bugün

ben sizin eski kocalarınızla, eski sevgililerinizle, eski fanfinifinfonlarınızla, sevgililerinizle ya da kocalarınızla fazla yuz goz olmayı sevmiyorum.
yoksa tabi ki onlara saygı duyuyorum, bazılarını cok takdir ediyor, bazılarını cok seviyorum.

ama lutfen beni bu adamlarla muhattap etmeyin. rica ediyorum.
herkesin bir tarzı var bu dunyada. benim en sevdigim sey insanların bana "guvenilir" demesi, "yamugu olmaz" demesi.

gerek var mı sizce benim onlarla fazla yuz goz olmama?
siz siz olun alarm kurarken hafta sonunu seçip seçmediğinize dikkat edin, 08.00'de uyanmayın benim gibi...
görsel
Aptala yatmaya bayılıyorum. Böyle çakallıklar yapa yapa geldik bu yaşa hey gidi…

iyi geceler yaban çakalları.
gözlerim acıdı biraz.
son 5 ayda en az 5-6 kere hasta olup yataklara düştüm sözlük. artık bu durumdan inanılmaz sıkıldım.

bu hafta sonum yok mesela, cuma akşamı eve gelir gelmez yatağıma girdim, yemek yemek dışında pazartesi öğlen saatlerine kadar da yataktan çıkamadım. ateşler içinde, ağrılar içinde 2-3 gün uyumuşum. hayatımdan bilmem kaç günüm kayıp. hâlâ da tam olarak iyileşebilmiş değilim.

tam olarak sağlıklı bir beden nasıl oluyordu, vallahi unuttum.

son 5 aylık süreçte içinden geçtiğim (içimden geçen de olabilir) süreçlerden dolayı vücudum mu isyan etmeye başladı artık yoksa yaşlanmaya mı başlıyorum, bilemedim.

Birkaç gün tatil yapsam her şey çözülecek gibi sanki. Şöyle kafa dinlemeli, herkesten uzak, doğayla başbaşa bir tatile ihtiyacım var sanırım.
hayattan aldığım hiçbir zevk yok. mutlu değilim yaşamak istemiyorum.
Üç beş tane kişiliğim var gün içinde hepsini ayrı ayrı dolanıp, nahif ve soğuk olan kişiliğime geri dönüyorum.
Ben sana bir şey derdim; ama dua et bu film o film değil... Sadri Alışık gibiyiz: Bir türlü o filmi tutturamıyoruz. Bilakis her "tuzum var" diyene...
......

Evet
Herkes ısrarla anlamayı reddettiğinden olmayanlardır. Uzun uzun açıklama yapıyorsun yine de herkes bildiğini okuyor. Açıklama yapıp yorulmak gereksizdir.
Olduğum coğrafya beni hem tetikte hem hissizin biri yaptı.
Robot gibiyim ne güzel ya.
insanlara planlarını anlatmayacaksın. Ne güzel yapıyorsun demiyorlar da şunu niye yapmıyorsun diyorlar. Uzun zamandır kendi kendimi motive ediyorum. Kendime fokuslanmış durumdayım. iyi de gidiyorum. Bugün birisine şunu yapacağım dedim. Eee şu iş vardı o noldu diyor. Bir şekilde demotive etmeyi başardı. Sanırım bir şekilde ilerleyebilmemin tek koşulu, insanlarla daha az iletişim içinde olmak. Pissiniz ya. Gerçekten.
Bir buçuk sene sonra uğrayıp profilime bakınca Senelerce Buraya bu kadar zaman harcamam aşırı mal hissettirdi, benim için bir farkındalık günü oldu. Hadi selametle.
Hava öyle sıcak ki. Cehennemde zaniye miyim ya rabbim?
Söyleyemedim arkadaşlar..

görsel
Herkese böyle çamur gibi davran sonra beni sevin, öpün de. Nah severler.
Çözümü olmayan problemleri için yakınan herkesten nefret ediyorum.
Aysel git başımdan..
Çözümü olmayan problemlerimden nefret etmek istiyorum.

Olabilir mi?
Onu bunu bırakın da Eko fena tokatladı. Altılı yedili şok şok şok, çipet pet pet :-).
yoktur. yıllardır açıklamaya çalıştım, örneklerle anlattım. ya anlaşılmadı ya da işine gelmediği için çoğu kişi anlamak istemedi. zerre uğraşmam artık. hiç gerek yok.
3 yıl önce bugün kendime verdiğim sözü unutmadım, akşam aynı yere gidip aynı masaya oturacağım.
Bir sürü şey ekledim sepete ve maaş gününü beklerken sabırsızlanıyorum. Benim bu sabırsızlığım beni öldürecek.
Kardeşimin platonik görücüleri o kadar içimi darladılar ki... esnemekten ölüyorum şu an...

Bir de daha önce her gelmelerinde dinlediğim şeyleri annem, rüya bilmiyor, anlatın da gülelim deyip tekrar anlattırıyor. Ya sabır... gidene kadar ne çektik...