bugün

yenilmeden oyunu bitirdiğinizde tanıtık çıkardı..

ryu sagat ın benzeri şekilde ateşlere yürürken; ken ailesiyle buluşurdu.
oyunu bitirdiğimiz zaman turnuvayı kazanmanın karşılığını en güzel ken alır. ryu ile oyunu bitirince ryu tek başına "yine 31'e talim, yalnız geldim yalnız öleceğim amına kodumun dünyasında, bahtımı sikiyim" diye gün batımına doğru yürür ve oyuncu o kadar emeğinin karşılığında kendini karakterin haline üzülürken bulur; ama ken ile bitirince ken taş gibi olan karısına kavuşur, turnuva boyunca abazan geçen günlerin acısını çıkaracak olmasının mutluluğuyla yuvasına gider ve oyuncunun da mutlu mesut oyunun başından kalkmasını sağlar.
ryu'nun baş düşmanı sagat'tır. ken'inki ise rufus.
ryu ken'in üvey abisidir. * nasıl mı? şöyle; ryu ve annesi asyalıdırlar. ken'in babası ise amerikandır. zamanında bir iş için gittiği toplantıda ryu'nun annesini görür ve aşık olur. daha sonra olaylar gelişir, ken dünyaya gelir. babası onu amerika'ya götürür. ken yıllar sonra annesini görmeye geldiğinde ryu'yu tanır. ilk başlarda çok iyi anlaşırlar taa ki chun li'yi görene kadar. ve onun için kavga ederler.
kısacası iki kardeş arasına istemeden de olsa fitne sokan chun li'dir. *
Akuma ikisini de çükertir. Gouken alayını çükertir.
ryu nun tatsumaki'si bi kodumu oturtur, ama ken in tatsumaki'si adamı sersemletene kadar vurur.
ryu nun hadouken'i sarı olarak çıkabilir, ken'in shoryuken'inden ateş çıkar.

ken'i döverseniz eniştesi * sizin evinize darbe düzenler. adam ne de olsa albay.
ryu'yu döverseniz adam hiç sinirlenmez, sabır taşıdır. yürür gider.

sonuç olarak, akuma siker.
ken her türlü alır abi.
Bizlere "vs" ile karşılaştırma yapmayı öğretmiş karşılaştırmadır.
ken'in her daim ezeceği karşılaştırmadır.
ryu iyidir iyi.
3 yaşındaki oğlumla oynuyoruz da.
ryu ve siken gibi okudum lan. hızlı hızlı söyleyince öyle oluyo * Lakin öyle değildir ryu siker.

ken artisttir, isveçli gibidir. ryu bizdendir. anadolu çocuğu gibi kapkaradır.
(bkz: taht kavgası)
yapmayın siz daha kardeşsiniz.
cevval olmakla birlikte bir haggar abimizin karşısında duramayacak acemi gençlerdir.
ken döver.
ikiside rakip olarak çıkınca kapatıyorum oyunu. o ne be aduket aduket. en iyisi blanka valla yirim.
ryu daha karizmatiktir. sırf o daha yakışıklı diye seçerdim. ama chunli de sağlam kızdır he. chunli diye mi yazılıyordu o.
ryu bizdendir. Kara kaş, karagöz. Hem delikanlı adam kırmızı giyer mi lan?
ryu çömeltir.
ken her zaman kazanır.
görsel
her zaman ryu, her türlü ryu.*
görsel
Ryu daha karizmatiktir.
ikiside ayni bokun kahverengisidir.
ken aryuken'de avantajlıdır hemde daha çok güç götürür. ryu katkat da avantajlıdır bi kerede yere düşürür ken gibi mal mal saydırmaz.
ryu efendi, ken piç erkektir. kızların hangisine vurdurmayı sevdiği aşikar.