acil şifalar versin allah, rıdvana ve tüm hastalara.
galatasaraylı olarak çok üzüldüğüm haberdir. umarım en kısa zamanda iyileşir, zaman zaman tarafsızlığını yitirdiğini düşünsem de insanlık olarak adam gibi adam olduğu kanısındayım.
ALLAH ŞiFA VERSin dedirtir.
Tuttuğu takım bir sene 10.sıraya geriledi diye adam kanser oldu, biz beşiktaşlılar ne yapalım? işin şakası, umarım tez zamanda atlatır, ailesine sağ salim döner.
Fener'in kaybettiği maçların gecesi tek eğlencem o surat ifadesiydi. Allah şifa versin inşallah sapasağlam döner gelecek sezon bizi rıdvansız bırakmaz.
Acil şifalar diliyorum.
Hep peveiva yüzünden. Kanser etti adamı amk!
üzücü durum. allah yardımcısı olsun. evet.
Geçmiş olsun kendisine. Sevmesek de sağlıklı olması bir galatasaraylı olarak dileğimdir.
Zaten kalbinde 2 tane stent vardı kemoterapi görürse dayanamaz.
allah şifa versin.
Geçmiş olsun. Allah kimseye vermesin bu hastalığı umarım en kısa zamanda sağlığına tekrar kavuşur.
Çok iyi hatta bence en iyi yorumcu. Çok üzüldüm. Geçmiş olsun.
NTVSpor'da 90 dakika programında yorumcu olan ve Sabah gazetesinde köşe yazarlığı yapan Rıdvan Dilmen bugün okurlarına kötü bir haber verdi.

Spor yorumcusu Dilmen, okurlarına sağlığıyla ilgili bir problem yaşadığını, boynundan yaşadığın bu rahatsızlığın detaylarını ilerleyen günlerde söyleyeceğini belirtti.

"ÖNCE SiZ BiLiN iSTEDiM"

işte Dilmen'in bugünkü yazısından ilgili bölüm;

"Önce okurlarım...

Siz değerli okuyucularımın bilmesini istediğim bir durum var. Muhtemelen birkaç gün içerisinde duyurulacak bir rahatsızlığım mevcut. Boynumda bir rahatsızlık tespit edildi. Önce siz bilin istedim. Güçlü kalıp dualarınızla 3 ay sürecek iyi bir tedavi dönemiyle bu yaz yazılarımla sizlerle birlikte olacağım. Tekrar mutlu ve sağlıklı bir şekilde sizlerle olmak tek dileğim. Biz de doktorlarımız sayesinde çalışacağız, inşallah toparlayacağız. Dualarınızla iyi olacağımı biliyorum. Her şey Allah'tan… Sizlerin desteğiyle biz de çalışacağız, güçlü olacağız. Herkese sevgiler, sağlıklı günler."

Umarım biran önce iyileşir.sosyal medya'da bu hastalığın kanser olduğu belirtiliyor.