bugün

(bkz: Yeni sevgilim). Olm çoraptan çok nick değiştiriyorsun bir dur durduğun yerde.*
Sesi de pek tatlı, böyle içinizi gıcıklayan cinsten.
sabah sabah içimizi dışımızı alkol eden yazar. kolonyayı kafaya diktim umarım mutlusundur.*
yazın sırbistan'a ziyaretine gideceğim güzel adam.

sırp rakısı diye tutturdu, kör olmazsak iyi.
(#39310123)

Sen mecburiye kızlara feyklerinden yürürsün demişsin de senin çok mu farkın var?

Sen route 66 iken yediğin naneleri tüm sözlük bilmiyor mu? Sözlükte yürümediğin kız kaldı mı? Yeni tanıştığın her sözlük hatununa kendi kızının resimlerini yollayıp ilgili şefkatli baba ayaklarıyla gözüküp sonra whatsapplarını kamera açtırmaya çalışmadın mı? Route 66 nickinle çaylak olduğunda buz mavisi gomlek gibi feyk hesaplarınla nickaltını canlandırıp kendine çok iyi adam, çok düzgün arkadaş yazmadın mı? Yediğin tüm naneler nickaltına yazılınca hepsini sildirmeye çalışmadın mı? Route 66 nickinle aynı anda sayısız kıza yürümedin mi? Kameralarda sanal seks yapabilmek için kaç kıza kamera açtırmaya çalıştın sözlük bilmiyor mu bunu? Sözlük whatsapp grupları kurup orada ne naneler yediğini bilmiyor mu sözlük?

Mecburi de yürüdü ama en azından senin gibi yalancı değil arkadaşım. Sen öyle yalanlar söyledin ve söylüyorsun ki senin psikologlardan yardım alman gerekli.

Bak pembepapyonlufil var, o da sanal seksçi ama adam asla inksr etmiyor en azından. Her sözlük kızına bu niyetle yaklaştığını açık açık söylüyor.

Şu sözlükte yürümediğin kız kalmamışken, biraz yüz verenle sanal seks yapabilmek için atmadığın takla kalmamışken, bir sürü feykinle kızlara yürümeye devam etmişken bu ne perhiz bu ne lahana turşusu ki mecburiye böyle sallayabiliyorsun?

Route 66 nickaltın her şeyi anlatıyor zaten benim bir şey dememe gerek yok. Yarısı senin ne olduğunu anlatırken diğer yarısı da feyk hesaplarınla kendini övmenden bahsediyor. Mecburiye bu kadar sallarken önce kendine bir dön bak.

Hemcinslerime de kanmayın böyle tiplere diyorum. Geçmişte kaç kız nefret kustu buna.
(bkz: vay anam vay neler dönmüş Serhat ya)

Edit: kirmizi pijamali bakire mi fahise mi ne varmış, onu okumamız lazımmış.
-Bilgiler geldikçe güncellenecek.
neden gövde ingilizce de kuyruk türkçe?
ben buna takıldım.
yani arkadaşın niki "ruut siksti siks" olmalıydı.

not: taam taam anladım. çok nahoş oldu bu. bunu okuyan "sikti sikecek" zannedip kaçar.
görsel

ruut bey ne yapıyorsunuz?
görsel
5 yıl kadar geç kalmış yazar.

evli barklı çoluk çocuk sahibi adamım ben. korkutmayın beni. *
insanlara moral vermesini seven yazar. Bu kadar abuk sabuk troll'ün içinde bir güneş.
hakkında tövbe bismillah bi acayip iddiaların olduğu yazardır..

yıldızların altında‘mı neyse artık güvenilir gibi duruyor..

tabii beşer, şaşar malum..

edit: ibrahim kim lan:d

allam neler neler çıkıyor..

büdüt: ibrahim olduğumu kanıtlarsan sözlüğe çıplak fotomu atarım:d ya kanıtlayamazsan:))

çok eğlenceli olmaya başladı shsjsk..
Sözlükte konuştuğum sayılı insanlardan. Ilk mesajini bi insan neden "mavi mi yesil mi?" Diye atar? Neyse ben mor demistim. Megerse gomlek rengine karar verememis. Mor giymisti o gun...
Bir yazar. Hos yazar. Hadi bakaliim
Mor gömlek giyiyorsa feminist olması yüksek ihtimal olan kişi.
hiç sevmediğim, haz etmediğim yazar. iyi bir dostum zannederken beni ihanetiyle yıkmıştı. o zamandan beri kırgınım kendisine. güvenime ihanet etti.
artık donuz listemdesin. mutlu ama uzak ol.
Gayet iyi bir insan, sataşmayın.
görsel
(bkz: kavga eden iki yazarı da açık oylamak)
canı sıkılan zirvecilere laf atmaya başlıyor amk. he la biz ankarada haftada bir zirve düzenleyip kızlara yalakalık yapıyoruz, babaannemiz yaşındaki kadınlara falan yürüyoruz. sanane amk. neyin kıskançlığı lan bu. eziklenmeyin olum ya allah aşkına. tamam la tamam söz zirve mirve yok. kimseye de yürümüyoruz. bide kaç yaşındaymış? e o zaman yaşının adamı olsana delikanlı.
SAHiBiNDEN

2017 MODEL TOUCH OTOMATiK

GARANTiSi DEVAM ETMEKTE

BAKIMLARI SADECE YETKiLi SERViSTE YAPILMIŞTIR

ALICISINA ŞiMDiDEN HAYIRLI OLSUN

ARACIMDA SADECE ARKA SOL KAPI VE SOL ÇAMURLUK TEMiZLiK BOYASI VARDIR

AVM OTOPARKINDA PARK EDERKEN SÜRTMEDEN DOLAYI BOYANMIŞTIR

BUNUNLA iLGiLi OLARAKDA 500 TL HASAR KAYDI MEVCUTTUR .

Başlık tutunca şansımı deneyeyim dediğimdir.
valla anca gördüm geldim. yoksa bilirsin ilk ben geçirmeyi severim. sonra gençlere bırakırım.

tanım: tanımadığım ama tanısam da bi bok olmayacağına kanaat getirdiğim denişik yazar. ha ayrıca delikanlılığın kitabını bu arkadaş yazmış da kimse sikine takıp okumuyor.
Arkadaş kura çekin ona göre yürüyün millete. Kimse kimsenin kızına aşılmasın. Koca koca adamlar komik oluyorsunuz.
Adamdır adam. 100 fake hesabınızla birden gelseniz baş edemezsiniz.
Yeyin lan birbirinizi...
Ulan başka zaman gezi parkı direniscisine hakaret üstüne hakaret yağdıranlar şimdi sırf ruut'u eleştiriyor diye onu artılamıyorlarsa ne olayım.

Çok ikiyüzlü fakelersiniz çoook.
yıllar önce kalbimi çok kırmış, güvenimi sarsmış, artık donuz listemde olan yazar. kendisine güvenmiyorum. uzak olsun.

not: 100 kişi eksilese de kendisini sevmiyorum. sevmemeye de devam edeceğim.