dünün yazar namzeti, bugünün sözlük neferi.

(bkz: hoş geldiniz)
5.nesil yazar hoşgelmiş.
2008 öss de ya babalara gelmiş, ya da baba olmuş yazar. (bkz: #3772066) (bkz: #3772052)
gonul dostudur kendileri.
beni sözlüğe bağlayan kişidir. can dostumdur. güzel entrylerini görüp iştahımı kabartmış ve beni yazarlığa sürükleyen kardeşimdir. yolumuz açık ola.
Yeni eğitim öğretim yılında Çukurova Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği okuyacak olan ve belkide en çok özleyeceğim kadim dostum...
(bkz: faşo tiqi)
dağa çıkan sokak köpeklerinin kurta evrildiğini düşünen yazar.

(bkz: kurt erkeklerinin brad pitt e benzemesi/#4234368)

(bkz: adnan oktar ın sözlük yazarı olması)
(bkz: evrim yalanı)
farklı bedenlerde, aynı kanı taşımaktan onur duyduğum zat...
çok feci özlediğim bir tanecik dostumdur, az kaldı sık dişini diyebildiğim başkada birşey diyemediğim kardeşimdir.
benile ayni harry potter ve severus snape sevgisini paylasan, 5. nesil yazar.
(bkz: g yerine q yazan tip)
kardeşim, can yoldaşım, ev arkadaşım, biricik dostum, tekrardan hoşgeldin. yardır birader.
yol arkadaşımın olma ihtimali yüksek kişidir. aynı zamanda sevilen ve sevilesi kişidir.
bu nicki gözüm bir yerden ısırıyor ama nereden acaba?
sağolsun yazardır. hep olsundur.
smileylarıma kafayı takmış yazarıdır. çalıyordur hepsini teker teker. mimikleri yenesidir. tatlı mı tatlı yazardır. an itibriyle bana kamera ile kendisini gösteren baby face kişiliktir. hep gülmesini umut ettiğimdir...
azerice : ürya kimin.
ingilizce : like a dream.
nick ini sol frame de görünce öldü sandığım yazardır. keşke ölseydi. şaka lan, zaten nickinden anlaşıldığı üzere duygusal bir oğlan, belli. tam kendisine özel mesaj atıp 29 harf yetmedi mi, neden q diye soracaktım. ama dahiyane(!) bir ironi olduğunu göremedik orada. yazık lan bize.
fazla gaza gelip 10 günlük çaylak olmuş yazar.*
hiçbişeyeboşunaiçlenmeyenadamı'ın diğer hesabı.

ben birgün hiçbişeyeboşuniçlenmeyenadam'a gel içelim demiştim, çok kıyak adamsın falan yazmıştım. oda bana bu ruyaqibi hesabından ben hiçbişeyeboşunaiçlenmeyenadam , bu benim fake hesabım falan demişti. inanmayın buna, yada ona. işte herneyse söyledim rahatladım.

bana şöyle yazdığında da baya gülmüştüm: ''ilim çinde içki gaybarda da olsa git demişler.'' aynen böyle yazmıştı.
tabi şu da olabilir. bu kişi benim hiçbişeyeboşunaiçlenmeyenadam'a yazdıgımı görüp bana yalan sıçmıştır. o da olabilir. çok içmek istiyorsan söyle babacım para bende bok. gel içeriz bi ara.
kendisi 100 numaralı adam.
lakin imo falan değilmiş. hıh.
rumuzu her şeyi anlatıyor be, ama yine de önyargılı davranmamaya çalıştım ve yazdıklarını okudum, önyargılarımda haklıymışım.
(bkz: #7916929)
7. nesil kızlar tarafından sarılmış sanırım, ama abazalar toplaşmasın deyü çaktırmıyor. * *
bana kız ayarlayacağım diyerek, gecenin bir yarısı beni şevklendiren insandır. bir ekşın bekliyorum, unutursan, unuturum oğlum seni! *