bugün

güntekin onay'la muhabbetlerine sürekli güldüğüm adam;

güntekin: bence oynatmak ıı.. bence oynamak, oynatmaktan daha zor.
rıdvan: aykut hoca gibi konuştun, bir şey anlamadım. tekrar et.
bu adamın saç stili gibi saçlarını kestiren insanlar vardı.düşünün yani.kimbilir şu an napıyorlardır.
webo,melo,doka,alex gibi basit isimleri telafuz ederken ndiaye,nduka gibi zor isimleri telafuz etmeyip fubolcu kardeşimiz diye bahseden eski futbolcu.yorumculuk konusunda şu an türkiye'de 1 numaradır.
inanılmaz bir teknik analiz uzmanı olmakla beraber, fizik durumunun sıkıntısı nedeniyle teknik direktörlük yapamaması, önce fenerbahçenin, sonra türk futbolunun en büyük potansiyel t.direktörüdür..
"akşam, beşiktaş maçında izledim bursa tabanca gibi takım!"

şimdi çok atsalar, tabanca sıkılmasından anlıcam da, 1 gol attılar be hocam.
aykut kocaman'la kardeş gibi sevişiriz diyen eski ve büyük futbolcu.

bu söze takılacak ergenlere peşin uyarı, sevişmek sözcüğü türkçe de aslında karşılıklı olarak birbirini sevmek olarak kullanılırdı belki 10-15 yıl öncesine kadar. ama artık penis ve vajinadan başka birşey düşünemeyen beyinler sayesinde sex anlamına geliyor.

yani bi kullanım yanlışlığı yoktur cümlede.
1 sene önce aylık yaklaşık 200 bin lira maaş alan insandı kendisi. hala insan mı bilmiyorum ama eminimki maaşın da artış olmuştur.

allah vere daha da kazansın. gözümüz yok.
lan ben de konuşarak bu kadar para kazansam bir daha antrenör olmam.
an itibariyle takıma haklı olarak fena giydirmektedir.
güntekin onay'la, şansal büyüka & erman toroğlu tadı yakalamıştır;

rıdvan: kimdi o?
güntekin: evet alexsandr.
rıdvan: soyadı neydi? (burda duraksıyor ve alttan alttan gülüyor)
güntekin: amisulashvili.
rıdvan: ee evet. (kasıyor gülmemek için)

resmen zarf atıyor şeytan eheh.
kendi takımının penaltısı yendiğinde %100 futbola çıkıp yarım saat hakemlere laf atmıştır. ama bugünkü 2-3 penaltı pozisyonunu harcayan hakeme programda bir tane bile laf etmemiştir.
geçen hafta fenerbahçe maçı sonrası semih' in net golü verilmedi ofsayt gerekçesiyle hakem golü atladı diyen ve hatta ilk sözü bu olan rıdvan dilmen 1 hafta sonra fener' in alehinde verilmesi gereken kayserispor' un 2 penaltısından bahsetmemiştir bile. artık iyice önemini değerini yitirmiştir.

Şike olaylarından sonra bi daha maç yorumlamayacağım gazetede yazmayacağım dediği halde yazarda yorumlar. kısaca adam değildir.
her fırsatta sinsi şekilde, Güntekin onay'ı göt etmeye çalışan spor yorumcusu, başarılı da oluyor.
ben tarafsız değilim ben tarafım. ben çocukuluğumun takımında forma giymiş bir adamım. ben fenerbahçe'liyim demiştir.
saçlarını kestirirken hep aynı tası kullanan şeytan lakaplı....
cilet sensitiv reklamında oyunculuğunun ne kadar berbat olduğunu hepimize göstermiştir. güntekin onayın da ondan aşağı kalır yanı yoktur.
fbtv' de sabah fenerbahçe şampiyon olsun, akşam ntv' de ''objektif'' maç analizi yapan (bkz: yapamayan) şahsiyet.
az önce ntvde iddaayı, iddaacıları, programlarda bana 3 maç versenize diyenleri eleştiren adam. oğluna iddaadan uzak dur falan diyomuş. futbolun duygusunu öldürüyomuş.

iyi güzelde aga sen zamanında milliyet gazetesinde iddaa tahminleri veriyodun. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu demezler mi adama.
(bkz: 26 eylül 2011 galatasaray eskişehirspor maçı) sonunda melo ya; dünyada defans önünde oynayan başka bir 10 numara oyuncu olamamıştır dedi. arsenal de gallas vardı canım.
almanya türkiye macinda "almanya milli takımına en fazla 2 oyuncu verebiliriz!" derken aklima bir soru takan adam.

almanlar bizim milli takima kac oyuncu verebilir? o kadar saglam (!) bir kadromuz var ki, hiddink oguz ikilisi almanlari milli takimimiza secmez bile. orta sahamizda, selcuk sahin, aurelio gibi adamlar varken ne gerek var schweinsteiger'e? sol bekte de lahm, hakan balta'yi kesecekmis. hadi canim sende... salak mi hiddink, oguz ikilisi?

birakin alman milli takimini türkiye de bile milli formayi hak edecek o kadar aç oyuncu varken hala ayni kalaslara umut bagliyoruz ya, sikeyim belanizi. sictiniz ülkenin takiminin icine.

mac sonunda ridvan da dayanamayip yorum yapmayi birakti. helal olsun. bu ruhsuz takima verebilecegi en güzel tepkiyi verdi.
Kendisi koyu bi galatasaraylıdır. Hatta hatta galatasaray için kuran a bile el basmıştır.

o zamanlar galatasaraylılığı ile bilinen rıdvan dilmen galatasaray-sarıyer maçı öncesi galatasaraya maç satmadığını göstermek amacı ile kuran a el basmıştır.
http://a4.sphotos.ak.fbcd..._8615448_1439373437_n.jpg
reha muhtar'dan ayarı yiyen, şu an futbolcu olsam barcanın sol açığında oynardım diyen mütevazi sakat.

geri dön futbola king. sağda messiyi solda seni izleyelim.
futbol topu görse bomba zannedecek bir tip tarafından eleştirilen isim.
zaten benim kanım hep sarı kırmızı akardı...

http://www.gercekgundem.c...ercekgundem.com/?p=408326
futbolda hiçbir başarısı olmayan, türk futboluna katkısı ilker yağcıoğlu seviyesindeki eski futbolcu. milli maçta mikrofonu çıkartıp gitmiş kimsede demiyor ki ağam sen top oynarken milli maçlar sekizli farklarla bitiyordu.
reha muhtar ın ayarı kaçık salak gibi yazısını bile dikkate alıp, sporculardan özür dileyen ve biz her uyarıyı dikkate alırız diyecek kadar büyüklük yapabilmiş yorumcudur.