bugün

(bkz: #7917004) nolu entrysi ile beni umutlandırmış yazar. * *
(#7969500) sabah sabah beni yarmış yazar. başlığın ne anlama geldiğini düşünürken beni aydınlattı kendileri. *
insanları tanımamı sağlamış yazar.
beni bir dertten kurtardın dost teşekkürler. *
sürpriz istanbul ziyaretinde evvela kayip pena' yı ardından şahsımı ziyaret etmiş uuser, sağolsun. tek şikayetim çok konuşuyor olması.* sorunlarının üzerine giderse bunu da aşacaktır. puanım dohuz.
geçen gün çat kapı ofisime gelen sözlük yazarı.

okulu bitmiş istanbul'a dolaşmaya gelmiş, eminönü'nde bir internet cafeden msn'e girince beni gördü, karaköy'deysen hemen geliyorum bir yere kaçamazsın dedi. iyi gel dedim, ofisin yerini tarif ettim, tarifime uymayıp kuryenin tekinin peşinden gidince hayatı şaşmış, kan ter içinde geldi ofise. dolaptaki bütün biralarımı tüketti, bardağıma da koklata koklata koydu adi. neyse oturduk muhabbet ettik biraz, beklemenin boylesi'nin de belirttiği gibi cidden çok konuşuyor. çekmecede dandik purolarım vardı kakaladım buna, çıktık sonra taksim'e gideceğim dedi götürdük, yolda dondurma al bana diye tutturdu, aldık... yol boyunca telefonda kızın tekiyle konuşup durdu. sonra metroya bindirip cevahir'e yolladım bunu orada da beklemenin böylesi ile buluşmuş işte...
sözlükte demogoji yaparak arkadaş arayan yazar. sen yanlış yere gelmişsin hollandaya gitseydin seni havada kaparlardı.
(bkz: tüm gay lar hollanda ya gitsin)
5. nesil isyankar çaylak.
(#7707425) sözlükte qhanqasını bulmuş yazar. o ne biçim nicq yahu.
olay yerinden hızla uzaklaşan yazar.
Alkole hayır demiş.. Gelişme var sende yazarı özledik be abi. *
(#11353791) hayal gücü hoş yazar.
yanlış yapmış yazar.

olum, onbinlerce mehmetçiği öldürenlere orospu çocuğu denilir mi hiç?

oysa polise saldırmak taş atmak, daha çıkıp devlete isyan edip askerlere kurşun sıkmak gibisi var mı?
ya da doğuya gönderilen öğretmenleri öldürmek gibisi var mı? öldüreceksin tabi, ne işi var öğretmenin orada.
sivillere bombalı saldırının nesi kötü olum, arada bir aksiyon şart ne var bunda neden "orospu çocuğu" diyorsun adamlara.
abdullah öcalan da hapisten çıkmalı ne işi var adamın orda, ona da küfür etmişsin, ayıp lan ayıp amına koyayım.
özgürlükçü ülkeyiz biz genişiz, anana küfür etseler eyvallah diyeceksin.

orospu çocuğu demek hiç yakışmamış sana.

çaylak edilmemeli silinmeliydin bence.

çok büyük ayıp etmişsin çok.
bir an önce dönmesini beklediğimiz yazardır.
en azından adam gibi bir şey yüzünden çaylak yapılmıştır.
(bkz: o çocuklarına o çocuğu denir bizim orda)
helal olsundur.
not:#11784796
karadenizin hırçın yazarıdır. nerde ne denmesi gerekiyorsa çekinmeden, eğilmeden bükülmeden söyler.
kendisine ezik denmiştir.
şiddetle kınıyoruz.
demeyiniz birbirinize öyle, ayıptır.
yakışmıyor, hadi kardeş kardeş yazışın.
(#12506765) türk milleti gerektiğinde kendi işini kendi görür siyerek destek verdiğim yazar.
kültür park davetimi red etmiş yazar. çocuk parkında şahane bir oyun gününü kaçırdı!
#14146865 nolu entry ile ":D" biçiminde oy kullanamayıp "işte budur üstad" olarak eklenmiş yazardır. şahsıma göre çok önceden hoş gelmiştir.
ilginç olduğumu düşünen yazar. Bu çok ilginç. *
Türkçeden yoksun yazar q ne ya ?
yatmadan önce tebessüm sebebim olan bir entry giren yazar.

(bkz: #17036572)
güzel laf sokar lan bu adam.