bugün

yıllardır benim başıma geldiği için tecrübe ettiğim husustur. noldu lan iha sıha yapımını doğalgaz petrol çıkarılmasını yoksa köprüler viyadükler havaalanları yeni stadyumlar hastaneler yapılmasından mı rahatsız oldunuz. gerçekten çok yazık..

görsel
evet doğru frank ben atatürkçüyüm ve rizeliyi sevmem.
son bi haftadır otomatiğe bağlanması durumudur. a harfi yazsam ışıktan hızlı eksileniyor..
bir iç rahatlatma eylemidir. laf anlatılmayacağını bildiğin için eksiler geçersin.
Cok samimi soyluyorum, hickimseyi sirf nick inden dolayi eksilemem, kim olursa olsun once yazdigini okurum.
Ama o kadar sacma yalama seyler yaziyorsun ki, eksilememek imkansiz.
Allahtan sen olmayan bila kayd u sart diye biri varda tum entrylerin en azindan bir kere artilaniyor. Artik kimse o.
gizliden Atatürk'ün izinden giden insanları göstermiştir. frank Lucas gizli Atatürkçüdür. Atatürk ile alakalı başlığın aynısını rte için açarak Atatürk'ün bıraktığı izi takip etmiştir.
artılayacak bişey yazın da artılayak amk.
Valla sikinize takmamayı öğrenin artık, her siyasinin her yaptığı boka bakıp üzülmek ancak ruh halinizi bozar, çünkü sizin moralinizin bozulması ve yaşam standartlarınızın düşmesi genel anlamda hiç bir siyasetçinin sikinde bile değil, sizde bu kadar takmayın.
beyni olan bir homo sapiens olarak rte lehine entryleri eksilemeye programlandım.
iğrençliğin geldiği son durumdur. burayı okuyan kişilere algı yapmak için organize biçimde kemo kim varsa alayı birden eksi yağmuruna tutuyor. sizin eksiniz bize takılan madalyadır burada güçlü olabilirsiniz ama gerçekte reelde biz güçlüyüz bunu kafanıza sokun...
çünkü bizim oralarda g*te g*t denir.
Uludağ denen çöplükte olur.
Gerçekten övdüğün entrylerde yazdıklarına dinine,imanına,kitabına inandığına yemin et; söz bi' daha eksi verene ben bile söveceğim lukıs bey bıradırım. Hem vallahi hem billahi... Bekliyoruz efem.
Övseniz amenna... sizinki propaganda.

edit: gördüğünüz gibi siz de eksiliyonuz aq.... ne ağlıyonuz o zaman?
normal durum. evet.
vatan borcudur.
büyük haksızlıktır. daha temiz bir sözlük için bu entryler anında silinmeli ve yazarlar uçurulmalıdır.
Çay dağıtır gibi,milletin gözüne baka baka yalan söyler gibi eksi butonuna basıyorum.
--spoiler--
iğrençliğin geldiği son durumdur. burayı okuyan kişilere algı yapmak için organize biçimde kemo kim varsa alayı birden eksi yağmuruna tutuyor. sizin eksiniz bize takılan madalyadır burada güçlü olabilirsiniz ama gerçekte reelde biz güçlüyüz bunu kafanıza sokun...
--spoiler--

yalaya yalaya dilleri kedi dili gibi zımpara olmuşların,
sözlük yazarlarına attığı iftira.

not: ben açık artılarım.
eksi oy vermem. bugüne kadar da eksi oyu bir tek kez kullanmadım.
çünkü eksi oyumda artı oyum kadar değerlidir.
yalama entryleriniz o kadar kalitesiz ki eksileyip saçmalamalarınıza "değer" katamam.
spoiler örneğinde olduğu gibi. bu yalamanın neresini eksiliyeyim bay lukas?
Formata uygundur. Format format sabahtan akşama kadar mabadınızda ayı bağırtıyordunuz ya hani, alın size format.
ülkenin ne hale geldiğini kemoşların zivanadan çıktığını gösteren ağır kıskançlık eylemidir. bizi eksileriniz veya seri eksileriniz yıldıramaz inadına rte inadına ak parti..
kemo denen kılçık tiplerin haddini aştığını gösteren mevzudur. amaçları reisi kötülemek olsa gerek lan halk reisi sevmiş oy vermiş senin sikko eksilemeni kim sikler. gerçekten çok yazık..
kemo ulu sözlükte şaşırılmaması gereken hadisedir. güneş balçıkla sıvanır mı lan hele 14 mayıs gelsin ben sizin turşu satan suratlarınızı o zaman göreceğim..
Ya ne olacağıdı?
görsel