim ve Birazdan mis gibi kahvaltı yapacağım.

Millet niye dışarılara koştu,
neden izdiham oldu, bunca insan niye tehlikeye girdi anlayabilmiş değilim.