bugün

(bkz: #39296062) Allah'ın yasalarının hüküm sürdüğü hangi ülkede huzur varmış bir örnek verirse en azından yazdıkları ciddiye alınabilecek yazar.
inanmadığı yaratıcıya savaş açmışmış,
Dinler yaratıcı inancı değil, onunla görüştük iddialarıdır, tanrı umurumda bile değil, onunla görüştüğünü iddia ederek nefret dolu istek ve arzular kusanlara (dinlere) karşı çıktığımın farkına varamamış,

Koyun, işte yaratıcıya inanmak için bölge dinine tabii olan bir koyun vakası daha,

Milyonların ölümüne sebep olan bir teröre karşı çıkmak için, üyesi olmak mı gerekiyor.
Korumam altında olan, derneğimizin onurlu şahsi üyesidir. Laf atan laik ve barbar ateyizler unutlanmasin. Biz buradayız!
1500 yıllık islam tarihinde hala dünyada şeriatla yönetilen bir ülke yoksa, demek ki beşeriyete uymadığı için yok. Aynı süreçten sadece islam ülkeleri değil Hrıstiyanlık ülkeleri de geçti. Yani onlar da zamanında kendi şeriatlarını uygulamak istediler olmadı. Baktılar hiçbir şekilde uymuyor dini siyasetten, günlük yaşam kurallarından söküp attılar, ondan sonra Rönesans'ı, sonra da Sanayi Devrimini yaşadılar, şimdi de Sanayi 4.0/ bilgi çağı adı altında yepyeni bir dönemi başlatıyorlar. Ve bunların hepsini de bu yazarın burun kıvırdığı "beşeri yasaların" düzenlediği "kaos" ortamında yaptılar.

Şeriat demeyelim de şeriat benzeri diyelim peki, şeriat benzeri bir yönetim altında yönetilen ülkelerin durumu da ortada. Her şey süt liman zaten değil mi?
Seriat isteyen kadın mı?
Ah! o kara çarşafla, kocasının 4. Seks kölesi olarak ne güzel ayak masaji yapar, ağzıyla. Ne kutlu kadındır bu.. Ince ipek bir kara çarşaf, altında ise bir jartiyer ve sütyensiz göğüsler, ipeği okşar.. gün yüzü görmeden erkeğinin eve gelmesini bekleyen bir kadın. Ve onun Bir hizmetçisi ve seks kölelerinden biri olmaktan haz duyan, ne güzel kadındır bu.. var olmasının tek sebebi kocasını eve geldiğinde, terli kasigini yalamak olan bir kadın.. kumalarını kıskanıp, en iyi kadın olmak için ağzının tüm hünerlerini esirgemeyen bir kadın..

Şeriat mı? Işte özeti bu. Bir dinsiz olsam da, neden olmasın? (bkz: swh)

Bu arada yazar kim ne bilmem. Ilk entry ve bir alttaki entry de tesettür imasıyla, şeriat isteyen kadın profiline itafen bu giri, olay ne ilgilenmiyorum yani..
koyu bir fenerbahçe taraftarıdır.
gidin ötede kavga edin be. özel mesaj denen bir şey var.
Ablacım Suudi Arabistan da kaç gün kaldın? Hiç mi? Aah çok acı.

Ben 3 yıl kaldım. Ve sana şunu söyleyeyim, sen bir kadın olarak eğer kimseden izin almadan günün herhangi bir saati tek başına çıkıp markete gidip ekmek alabiliyorsan Suudi Arabistan da yaşamıyorsun demektir.

Fazla uzatma o yüzden yok şeriat yok laga Luga, sizin kitabınızı sizden daha iyi bilen birisiyim ben.

Ciddiye alıp tek bir entry girdim, eğer bana cevap verme hakkı doğuracak bir şey yazarsan cevap vermeyip seni donuza ekleyeceğim. Zira tartışmak istemiyorum.

Suudi Arabistan da yaşasaydık bana itiraz etme hakkın bile olmazdı.

Haydi kalın sağlıcakla.

Edit: Suudi Arabistan da yaşasaydık başını örtmemenin hesabını allahtan önce sorarlardı senden, haberin olsun.
seriatcı bir kardeşimiz.
arada fotoğraf atarak l**kin ablası gibi güzel el işi yaptığını vurgulamaktan kaçınmaz.
tabi sadece kendi gibi şeriatçılara.
(img:#1668930)
On birinci nesil ak donuz.

