rte'den beklenen davranıştır.
rte bugün yaptığı konuşmasında "henüz anlaşmaları imzalamadık" diyerek üstü kapalı tehdidini yaptı. ardından galatasaray yönetimi olağanüstü toplandı. bunu yapan kişilerin stada almayacağını açıkladılar.
hayır olayın neresine şaşıralım bilemiyorum. adam sanki babasının parasıyla stat yaptı, gönlünden koptu galatasaray'a armağan etti, tepki görünce küstü "başkasına veririm hee" diyor.
hadi böle zengin p.çleri olur ya... onların davranışına benzemiyor mu allasen?
(bkz: allahıma keserim topunuzu)
kankası cumhurbaşkanı oldu, halk oyuncağı, dereler bir bardak su misali, bu durumda adam haklı değil mi oynuyor işte...

şerefe!
(bkz: vallah sataram köyü ha)
bu ülkenin diktatörlük ile yönetilmeye başlandığının göstergesidir.
al senin olsun sayın recep tayyip erdoğan. halı saha da da oynarız biz.
''elin bir tarafı ile gerdeğe giren damat değil, gelin olur''.
rte çok açık konuşmuş çenenizi kapayın..
hazımsızlıktır kimse zatı şahanemizi eleştiremez yüzyılın dahisi. hem daha anlaşma yapılmadı atarım sizi stadyumdan heeee haylazlar.
(bkz: #10521391)
(bkz: topumu alır giderim)
(bkz: dönek olmak)
iyice boku çıktı lan. padişaha döndü adam. burada yazdıklarımıza dahi dikkat etmeliyiz. sabaha alırlar adamı hiç belli olmaz.
rte stadı kasımpaşa ya verebilir.belkide oğluna falan verebilir efenim hiç belli olmaz.
(bkz: şefaat ya tayyib)
(bkz: acı bize ey tayyib)
(bkz: haşmetlüümm tayyiibb)
(bkz: galatasaray ın ligden çekilmesi)
keşke karakterli bir başkanım olsaydı taraftarı anlayabilseydi..
taraftarı tehdit etmek ucuzluğu yerine dimkik durabilseydi... biz gerekirse çayırda oynarız ama galatasaray ismine laf söyletmeyiz diyebilseydi.. alın stadınızı başınıza çalın biz sizin miting kuklanız değiliz diyebilseydi... diyemedi... o halde gidecek.
rte'den beklediğim davranıştır. sürekli kendine karşı olanları tehdit etmiyor mu zaten?

editiyorum: yalan mı? niçin eksilediniz? annem yerler sizi..
galatasaray'ın küme düşürülmesine kadar varabilecek olaylar silsilesinin başlangıcıdır.
http://eksibesiktas.blogs...u-hepimizin-meselesi.html
seçime 6 ay kala, stadı gs ye vermemezlik edemez.

zaten tehdit nedir? yapamayacağın şeyi söylemektir.

israile sorun onlar anlatsınlar size tayyip tehdit edince anca ne oluyor.
--spoiler--
keşke karakterli bir başkanım olsaydı taraftarı anlayabilseydi..
taraftarı tehdit etmek ucuzluğu yerine dimkik durabilseydi... biz gerekirse çayırda oynarız ama galatasaray ismine laf söyletmeyiz diyebilseydi.. alın stadınızı başınıza çalın biz sizin miting kuklanız değiliz diyebilseydi... diyemedi...
--spoiler--
daha başka ne denilebilir ki.

not:son cümle olan "o halde gidecek" kısmını özellikle almadım.zira bizde bir koltuğun sahibi olmak için hakkını vermeniz gerekmez.bir yeryere sırtınızı dayamanız yeterlidir.sayın polat da kürek kemiklerinden birini aziz yıldırıma dayamıştı.diğerini de şimdi başbakana dayadı.o yüzden bir yere gideceğini sanmam.
bazıları bariz tehditler için "vah vah adamcağız ne dedi. Sanki yalan bir şey söyledi. Daha stat verilmemiş ki onu dedi sadece. Hemen de yanlış anlayın. Aaa." falan diyor. Komik oluyor yani. Eğer senin kafan tehditlere basmıyorsa,apaçık yapılan "bana neden öyle yaptınız?göstereceğim ulan size." şeklindeki tepkiyi göremeyecek kadar kör olduysan kusura bakmayacaksın ama ucubelik sende. Yandaş olmak ayrı bir şey. Buna saygımız sonsuzdur. Oyunu da verirsin vermezsin bu kimseyi ilgilendirmez. Ama aptal olmak daha ayrı bir şey. Yandaş olacağım diye kör olmasın kimse. Saçmalamasın.
boşbakan olduğundan dolayı alsın statı ne yapıyorsa yaptın. yeter lan baydı. bu zamana kadar tt arena mı vardı. doğup büyüdüğümüz yere gideriz, kalbimizde olan yere.
galatasaray'ın kullanması için henüz anlaşma yapılmadı!

ee bebeğim gerisi? burda yüksekten atan götün, tehdidin geri kalanını neden dile getiremiyor? yemiyor mu o göt anlatılanın gerisini demeyi?

tehdit algın bu mu senin? bu mu algı eşiğin?

"türk telekom arena'ya yapılan 600 trilyonun karşılığı bu olmamalıydı." haksız mı?
"tt arena'nın yapımında galatasaray'ın bir allah kuruşu yoktur". doğru mu?
"yapılan protestolar galatasaray camiasına mal edilemez". bence de1

"galatasaray beynelmilel başarılara imza atmış bir kulübümüz". haksız mı?

"bu tesis galatasaray'a yakışır dedik ve bitirdik". bak bitirdik diyor. bunca yıldır, yaparım deyip yapılamayan onca şeye alışkın olduğunuzdan idrak edemediniz adamın bitiririm dediyse bitirdiği gerçeğini!

"dün akşamki açlılışta yapılan olumsuzluklar sahiplerindir. galatasaray camiasını bundan tenzih ederim" eheh daha ne dıyım?

"inanıyorum ki, galatasaray camiası bu yapılanlardan rahatsız olmuştur". evet kendi adıma inanılmaz rahatsızım. hadi beni de yalaka ilan et!

"bizim de üzüntümüz budur. biz ne diyoruz, "at denize balık bilmezse halik bilir" daha ne desin?

işte budur! ben yazının herhangi bi yerinde sizin ağzınıza sıçacam şimdi, bittiniz olum siz. vermıyom lan sahayı mahayı. mahalle arasında yapın maçınızı tadında klasık rte laflarına rastlamadım ya sen?

rica ederim sempati bile değil biraz empati kurun ya!
bir tehtit etmediği galatasaray ve taraftarı kalmıştı. artık yuhalayanlar analarını da alıp giderler diye düşünüyorum.

helal olsun aslanlarım.
karakterinin göstergesi. Bir laf attın ortaya tamamını söyle sonunu getir. Ya da açılışı miting alanına çevirmeye çalışan toki başkanını bir sorguya çek. Ne gerek vardı bunları yapmaya? Neden stad açılışında dakikalarca yapılan yollar köprüler vs. ile ilgili tanıtım videoları döner?