bugün

derin ve de çok beter bir cerbeze demektir. kurtulabilene helal olsun.
rte acilimi: (bkz: ritüel)
bu başlıkla kendine mağaza açan tek yeteneği de mağaza açmak olmayan dolandırıcı. sünnet parasıyla gemicik alabilen dünyanın en zengin başbakanları koltuğunda da kendine yer bulan kalpazan. elime geçerse de ömrü beş dakikayı geçmeyecek geri evrim süreci başlamış maymundan geldiğini unutan şu anda maymun olan kişi diyemeyeceğim kadar sevmediğim yaratık.
Rte: Beraber yürüdük biz bu yollarda ( söylediği )
Rte: Beraber yürüttük biz bu yollarda ( ima ettiği )
Rte : Çaldım çırptım kanınızı emdim siz koyunlar hala akıllanamadınız hedefim ölene kadar 7 sülalenizin canına okumak ( aslında yaptığı )
(bkz: zübük)
görsel
--spoiler--
(bkz: rte/#3853784)
mevcut başbakana saygısızca bir takım insanlar tarfından konulan lakap.. sanki biz onların bülent ecevitine bülece, baykala denbay tarzı şeyler söylemişiz gibisinden.
(darkranger, 22.08.2008 12:11)
--spoiler--

aşağıdaki linke tıklayın bakim ne çıkacak *
http://www.akparti.org.tr/asset/rte.jpg

webmaster bile rte.jpg olarak kaydetmiş. pes artık.

unutmadan tanım: sayın başabakanın ad soyadının kısaltması.
18 yasinda olgunlasmis meyve yemek...
sapiklik kokan durumdur...
yasi irtibari ile (bkz: azgin teke) vakasi soz konusu olabilir...

--spoiler--

meyveyi hamken yiyemezsiniz. Yerseniz tadına eremezsiniz. Ama meyvenin olgunluğunu geçirdiğiniz zaman da meyveyi kaybedersiniz. Meyveyi tam mevsiminde yemek durumundasınız ki tadına varasınız
--spoiler--

illa 18 li bir sey yicekse,
18lik olgunlasmis bir sey buluruz recebime,
recebim umdugunu degil buldugunu yer...
rte sayesinde onun destekçileri şakirtlerin destekleriyle alttaki video'yu çeken şahıslar.
(vid:#54773)
güneşi iki parmağının arasına sığdırabilen insan misal nasıl güneş küçülmez ayne öyle de, rte müslüman başbakanımızın isim kısaltmasıdır. aşağılamak için söylenir ama o yine büyüktür.
bunun pervasızca ifade ediliyor olması turkiye deki özgurlugun vay canına dedirten boyutlara geldigini gösterir.
kanunla korunamıyor olmak mı onun suçu,

varsın olsun.
not: şerefsiz e hiç girmedim bile.
içinden gelir.
yüzsüz olduğundandır.
eğitimden, tıptan, dinden ve bilumum her bişeyden anlayan bir insan olup bu yeteneklerini başbakan olarak memleketin başına, biz cahil insanları yönlendirmekle kullanan ulvi şahsiyetin isminin baş harfleridir.
http://galeri.uludagsozluk.com/g/rte/
(bkz: ayran budalası)
alfabenin en sevimsiz üç harfi.
bir marka.

sevmeyenlerin paralel evrende kılıçtaroğlu-bahçeli yönetiminde yönetilmesini diliyorum.

boklu götünüzle barlarda, avmlerde, orda burda fink atamazdınız, ona göre.

kürdüm ama sağcı muhafazakar olduğu halde seviyorum beyefendiyi.
amerika nın uzaktan kumandalı aracıdır.
Renault firmasinin uretmis oldugu 1.4 RTE ve 1.6 RTE secenekleri bulunan eski bir motordur. Genellikle clio marka araclarda kullanilmis olup, gayet dayanikli oldugu gozlenmistir.
alman gazeteci ve politika yazarı jürgen elsasser'den sağlam bir uyarı almış ve acilen iktidardan indirilip yargılanmazsa ülkemizi yanlış tarafta katılacağımız ve en büyük zararı göreceğimiz 3. dünya savaşına sokacak kişidir. bu da jürgen elsasser'in kendi blogunda yer alan yazısının özetlenmiş hali: http://samyfresh.com/poli...ser-an-president-erdogan/

bu da uyarının videosu: http://blogdogcicle.blogs...-message-from-german.html

bu da özetinin çevirisi:

erdogan, sen çıldırdın mı?

