bugün

o kadar uyardım gitme dedim beylikdüzü'ne. havaya dedim kurşun, asbest ve diğer zararlılardan attılar. gerçekten de erdoğan'ın geldiği gün yoğun bir saldırı yapıldı. ama saolsun hava kuvvetleri sivil uçakların kimyasal saldırısına karışmıyor. netice ne? netice koskoca cumhurbaşkanı kimyasal saldırıdan dolayı hastalandı. onlar ne derse desinler ben onun ne çeşit hasta olduğunu biliyorum çünkü ben de aynısından olmuştum. uyardım, gelme buraya dedim ama dinletemedim. o zaman bari hava kuvvetlerini görevlendir, tependen kimyasal gaz attırtma. onu da ben mi öğretiyim.
http://www.youtube.com/watch?v=0MWOEV-5mMk

merak etmeyin uyarıyı yaptığım entry'i de göstereceğim.
(bkz: 27 mart 2017 beylikdüzü kimyasal terör eylemi)

--spoiler--
20,21,22,23,24,25,26 ve 27 mart tarihlerinde beylikdüzü semalarında, doktorlar ya da ilaç firmalarının kiraladığı uçaklarla, sadece belli ilaçların çare olabildiği mikropların yayılması şeklinde gerçekleşen kimyasal terör saldırısıdır. izli uçaklar bir çok beylikdüzü sakini tarafından gözlenmiş, beylikdüzü'nün yarıya yakını ishal, kusma ve halsizlik şikayetiyle hastanelere akın etmiş, acil servisler kilitlenmiş, belli başlı bazı ilaçların stokları kısa sürede tükenmiştir.

hastanelerden atılan fetö mensuplarının kiraladığı uçaklarla ya da ilaç firmalarıyla iş birliği çerçevesinde gerçekleştiği konuşulmaktadır. halk sağlığı söz konusu olduğu için ihbar niteliğindedir. delikanlı bir savcı bu konunun üstüne giderse bu yazar şahit ve şikayetçi olacaktır.
--spoiler--

bi tane daha açmıştım dur onu da yazayım. hatta erdoğan'a suikast başlığı attım.

haa sen savcı bu adamın ihbarını dinlemezsen yarın bunun hesabını reise veremeyeceksin.

edit: ekleyeceğim.
ohahaha ne biçim uyarmışım, aklınız gidecek.

--spoiler--
k: 27 mart 2017 erdoğana suikast girişimi
22, 23, 24, 25,26 ve 27 mart 2017 tarihlerinde abd ve ingiliz uçaklarının havaya kurşun, asbest ve diğer zararlı maddeleri atarak istanbul'a gelecek olan erdoğan'ı zehirleme girişimidir. işin enteresan tarafı ilaç firmalarının bir çok soykırımını sadece seyreden erdoğan'ın bu kez kendisinin aynı soykırıma maruz kalacak olmasıdır.
(#36130248)
--spoiler--