bugün

"evet ben o sözlükte bile yalnız olan adam ve şimdi mesaj kutumda o içimi ısıtacak olan maviliği görmek istiyorum..."
minvalinde bir haykıramayı içinde barıındırabilecek yalnızlık çeşididir.
yeni gelenlere açılan hoşgeldin tarzından başlıkları gördükten sonra içine düştüğüm durum.
(bkz: cöle düsen kutup ayisinin maceralari)
sözlükte bile arkadaşsız kalmaktır. 'ben mi kendimi kapatıyorum, insanlar mı bana açılmıyor?' sorusunu akıllara düşürebilir bu durum.

hatta saatlerce sözlükte takılıp hiç entry girmeyecek kadar ortamdan uzak kalmaktır. normal hayattan sonra sözlükte de arkadaş ortamı kuramayacak kadar soğuttum kendimi.
zaten sözlükte yalnız değilsen dışarıda hiç değilsindir. buralar bir tuhaf, herkes kendi halinde garip, enteresan bir şey bu sözlük. dışarıdaki gibi kolayca kaynaşılmıyor insanlarla. anlamadım ki daha tanımıyorlar da ama tırsıyorlar sanki bilgisayar başından insan yiyorlar. ne ilginç insanlar var amk. allahtan dışarılar iyi kediler, köpekler, ağaçlar falan kurtarıyor durumu.
yalnızlığın kronik olduğunu gösteren bir durumdur. aynı zamanda da kaderin olduğu ve bunun önüne geçmenin mümkün olmadığını da inceden inceye düşündürtür. sanki bir alışkanlık olmuştur yalnızlık, nerede olunursa olunsun hep bizimledir.
Bu yalnızlığımı seviyorum. Durumla barıştım yani ondan.
kader denen şeye inanmak lazım aslında...
çok entry girilen başlıktaki entrynizin oylanmaması. hani artılanmaması demiyorum bak, eksilenmemesi bile. böyle dedim diye eksilemeyin tabi. *

edit: çok gıcıksınız. lan eksilemeyin! *
asıl sözlükte yalnız olunabileceğinin tespitidir.

evladım zaten sözlüktesin diye yalnızsın, çık bakalım bi dışarı yalnız kalıyo musun? yeni geldim vasluı maçından, istanbul cayır cayır yemin ediyorum, o kalabalıkta yalnız kalınır mı be? şair misin lan ergen?

http://www.youtube.com/watch?v=WQNMqgFPYQc aha izle de gül. *
yazarlarla ilgili tahminler yapılırken, o tür başlıklarda sizinle ilgili kimsenin tahmin yapmamasıdır.
sözlükte nasıl arkadaş edinileceğini bilmemekle paraleldir.
çok takılması gerekilen bi durum değildir. tabi eğer gerçek hayatta da durum böyle ise bi gözden geçirilmesi gerekir.
Gerçek yalnızlık kadar üzücü olmayandır.
Herkes için geçerli olmayan durum. sağlam 3-5 arkadaş kazanabilecekken tek başına takılma durumu. Yanlış.
Heralde yalnızlığın son kademesidir.
(bkz: olta atma yöntemleri)

Bi oku he.
görsel
içler acısı bir durum. Acaba bende mi sorun var diye düşünmeye başlarsınız.
Yalnızlığın son evresi budur heralde.
sorun sende değil bizde.
Sen yalnızsın sen yalnızsın yalnızsın.
ileride bunalıma girmezsen iyidirin resmidir.
En güzel duyguların insanı olduğunuzu gösterir.

Şaka lan malız olm biz, ondan yalnızız, elalem kim bilir neler neler yapıyordur, neler konuşuyordur şu anda, kim bilir benim yerime kim küçük memeli bir hatunla muhabbet ediyordur.
Hakkım varsa helal etmiyorum ulan*
benim.

yalnızlık.