jürgen elsasser’den çılgın bir saldırgana açık mektup!

sayın ekselans,

türkler’in gelmiş geçmiş en büyük ve değerli başkomutanı !

sen tamamen kafayı mı yedin? sen, tel aviv’in delisi netanyahu ile, 3. dünya savaşını çıkartmak yarışına mı girmek istiyorsun ? son senelerde türk ekonomisini epeyce yükseltip benim de naçizane takdirimi kazandıktan sonra, şimdi herşeyi o askeri götünle tekrar yıkmak mı istiyorsun?

sana ne oluyor? iki sene öncesine kadar israil'i savaş ve işgal politikası (gazze şeridi) yüzünden şiddetle yeriyordun, saygımı kazandın. ama, 2011 baharından, libya‘dan, beri taraf değiştirdin,"kaddafi-rejimine karşı" – yoksa "erdogan-rejimine karşı mı demeliydim"? – olanları destekledin ve şimdi kendin suriye’ye karşı en ön cephede bulunuyorsun. seni iten nedir? yeni-osmanlı rüyası mı? yoksa sana birileri para mı ödüyor? gülen mi?

erdoğan dikkat et: osmanlıların da katıldığı son dünya savaşı, sizin devletinizin sonu oldu; atatürk ancak bugünkü türkiye’yi kurtarabildi. ikinci dünya savaşında doğru davrandınız ve savaşa girmediniz. neden üçüncü bir savaşta milletini mahvetmeye kalkıyorsun? yoksa sam amca ve netanyahu’nun sizi dışarda bırakacağını mı sanıyorsun?

şimdi neden kızıyorum: 3 ekim’den beri suriye’ye ateş ediyorsunuz. daha önceden orada korku ve dehşet saçan teröristleri donattınız. sizin sınır şehirleriniz, teröristlerin askeri kampları oldu. ve bu gece iş zıvanadan çıktı: sen bir suriye yolcu uçağını, moskova’dan geldiği için ve askeri malzeme taşıdığı iddiası ile inişe mecbur ediyorsun. riyakarlığın daha büyüğü var mı? kendiniz tonlarca yüksek teknoloji silahını teröristlere veriyorsunuz ve sivil bir uçağın sivil yolcularının bavullarında elektrikli traş makinesi arıyorsunuz, belki el bombası olarak da kullanılır diye. sivil bir uçağı indirmek, – bu bir kovboy filmi. sanırım bu daha hiç olmamıştı.

biz de almanya’da türk yolcu uçaklarını inişe zorlamaya başlayalım mı? bizim sınır memurlarımız da, senin milletinin almanya‘ya neler kaçırdığına baksınlar mı? biz de ondan sonra bu kaçak malların ülkemizin güvenliğini tehlikeye attığını iddia ederek, seni, başkomutan bozuntusunu, bunlardan sorumlu tutalım mı? birleşmiş milletler güvenlik konseyini toplantıya çağırıp, sırf savunma amacıyla, türk sınırının içine birkaç defa ateş edelim mi? sizin çok yakınınızda bizim de birkaç savaş gemimiz var. hayır? sen bunu enternasyonal hukuka aykırı bir saldırı olarak mı görüyorsun? haklısın. ama sen suriye’ye karşı aynen bunu yapıyorsun.

duyduğum kadarıyla, senin halkın bir savaş istemiyormuş. kendi türklerini dinle ve mantık yoluna, barışa geri dön. türk ulusu, büyük bir tarihi olan, büyük bir ulustur. türk ulusu başında büyük bir devlet adamının olmasını hak eder; çılgınlık veya yabancıların parası ile körleşmiş bir komutan bozuntusunu değil.

dostane selamlarımla,

jürgen elsasser
sonu esad'dan beter olacak.. ben demiyorum görünen köy klavuz istemezmiş...
sonun başlangıcı..

kaddafi'nin düştüğü durumu mum ile arayacaksın.. yazık ettin kendine de inananlarına da..

hala dönebilirsin diktatörlükten..
kendisine oy vermeyenlerin de başbakanı olduğunu unutmuş! öldürecek hepimizi,biz diğerlerini,aydın gençleri!
(bkz: recep tayyip erdoğan).
güncel Önemli Başlıklar