New York'ta Jacqueline Samuel isimli bir kadın tarafından saati 60 dolara sarılarak uyuma hizmeti olarak başlatıldığı iddia edilen uygulamadır. Hizmet sırasında olası bir cinsel girişime önlem olarak müşterinin giyeceği kıyafet ve davranışları sıkı kurallara bağlanmış durumda.

http://cadde.milliyet.com.../1566792/60-dolara-sefkat
(bkz: yok artık)
Türkiye'de bu yaz sıcağında pek tutmayacak uygulamadır. Hem 60 dolara burda neler yapılır.
tam da türkiye nin en güvenilir gastesine göre haber.
Türkiye'deki göster ama elletme öğüdünün
Amerika'daki versiyonu;

(bkz: ellet ama verme)
8 saat uyusan 400 dolar. bir gecede 400 dolara 2 rus bayan ayarlarım ister sarılır ister omuzlarında ağlarım istersem de tehooo... saçmalık
gece korkup yalnız yatamayan kişilerin, para karşılığında yanında hissettiği sıcaklıktır.

kendime not: varoş bir uygulamadır.
sex yapmak yasakmış. türkiye'de bacakla sarılıp boğmak diye tabir vardır. türkiye'de office açarlarsa tuhaf haberlere konu olabilir.
hesap kitap bilmeyen bir insanın yaptığı hizmettir. ulan sevgili jacqueline, 60 dolar dediğin bildiğin 110 lira. e zaten türkiye'de 110 liraya en kral olmasada iyisinden bir hayat kadını buluruz. o 1 saatte ister sarılacağım, ister düdükleyeceğim, ister sırtıma alacağım, ister duşa gireceğim (u beybi güzel bi hareketlenme oldu bende) bir hatuna 110 lira vermek varken sana niye sadece sarılmak için vereyim he gülüm?
karı buymuş kaçın.
http://galeri.uludagsozlu...rak-uyuma-hizmeti-295762/
keriz adam kazıklamanın entel yolunu bulmuş şarlatan bir kadının şekilli fake hizmeti.
türk kızlarına yeni iş kapısı . hiçbir şey yapmayalım sadece sarılıp uyuyalım

borcunuz: 60 dolar..
Türk Kızları tarafından yetiştirilmiş türk erkeklerinin en iyi bildiği konu; "sadece sarılıp yatalım".

Değil amerikalı uzaylı bile olsa tek çare "verip kurtulmaktır".

(bkz: Ata sporu yağlı güreş)
uyurken mıncıklama da bu ücrete dahil mi diye düşünmeden edemiyor insan.
böbrekleri gazeteye sarıp verelim daha kolay olur. var mı öyle uyutmak adamı işin altında başka bir şey var.
cinsel girişime istediği kadar önlem olsun elbet yenik düşeceği biri çıkar karşısına. * * * *
saçmadır.
saatte 60 dolar veren adam kobrayı salmazsa maldır zaten.
mal olduktan sonra nerede uyursan uyu.
türkiye'de bedava verilen hizmet amerika'da 60 dolar. işte bu sefer abd'yi geride bıraktık. gün bayram günüdür. yakında abd'liler bundan haberdar olup hükümeti protesto edecekler.

- hey meeeen, türkiye'de sadece sarılıp uyumak beleşmiş, bizde 60 papel dostum, lanet olsun what the fuck is going on he!

+ ilk defa sosyal politikalarda bir ülkenin gerisine düştük bro, şok edici!
(bkz: masaj salonları)
evet efendim şu an new york'da ki bir kadına 60 dolar vererek sarılıp uyuyan vatandaşların yanındayız. sözü kadının yanından çıkan adamlara bırakıyoruz.

- ne hissettiniz genç adam?
* çok şey hissettim abi. memeleri çok yumuşak. kalçası çok diri. sikim zong..
- öhüm öhüm sözü hemen yanımda ki amcaya devrediyorum. buyrun amca, siz ne hissettiniz?
* uyudum ben. dürttü kadın. horlama diye azarladı beni. ayağımın tabanıyla götüne tekmeyi bi ko
- öhü öhü, siz ne hissetiniz yakışıklı. buyrun gelin yanıma çekinmeyin.
* abi ben evliyim çekmeyin lütfen. abi nolur çekmeyin.
- vay anasını. peki esmer adam siz cevaplayın. ne hissetiniz?
* söylemesi ayıp bi sarıldım kadına, kadın çok tahrik oldu. titremeye başladı. tam 2 kez orgazm oldu kadın. 1 saat de benden olsun sakın bırakma sıkı sıkı sarıl bana diye yalvardı, sonra altdan penisimi mıncık
- türk müsünüz?
* aynen aga. nerden anladın?
- boş ver.. evet efendim son sorumuz kadının kendisine. işte o da çıktı.. hanfendi nedir bu olay. neyin peşindesiniz?
* ahhh çekilin lütfen her tarafım morardı. canım çok acıyo çekilin ya ahh
- evet sayın seyirciler, şu an kadını ambulansa koyuyolar. sedyeye yattı. doktor çaktırmadan yanına kıvrılıp kadına sarıldı. şoför de sarıldı. millet çıldırmış durumda. lan kamareman nereye? kameramannnnnn? lan lannn...

not: türkiye de olsa skerler.
ahlak kuralları çerçevesinde kanuna uygun hareket eden bilinçli hayat kadını hizmeti.
türkiye ve olsa kesinlikle sonu kötü bitecek eylemdir.

hoş değil ayrıca. sarılmak için çağıran her erkek iyi niyetli veğil haliyle.
Saçma.
100 dolara mutlu sonla biten masajın var olduğu türkiye'de iş yapamayacak uygulamadır.
80 dolara uyurken değdirme fırsatı sunan hizmet.
Fikir annesi kesin bir türk kızıdır. Yatıcaz ama sadece sarılıcaz, yatıcaz ama kıyafetleri çıkarmak yok. Bu ne lan?