Yalnız şöyle ki, sanki halkın içinden birisiymiş gibi yapıyor. Bu yeni çıktı sanırım. "Pkk lı larla aynı safta durmak" vs vs diyor şimdi.

Pkk ile masaya tutup süreç kuran, aynı Pkk ile otobüs üstünde türkü söyleyen akşener ya da ince değildi!

Trol.
Muhalefet hakkında sürekli olarak 'böyle yaparsanız kazanamazsınız, işte millet size oy vermez' diyen bir arkadaşımız.

ılımlı akapeli gibi davranıyor. He muhalefet ona ağzıyla kuş tutsa kuşa yazık der yine oradan akapenin kazanması gerektiğine bağlar lafı. Geçmişte Atatürk'ü sevmediğine dair düşüncelerini, Furkan bölükbaşı'nı destekleyen tutumlarını da gördük.

Kendisini bunların hiçbirisi için eleştirmiyorum. Daha önce aramızda tartıştık Ve bitti. Tabi ki hayatı bu düşüncelerle yaşıyor olabilir. Yalnız bu kadar radikal akapeli olduktan SOnra ılımlı taklidi yapıp 'ya işte muhalefet bu yüzden kazanamıyor' deyince komik oluyor...

Muharrem ince selo'yu ziyaret edeceğim dedi diye kazanamazmış diyen insan şu aşağıdaki manzarayı yaratan kişiye oy verip samimi olduğunu söylemesin bir zahmet.

görsel
uzun uzun yazmış bi de ikiniz de bomboş insanlarsınız amk bonnnnnboş. bir boş küme bile daha doludur sizden.
kendisini severim ama nicki itici geliyor eski nickine dönmesi dileğiyle.
her fırsatta tengir budun'un açtığı siyasi başlıklarda* kendisine sallayıp onunla aynı partiye ve adaya oy vermiş yazar. kimsenin seçimini yargılamak bana düşmez ama komik geldi.
edit: siyasi konularda açtığı başlıklar kısmına dikkat ediniz.
Gözlerini hakikat gerçeğine gönülden kapamış dindar bir hanım efendi kardeşimiz.

Hakikatin çileli yolunun önüne dinsel yapılar inşa ederek, gerçekliğin arkasını değil, hayallerinin, gönlünün dilediklerinin sonrasını düşünen yazar.

inançların Aldatıcı olsa da mutlu edici yanının keyfini sürmesini temenni ederim.

Yoksa, yoksa kalkamaz bu dünyanın altından. bilirim.
kendisini pek sevdiğimi söyleyemem ancak sözlüğe eskisi gibi sık uğramadığını da fark etmedim değil.
Bir yazar.
Az önce sözlükte yaşanan olaylarla doğrudan alakalı kişi. Bu yazar silinmedikçe daha çok ağlarsınız uludağ neden böyle diye. Yazık.
Hepinizden delikanlıdır.
feyk hesaplarıyla kendi başlığını canlandıran yıkık, ezik, kişiliksiz sünepe.
islama inanıyorum öyleyse islam gerçektir'cilerden bir yazar.

Bu tip insanlar yaşadiklari süre boyunca bir başka hayat avuntusu içinde olacaklar. Lakin Öldüklerinde bir başka hayata kavuşamayacaklar.

Simdi bana nerden mi biliyorsun diyorsunuz içinizden.

Ben hayale dalmam. Ölen ölür. Dirilmek insani bir arzudur.

Yasanın kanunu değil.

Biz bu dünyanı yasasıyla varız. Dünyada işimiz bitince bizde biteriz.

Yormayın kendinizi bu tip şeylerle.
6 gün önce hasta yatağından elinin fotoğrafını paylaşan on birinci nesil dişi bir yazardı. umarım iyileşmiştir. iyi yazmalar.
inanç eleştirisini toplumun değerlerine hakaret olarak algılayan toy bir yazar.

Kendisine bir sorsun nedenini?

inanıyorum. Ama neden inanıyorum?
Aslında tamamen psikolojik.
48-50 kilo olup da neden diyet yaptığına anlam veremediğim tip.
Çok kasıntı gergin bir tipe benziyor. Böyle yaşamak zor olmalı.