bugün

TV izliyoruz. Ailecek. Annem meyve soyuyor, babam uzanmış salonumuzun tek çekyatına tertemiz kumandasıyla yatıyor. Zap yapıyor. Güldür güldür çıkıyor basıyor kahkahayı, çghb çıkıyor basıyor kahkahayı, bitiyo hepsi üzülüyor. TV 8 i Açıyor. Acunu çok seviyor. Onun Kanalını izliyor hep, belki Recep ivedik çıkar umuduyla Açıyor. Çıkmıyor o gün. Olmuyor üzülüyor. 67 Yaşında emekli maaşı 1100 tl olan hala çalışan babam üzülüyor. Akşam Yediği 3 günlük kuru fasulye Boğazına geliyor adamın. Dayanamıyorum alıyorum kumandayı haber kanalı açıyorum. CNN, NTV, haberturk, haber a derken kanallar bitiyor. Bulamıyorum reisi cumhuru, bulamıyorum Tayyip'i recebimizi... Derken haber a giriyor, reisi cumhurun o mübarek sıfatı görünüyor. Baban Telaş içinde Kalkıyor ayağa. Önce kardeşimin sesi duyuluyor hafiften "ree-cep taa-yip er-doo-ğann". "Rcptyyperdogn". Sonra ben, annem, babam derken evde tempo tutuyoruz mübarek reisimizin ilahi adıyla. Derken şenlik Başlıyor, mutluluk dalgası yayılıyor ve annemle babam en az 3 çocuk diyorlar, dış güçlerin oyunu diyorlar, dünya 5 ten büyüktür diyorlar. Derinlemesine siyasi analizilerin ardından uyuyoruz. Ellerimizde Rabia işaretlerimiz...