bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    rte doktor ithal etmesi, ülkemizdeki hastanelere yurtdışından akın akın hastaların akması, ameliyat ve tedavi amaçlı fakat aynı zamanda gezi de yaptıran turlar ile oluk oluk turistin ülkeye gelmesi, hastanelerinin, doktorlarının gittikçe dünyada ünlenmesi durumunun yanında trajikomik kalan bir gelişmedir. talihsizliktir.
    2 -1 ... devedikeni
  2. 2.
    (bkz: talihsiz bir acıklama)
    -1 ... devedikeni
  3. 3.
    kıçımızdaki donun bile yabancı marka olduğunu unutarak eleştirdiğimiz icraat. *

(bkz: ya hep ya hiç)
    6 -4 ... palta
  4. 4.
    efendim saglik sistemimizdeki cokus tamir edilmez boyutlardadir, egitim sistemimiz ise ona keza, yetistirdigimiz saygin doktorlar ise kiymetleri bilinmedigi icin solugu yurt disinda almaktadir, e tabi bu duruma getirilebilecek en mantikli cozum doktor ithal etmektir ki, gercekten helal olsun.*
    -1 ... dramtatatam
  5. 5.
    türk doktorlarının dünyanın bir çok ülkesine göre daha iyi eğitimli daha becerili olduklarını düşündüğümüzde * fuzuli iştigal olduğu kesin
    1 -1 ... mahoni
  6. 6.
    (bkz: rte nin doktor hali)
    -2 ... devedikeni
  7. 7.
    (bkz: tayyipler alemi)
    2 -2 ... bl
  8. 8.
    sonu, milletvekili ve bakan ithal etmeye kadar uzanabilecek eylemsi...
    2 -3 ... ferrole
  9. 9.
    hipokrat yemini etmiş asil doktorlarımız, doğu ve güneydoğuda görev yapmayı özlük ve insan haklarına aykırı görüp çok yüksek paralar verilse de oralara kimse gitmediği için mecbur kalınmış son derece güzel bir fikirdir doktor ithali.
    yok kardeşim doktor da gelmesin, bilim adamı da gelmesin, yabancı öğretmene de gerek yok kimse gelmesin... biz bir avuç seçilmiş sırça köşklerimizde gül gibi yaşıyoruz. değil mi ya?!!
    1 -1 ... infantes
  10. 10.
    rte ilk defa iyi bir şey yapıyor. para hırsıyla ne yapacaklarını bilemeyen doktorlarımızın şimdi ne yapacaklarını merak ediyorum. yer beğenmeyen, hasta beğenmeyen, kendilerini geliştirmek için hiç bişey yapmayan doktorların aklını başına getirir...
    2 -1 ... cyranox