bugün

Erdoğan: Sosyal medya tam bir çöplük, tam bir başıboş mecra haline dönüşmüştür

Kaynak: https://mobile.twitter.co.../1226831227472183297?s=20
doğru demiştir.
zira partisi sırf bunun için ayrı bir sosyal medya birimi oluşturmuştur.
aktroll tabiri burada başladı ki o zaman, bu nedenle twitteri terk etmiştim.
nedeni aşırı merak edilmiştir. acaba kim böyle nohut kadar beyni olan tipleri toplayıp tavuk ekmek dönere veya aylık makarna kolisine sosyal medya trollüğü yaptırdı da bu hale getirdi buraları..
Doğru demiş ama emniyet burayı kontrol ediyor tamamen başıboş değil.
Rahat olun bize demiyor aktrollere diyor çöpsünüz lan siz diye.
Bencede sonuna kadar haklı, tüm sosyal mecralar fake hesaptan ona buna fütursuzca sallayan insanlarla dolu, dolandırıcılar, sapıklar, fake kızlar, daha sayamadığım 1001 çeşit pislik var.
12 yıldır kongo'nun başkenti kinşasa'da radyo kasetçalar televizyon internet ve commodore amiga düzenleme kurulunda baş asistan olarak görev yapmaktayım. kongo'da da durum aynı, buradaki insanlar da sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanıyorlar. tek fark burada daha demokratik bir ortam var. fikirleriniz ve paylaşımlarınız yüzünden pek suçlanmıyorsunuz. ayrıca tinder'da Orta Afrika Cumhuriyeti, Güney Sudan, Uganda, Ruanda, Burundi, Tanzanya, Zambiya ve angola'dan karılar düşürmek çok kolay. hepsinin de memeler fora ha. burada meme sansürü de yok. belgesel gibi ortamlar. yönetimden kimse çıkıp da sosyal medyamız çöplük gibi demiyor ama. inşallah güzel ülkemize de böyle bir demokrasi ve sosyal medya özgürlüğü gelir. amin.
Doğru söylemiş, çöplüktür. Gel gelelim içinde bulunduğunuz şartlar da güllük gülistanlık değildir. 'Sosyal medya' biraz da sokakların izdüşümü; tabi insanlar yazarken, eleştirirken daha rahat, daha cüretkar oluyor. Nacizane fikirlerim olmakla beraber tartışmaya açık bir konudur efendim.

Edit: imla.
Acaba sözlükte yazarmı oldu diye düşündürten bir yakarış.
yeliz adeley hariç de..
Hemen herkes bundan şikayetçi. iyi de ne yapmak gerekiyor bundan bahseden yok. Kim düzeltecek??
Kesinlikle trolleri kasdediyor kesinlikle.
kibar konuşmuş, ben yerinde olsam sosyal medya tam bir bok çukuru derdim.

ben kendimde şahsen burada boncuk arıyorum zaten.
trollerin maaslarini kesin tertemiz olsun sosyal medya.
gayet doğru bir tespittir. reisimiz yine şahane bir tespit yapmış. sosyal medya kapatılmalıdır. sosyal ılık küpeli top meriçlerin ve eskortların mekanı oldu sosyal medya. kendilerini pazarlıyorlar. bu rezilliğin önüne geçilmeli. ümmet bekliyor.
“Evet arkaaşlar, toparlayalım artık, kapatıyoruz.”
(bkz: dinime küfreden müslüman olsa) atasözünü akla getirmistir.
yakında facebook, instagram, twitter ve youtube kapatılırsa şaşırmam.
ama her ne kadar kendisiyle aynı siyasi çizgide buluşmasam da haksız sayılmaz. gerçekten sosyal medya tam bir çöplük.
Sosyal medyada insanlar ;

1-Adalet arıyor, yeri geliyor sağlıyor.
2-Kimsesiz Bir hayvanın hakkını savunuyor
3-Daha iyi yaşam şartları için mücadele ediyor.
4- kadını tacizciden kurtarıyor.
5- özgürce fikrini söylüyor.

Tayyip bey’in bahsettikleri de bunları yapanlara saldırıyor, küfür ediyor.
Sakso çekmekten köpürmüş ekotrollerin oluşturduğu çöp yığınıdır.
vikipediyi de kapatmıştı. entry aslında bu kadar entry ama karakter doldurmak için devamını yazıyorum
Ölümü gösterip sıtmaya razı etmek türevinde görülen reaksiyonik cb beyanı. Alkış tutanların sözleri de filtrelendiği zaman, iyi ama biz ne bok yedik? Diye soracaklar. Politik yüzler, makam mevki kaygısı olanlar için sosyal medya çöptür evet ama halk için sosyal medya meydandır; alan, kürsü, birleşik sesler yeridir. Bu sözü alkışlayan insanlar devletin otokontrol mekanizmasının övücüleridir. Bugün övdüğüne kanun yapma yoluyla verdiğin selahiyet, yarın öbürgün boğazına celladın olarak sarılır. Hayır, demokrasi, hukuk, kuvvetler ayrılığı falan değil, ki bunlar eskide kaldı, tamamen ilahi senkron.

Devran döner. Devran dönümü diye bir şey var.
Sosyal medya zaten çöptür. o kadar yıl içinde bu daha yeni mi fark edildi.ewed
belediyeciliğini hatırladığındandır.
15 temmuz da darbeye karşı halkı sokağa çağırırken ve bu çağrı sosyal medya da paylaşılıp bizleri tarikat cemaat darbesine karşı sokağa dökerken bu çöplükten faydalanmıştık.

bizim paramızla beslenen devletin yayın organı trt darbe genelgesini okurken çöplük olan(!) bu sosyal medya darbeye karşı organize olan insanların mekanıydı.