bugün

yeni bir altıncı nesil yazar. *
(#7430969) düz mantıktan uzak, kopleks analiz kişisi, altıncı nesil.

ek: işbu entry hitap edilen yazar kişisi tarafından yine entry sahibine mesaj fasilitesi aracılığıyla yapılan kibarlık ötesi

serzenişle eleştirilmiş ve düzeltilmesi istenmiştir. ciddi manada o kadar kibar bir mesajdıki entry yi 'düz mantığa sahip kişi'

diye değiştiricektim az kalsın. ama yapamadım. amaç kimseyi kızdırmak kimseyi üzmek kimseye pislik atmak değil, kişi belirtilen

entrysinde belliki geyik yapmış o da ağır gelmiş olucak ki yazmaya değer bulmama neden olmuş bir şeyler yazmışım. alınganlık

yaratılıcak bir konu olsa idi daha sert bişeyler yazardım belki. daha ziyade bir şaşkınlık belirtisiymiş benimkisi.

rserit adlı yazara ilgisi alakası, kibarlığı, seviyeyi düşürmemesi, ve saygısından ötürü teşekkür ediyorum. alay falan değil

cidden teşekkür ediyorum. canı sıkıldığından derdini pöykürmeden anlatabilen insan az bulunmakta. hele sözlükte vuhuu.

güzel sözlükler olsun efenim, nice şukela entrylere, amin.
özel mesaja bile kibarlıgını taşıyan yeni nesil yazar ayrıca hoşgelmiş.
(bkz: #7510528) bu entrylerden çok yapacak gibi gözüken yazar. fevkalade olmuş.
#7555440 nolu entyry'sinde geleneksel bir düşünce tarzı olduğunu gördüğümüz yazar. inşallah mustafa ve zehra'lı günleri görür.
(bkz: #7607994) entrysini okuduktan sonra tüm beyin hücrelerimin karıştıgını , bana karşı isyan halinde oldugunu gördüm. güzel yazan iyi yazan bir yazardır lakin bu yazdıgında ben pek bir şey anlayamadım.
hem laik hem müslüman. olmaz demeyin, denedim. gayet iyi oluyor. *
eski istanbul beyfendisi tarzına bi yazarıdır. Nazik ve kibar.
Süper bir arkadaştır telekomda güzel anılarımız geçmiştir ve o güzel grubun kurucusudur...
animeler hakkında konuşup tanıştığım iyi insandır kendisi. Tanıştıktan sonra takip ettim biraz, iyi yazmaktadır gerçekten efenim. kısacası okunası bir yazardır, tanışılası bir arkadaştır. umarım böyle devam eder...
(#9482964) numaralı entrysi kestane şekeri tadındadır. *
kolaylıklar dileyeceğine derdime ortak olsa, sırtımdaki yükün yarısını yüklense gerçekten mutlu edecek yazar. *
(#8770908)
biraz abartmış yazar.
mahallede bütün bilgisayar sorunlarına karşı en etkili ilaç gibidir kendisi. koşa koşada gelir bir kere bile 'defolun gidin başımdan iyice abarttınız' dememiştir. içinden diyorsada umrumda bile değil yeterki benim işim görülsün diyecek kadar insanı muhtaç bırakan yazardır kendileri.
http://www.youtube.com/watch?v=0lHyb0MWB0w parçayı armağan ettiğim 6. nesil yazar.
Yazık, pis bir arap.

Üzücü...