bugün

yeni albümleri aealo ile resmen süründüren gruptur. albümde ağıt tarzı yunan temalı vokaller kullanan kadınlar kullanılmış ve albüm adına yakışır şekilde sizi düşürecek kapasitededir. parçalar.

giriş parçası aealo ile boyunlara zeval verebilir.
orphaned land dururken hiç bir zaman ortadoğu'nun en iyi metal grubu olamayacaklardır. komşu oldukları için türkiye'de bol bol konser verirler severiz o ayrı.
tam olarak ne tarz müzik yaptıklarını bir türlü anlayamadığım grup. ama galiba folk-black-death karışımı bir çizgideler.. *
death ve folk metalle alakası olmayan yunan black metal grubu. bir black metal grubu vokalistine tezat bir biçimde, sakis isimli vokalistleri sahnedeyken çok sempatiktir. sürekli aynı tişörtü giyer, nedendir bilinmez. bazı konserlerde uyarı levhası olarak yer alan "geçici duyma kaybına yol açabilir" ibaresine dikkat etmeniz gerekir, eğer konserlerine gidecekseniz. ha, dikkatli olmazsanız benim gibi yarım saat kulak uğultusuyla dolaşırsınız etrafta eheh.

nooon serviaaaaaaaam!
yeni albümleri aealo'yu bugün ilk kez dinlediğim ve hayran kaldığım komşu grup. içimdeki rotting christ ve black aşkı tekrar alevlendi.
dinlemekten keyif aldığım gruptur. (bkz: a dead poem)
kendini dinleten, kaliteli bir grup.
yaptıkları müziğin hakkını veriyorlar. *
metal müzikle aramın pek olmamasına rağmen 2010 çıkışlı aealo albümünü hala bıkmadan usanmadan dinlediğim melodik black metal grubudur. albümdeki favori parçam ise şüphesiz (bkz: pir threontai) dir.. başarılarının devamını dileriz efendim..
Tüm anlarımda kendime en yakın hissettiğim melodilerin yaratıcısı yunan melodik black metal gurubu.
1 Martta yeni albümlerini yayınlayacaklarını duyuran,hatta bu albümden 3 parça yayınlayıp hayvan gibi geliyoruz mesajı veren adam gibi gruptur.
http://www.youtube.com/watch?v=wdasUo-RDJA
an itibariyle (Kata Ton Daimona Eaytoy) adlı albümü piyasaya düşmüştür.
her ne kadar pek haz etmesemde, yinede bu kadar kalitesiz metal gruplarının olduğu gerçeğine dayanarak, gideri olduğunu düşündüğüm grup.
non serviam gibi efsanevi bir albüm çıkarmış yunan grubu.Bu adamlar metal müziğin jay jay johanson u işte.Türk olmamalarına rağmen dünyada en çok türkiyede seviliyorlar.
Gerçekten kaliteli adamlardan oluşan tırt müzik grubu. Yoo hayır bu şarkılarla hayat bulurum ama yanlış yaptın zamanında sakis abi. Sleeps of the angels, Khronos, Genesis ve Sanctus Diavolos (Doğru mu yazdım acep) gibi senin kalitene yakışmayan albümler çıkarmak yerine çizgiyi koruyup az ama öz albümler çıkarabilseydin şu an metal dünyasında parmakla gösterilirdin. Kaliteli adamsın, potansiyelin yüksek ama vasat işler çıkarıyorsun. Kardeşin Themiste senin gibi çok yetenekli ama adam senin yüzünden heba oluyor. Adını aklında tutmadığım bol ağıtlı albümde resmen bittiğinizi sezdim. Haklısın abi 20 yıldır sıkıldın ama bir theogenia, triarchy of lost lovers çıkarabilecek kapasitedesin.
istanbuldaki ilk konserlerinde bulunduğum yunanistanlı black metal grubudur. tanışma, kaset imzalatma fırsatı da yakalamışımdır. (akmarda sikko bir imza günü yapılmıştı)
%100 Metal Fest'e gidip tekrardan izlemek vardı şu adamları Non Serviam diye bağırırdık ne güzel ah ah.
aşmış yunan grup. yalnız ilginçtir o kadar mainstreame dönük albümler çıkardılar ama en güzel albümleri daima ilk albümleri thy mighty contract olarak kaldı hep.
babalardan yeni şarkı var.

hey yavrum be.
https://www.youtube.com/watch?v=I4LDxWlveKE
2019 da canlı dinlemiştim, oldukça iyi grup. Solistlerinin türkiye ye ayrı bir sempatisi var.
19.02.2022 de Bursa'lı grubumuz Maledictory ile izmir Hangout PSM'de konser vermek üzere Türkiye'ye geliyorlar.