bugün

genel olarak fuhuş merkezi olarak faaliyet gösteren mekanlardır.
dağıttıkları davetiyelerdeki "sadece erkeklere özeldir" ibaresi zannımca ne olduğu açıklamakta.
omuzlarda masumane başlayan masajın, cinsel organa gelindiğinde fuhuşa dönüştüğü yerlerdir.* *
masaj salonu olarak geçer hatta şirkettir. ama içeride her şey değişir tam bir fuhuş şirketi olur. 100%70 böyledir.
işini iyi yapanlar ise bunlar yüzünden onlarda lekeleniyor...

şu alttaki resmi bir tıklayın hak vereceksiniz...

buyrun bir örnek: http://www.sinerjimasajsalonu.com/resimler/2088b.jpg
bazıları iki işi beraber götürür. önce masajın parasını alırlar sonraki adımı alıp almamak size kalmıştır. yani masaj için de gidilebilir tırsmayın o kadar.
masaj la başlayıp, sonrasında müşterinin cüzdanına göre mod değiştiren ve mutlu son a dönüşen, rahatlatma ve boşaltma misyonuyla kurulmuş salonlardır, çoğu masaj ayağına randevu evi hizmeti sunar , müdavimlerine.
(bkz: glory hole) ya da (bkz: happy ending)
(bkz: 100 dolar a mutlu son)
(bkz: mutlu sonla biten masaj salonları)
bir söylentiye göre;

yemekteyiz yarışmacıları işletiyormuş...
sanılanların aksine bu işi gayet nezih bir şekilde yapan salonlarda vardır.
kendinizi her yönden rahatlamış hissedebileceğiniz yer.
ortalama 150-200TL olan ve 2 türlü rahatlanan yerdir...
mutlu son merkezi olarak tanınmış oldukları için ve yüzde seksen beşinin bu şekilde çalıştıkları için ihtiyacı olan kişilerin masaj yaptıramadığı yerlerdir efendim.
vur patlasın çal oynasın alanlar modern halleri hanelerin.
liseye yeni başlamışız, henüz ergenus olduğumdandır ki hep tavuk yiyorum dişi olsun babında.
her gencin bir pusulası olmalıdır ki vardır da zaten, amcam * *, hiç unutmam gününü de cumartesi günü geldi muhterem;

-yeğeeen napıyon * *
+ saol amcacım sen nasılsın?
- saol yeğenim hadi gidelim seninle biraz gezelim...
+ amca ders çalışacaktım pazartesi sınav varda...
- yeğen seni erken sınava sokacağım hadi gel yahu..
+ "tabi düşündüm ve ampul yandı" hemen duş aldım , boxer değiştim, çıktık...
- yeğen ürgübe gittin mi hiç?
+ yok amca gitmedim valla yav..
- tabi nerden gidecen baban olacak hafız bilmez öyle şeyler ..
karı kız sohbetleri almış başını gitmekte, amaç belli edildi zaten , neyse ürgübe girdik..

- sen hiç masaj salonuna da gitmemişsindir yeğen ?
+ iç ses: hay skym amca bu kadar yolu tellak görmeye mi geldik mnskym..
+ hayır amca da , hamamda bir kaç kez gittim ama hiç sevmem ya aslında. *
- yeğen beni babanla karıştırma, gel bakayımm....
böyle taş mekanlı bir yere gittik , şimdi ki mahsen şarap evi`nin yanıydı geçen gittim kapanmış, neyse o ayrı konu..

- bak yeğen , içeride hiç utanma tamam mı? oradakiler sana elinden geldiğince yardımcı olacak *
+içeri girdim hakikaten masaj salonu, ama bir kapı var oradan girmeye gör hafız, girdikten sonra artık eski sen değilsin,
yazar ne demişbir ben var ben öte benden ziyade .

demem o ki hafız masaj salonları candır.
rahatlamak için birebir mekanlardır, bir terslik olmazsa mesai sonrası uğranılacağı düşünülen güzide cazibesi kendinden meşhur mekanlar.
Fuhuş mekanları gibi algınlanmasının sebebi çoğunun bu işi kolay yoldan yapmak için masaj salonu açmasıdır ama elbet sadece masaj yaptırabileceğiniz salonlarda vardır. Kanser, romatizma ya da yüksek tansiyon bulunan insanlara asla masaj yapmayan, fıtık olan bölgelere kol dirsek girip kişiyi sakat bırakmayan yerler sadece amaç masaj ise seçilmelidir. Tedavi amaçlı kullanılacaksa masaj öncesi hastalık geçmişinizi öğrenecek yerler tercih edilmelidir. Kanser gibi rahatsızlıkları vücuda yayan masaj rahatlatıcı ve tedavi edici olsa da bazı insanlar için tehlikelidir, dikkat gerektirir.
ciddi olanla fuhuş yuvası olanları ayırt etmek için sitelerindeki resimlere bakmak kafi.

görsel
Kişilere özel masajların yapıldığı salonlardır
genel olarak fuhuş yapıldığı zannedilen mekanlar.
bugün gittim masajı oldum,çıktım.
izmir'in her tarafında (selçuk'ta bile!) bolca kartvizitine rast gelinebilen yerler. çoğu masaj salonu değil, tam aksine fuhuş yuvasıdır.
mutlu sonla biterler. hehe.
mutlu sonla bitenleri var insanın eve gidesi gelmiyor amk.
Manası seyreltilmiş fuhuş alanları.