bugün

entry'ler (182)

para istemeye gelen davulcuya alternatif cevaplar

sizden önce geldiler diyerek davulcuya sahte para toplayanlar olduğu sinyali verilir. davulcu dumur olmuş şekilde gider. mahallede meksika dalgası gibi sahte davulcu avı başlar herkes kurtulur.

3 kız bir araya geldiğinde konuşulan 3 mühim şey

birinci kız ikinci kıza ay çok güzel olmuşsun der.
ikinci kız birinciye bu iltifatlarından ötürü kucak dolusu sevgiler ile yılışık şekilde övgüler ile devam eder.
tam bu sırada üçüncü kız iphone 4s'ine bakarken, ona tweet atan berkecanı görünce heyecan ile bakın bakın diye diğer ikisini kendisine focuslar.

batak da ortağın 9 unuza 10 demesi

aynı ortak genelde "ilk elin günahı olmaz kankeaaayeaaa" de der.

1993 te doğan efsanevi nesil

okulda öğle aralarında aralarından seçtiğimiz 2 yavrucağı çift kaleye koyup maçlarımıza dahil ettiğimiz beslenesi nesil.

elit kesimin çocuklarına koyduğu isimler

agucubgcan.

14 temmuz 2012 diyarbakır abdullah öcalan mitingi

(bkz: #16176371)

gülüp eğlenmemi sağlayan çapulcuların mitingi.

ne kadar seviyorsun sorusuna alternatif cevaplar

- ne kadar seviyorsun ?

+ kredi kartı limitin ne kadardı canım senin ?

- benimki gold limitsiz yani.

+ sonsuza dek senin olacak kadar seviyorum canım aşkım !

bikini giyen kilolu kadın

(bkz: selülit detected)

sevgiliden ayrıldıktan sonra atılacak son sms

abone iptal yazıp 2255 e yollanır.

14 temmuz 2012 diyarbakır abdullah öcalan mitingi

masuma, taraftarlara, eşinin yanındaki çocuğunun yanındaki babaya, yaşlıya, acize... kısacası normalde it gibi saldırmaması gereken kişilere saldıran türk polisinin içinde barındırdığı tüm şiddet duygusunu, tüm o dayak atma içgüdüsünü, tüm hırsını işte bugün bu meydanda atmasını istediğim miting. belki de ilk kez polisin şiddet uygulaması için bekleyeceğim ve gördükçe sevineceğim.

türk polisinden şiddet, tekme, tokat, cop, maximum biber gazı bekliyorum. masuma bunlar yapılıyorsa orospu çocuklarına kat be katı gösterilmeli.

not: faşist denilecek şimdi evet faşistim. orospu çocuğu ayrımı yapmayı çok severim.

sütlü tatlılar

üzerine 3 top dondurma attığında yutarak yersiniz durduramazsınız kendinizi.

penisin kalkmasına neden olan şarkılar

şarkıya inat yapar adeta gövde gösterisi halini alır.

sultana - kuşu kalkmaz

beşinci boyut taki dedenin tuborg içmesi

carlsberg içmediği için artık beşinci boyutu protesto etmeme sebep olan dede.

saati 60 dolara sarılarak uyuma hizmeti

ahlak kuralları çerçevesinde kanuna uygun hareket eden bilinçli hayat kadını hizmeti.

trabzonspor dava açıp tff den kupasını alabilir

(bkz: lassie bize bir şey anlatmaya çalışıyor)

hırsızın elini kesmek

tecavüzcünün sikini kesmeyi öngören yasa tasarısına ön ayak olacak önerme.

kısa boylu kızlara tavsiyeler

topuklu falan giymeyin. şayet giyiyorsanız tatlı kısalığınız "ben iticiyim hemde kısayım ben kısaaaaa" şekline dönüşüyor. o topuklu denen şey ne rezil ne itici şeydir arkadaşlarım. yapmayın etmeyin eylemeyin üzmeyin şu aciz kulları.

geç atılan mesaja hemen cevap veren salak

geniş geniş dota oynarken mass combatta ölümü sonrası bekleme anlarına denk gelmiş ise hero doğana kadar inanılmaz bir apm ile sevgiliye cevabı veren salak olmayan cin insandır cin.

fenerbahçe nin zavallı transfer politikası

dırk kuyt galatasaraya gelse sokaklarda çılgın atıp her ortamda savunacaklar bağıracaklar fakat fenere gelince aouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuv.

ulu kupa haxball turnuvası

teyyare nickim ile katılmak istediğim turnuva.