bugün

Oynanmaya başlayınca bağımlısı yapan oldukça keyifli grafiklere sahip shooter oyunu. Gunz the duel'in aksine yeni başlayan bir oyuncu bile oyun üzerinde uzmanlaştığını iddia eden kişilere yeri öptürebilir. Birçok oyun moduyla birlikte bu oyundan sıkılması gerçekten çok zor. Türklerinde içinde bulunduğu özel olarak ayrılmış serverlar var. Ben aynı ortamda çok fazla türk oyuncuyla oynamaktan zevk almadığım için english serverını tercih ediyorum.

Oyunda lag çok sık oluyor diyemem. ttnet'in müthiş hızlı yurtdışı çıkışları bile oyunun kalitesini düşürmüyor açıkçası. Oyunun türkçe sitesi de mevcut. http://s4.tr.alaplaya.eu/.

Karakterinizi istediğiniz şekilde giydirebiliyorsunuz. Oyunda iki çeşit para birimi mevcut. Gerçi üzerinizdekiler reel parayla alınmadıysa oynanışa büyük derecede etki etmiyor ama cıbıl cıbıl gezmekte pek hoş durmaz hani.
bedava oynayanlar ile paralı oynayanlar arasındaki farkın minimum olduğu bir online oyundur. bu yüzden çok zevklidir, özellikle anime seven herkesin mutlaka denemesi gerekir. efektler, müzikler, ortamlar, karakterler; hepsi cıvıl cıvıldır. 300 küsür MB'lık bir boyutu vardır. sitesinden indirilebilir, kurulduktan sonra fazla güncelleme de gerektirmez. 5 dk'lık bir işlemden sonra oyuna girebilirsiniz.

fakat türk sunucularında oynamanız tavsiye edilmez. kahvehane tadında bir oyuncu kitlesiyle oynamak pek keyifli değildir. ingilizce sunucular ise kalitelidir, ayrıca türk sunucuları ile ingilizce sunucular arasındaki hız farkı da yok denecek kadar azdır.
quake tecrübeniz varsa ortalığı dağıtabildiğiniz oyunmuş. bugün üst üste yapılan 3 maçın 2 tanesinde birinci, diğerinde ikinci olan bir quaker olarak ( (bkz: quake 3 arena)) bunu gördüm ben.*

ayrıca kazandığınız parayla ya kalkan ya da görünmezlik alınız.
güzel oyun lan o oyun.
anime olarak tasarlanan, nişan alma oyunudur.
kardeşimin oynadığı, yer yer dayanamayıp benimde elime aldığım -"fena deilmiş" denilebilecek oyun. anime tarzı kılıç silah bir arada verilen hoş bir oyundur kendileri.
en yakın kankamın bağımlısı olduğu oyun. ne anlıyor anlamıyorum, darkorbit'te bedava gemiyle mordon* kesmek denen bir şey var, oh mis.*
oynayanı izlerken, bir bölüme takıp da sürekli, saatlerce orda takılıp ne zevk aldığını anlayamadığınız, lakin oynamaya başlayınca ister istemez sizde de bölüm takıntısı oluşturan hiper hızlı bir oyundur.
cidden bağımlılık yapıyor. haftasonu gelse de eve çıkıp kuzenlerle oynasam diye günleri sayıyorum. dün sabah 7 ye kadar adam kesip durdum, beynim döndü. yatağa yatıyorum hala gözümün önünde hareket halinde bir sürü canlı vardı. lakin ikindide kalktım, yine geçtim başına. ve yarım saat önce anca bıraktım.

şimdiki hedef ise arkadaşlarımın da bağımlısı olmalarını sağlamak. olsunlar ki birlikte oynayalım.
Özellikle TD modunda station-2 bölümü çok fazla bağımlılık yapan oyundur.
chaser'da bu puanı yapanı da var. (adam hack olsa bile yine de zordu lan).
görsel
fantastik silahların olduğu third-person shooter oyunudur.
görsel böyle çakallıkların da yapılabildiği bir oyundur.
sağlam grafiklere ve oyuncu kitlesine sahip third person anime shooter oyunudur.
2 yıla yakın bir süredir oynarım ve çok keyif alırım. pek çok kişinin oynamaya cesaret edemediği bir mod map'i vardır.

touchdown mode, station-2 oyunda trick olarak adlandırdığımız şaşırtmacalı akrobatik hareketleri yapabilecek insan evlatları sınırlıdır. zamanlama ister, mükemmel açı ayarlama kabiliyeti ister, kıvrak zeka ister, sürekli rakip takımı izlemek için ayırdığın fazladan bir üçüncü göz benim deyimimle deneyim ister, yetenek ister.
o oyun modunu oynamak ap ayrı bir hikayedir, ve station-2 mapi ap ayrı bir cesaret ister, özellikle pro odada.

ilk sezon, tanıtım videosu : http://www.youtube.com/watch?v=gEfsaO9cjoY
yazı yazarken, fırsatçılık yapıp arkadan dalanlar da vardır. görsel
güzel oyundur.
masaya oturup, iki pc yi karşına alıp, iki çarla aynı oyunda chaser oynamak da güzeldir. ölünce beklemek yok en azından. hehe
görsel
(bkz: sözlük yazarlarının en çok sevip oynadığı oyunlar)
mükemmel oyundur. beraber oynamak isteyenler için nickim: aslindaolmayan
uludağ sözlük yazarları için ULUsozluk adında clan acilan oyun. alımlar vardır. yeterli sayı sağlanırsa s4 league geceleri yapabiliriz.

not: katılmak isteyen msj atabilir.
renkli grafikleri olan seri , eğlenceli ve internet üzerinden oynanan bir oyun. çoluk çocuk anca oynar onu diyenler var ama yaşım 22 olmasına rağmen sıkıldığım geceler bir kaç maç yaparım. *
Ayıbtır söylemesi s4 olan son seviye olduğum oyundur aynı zamanda.
(bkz: s4 league)
bir anda bağımlısı olabileceğiniz mükemmel third person shooter oyunu. karakteri tam anlamıyla kontrol edebildiğiniz için hoplamalar, zıplamalar çok zevkli gelecektir. favorim station-2 touchdown modudur ve yaz boyu oynayacağım oyundur.
bir rift değidir.
oyunlarin oyunu ve asiri zevkli bir oyundur. basla birakamazsin amk.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar