bugün

isabet.
hadi akepe il meclisine.
tüh şakaymış
ilgi çekmek için zamanında yazılmış yazıdır. sonucunda hala burada.
üzerinden 8 ay, 8 gün geçmiştir, rosava hala daha aramızdadır.

en azından entryni silseydin.
hala gitmemiş. bari entry yi sil amk.
üzerinden 6 ay geçmiştir. rosava aramızdadır.
(bkz: 2012 de rosava nın kolpalığının büyümesi)

(bkz: avrupa şeeeederken büyüyen rosava kolpalığı)
fos çıkmıştır.
aylardır bekliyoruz hâlâ burada.
artık yazdıklarının gereğini yapmasını diliyorum...
fikrinin yaptığı gibi çakma bir veda olabilir, bir kaç gün sonra damlar sözlüğe.

(bkz: sözlükte ki veda modası)
--spoiler--
sözlüğe veda eden sözlük yazarının yazıdır. bu tanım olsun.

son dönemde artık insanlarla birşeyler paylaşamdığım açıktır. insanlar fikirlerime fikirleri ile karşılık vermek yerine küfür etmek , aşağılamaya çalışmak vesair yöntemlere başvurmaktadırlar.

halbuki ben açtığım iktisadi başlıkların altındaki tartışmalardan okuyanların birşeyler çıkardığını düşünüyordum.durum öyl olmamaya başladı.

neyse konuyu uzatmaya gerek yok.

kalbini kırdığım kardeşlerim , yaşdaşlarım , büyüklerim olduysa af ola.

konu daha çok tartışılsın diye yaptığım başlık canladırmalarım için de moderasyona bana katlandıkları için teşekkür ederim.

herkese mutlu ve sağlıklı günler...
--spoiler--

Kendi görüşlerine sahip çıkmayan yazar.

görsel
kimdir nedir bilmem ama iki kişi buna küfredince mızmızlanıp ağlamaya başlayan bir yazarın yazısıdır.
(bkz: gidiyorum deyip de tekrar sözlüğe dönen yazar)
kolpadır. arada sırada bu başlığı da canlandırır anca. ahaha.
yiyemeyeceği hıyarı soymaktır. *
olduğunu iddia ettiği %8 lik büyüme oranı kadar bile doğruluğu olmayan hadisedir. şizofrence bir dikkat çekme çabasının ürünüdür.
uygulamadığı yazıdır.
yok abi adam geldim gidiyorum ,işte geldim bak gittim, yok uçtum yok kaçtım diyip saçmalayıp şebeklik yapıp duruyor.
(bkz: rosava nın sözlüğe soytarı olması)
can yazardır..öyle pırt zırt yazılara kanıp yorganı yakmaz. sizi gidi çakal bozmaları ..
(bkz: gollerimi açeydim böyle iki yena getme deyeydim) gitme!

(bkz: rosava candır) ona dil uzatan top olsun..
bence biraz daha üzerine gidersek, gelip bu başlığın altına tamam lan bu sefer gidiyorum diye entry girebilir.
inşallah doğrudur deyip tıkladıktan sonra, yalan haber olduğunu görüp, insanı hüzne boğan olta.
keşke aynısını yazsa da tekrar gitse dedirtmiştir bugünkü pınar sucuk rezaletinde.
git artık be usta yeterince sıçtın ve sıvadın zaten.
vazgeçmiş. (#15111535) : http://g1204.hizliresim.com/w/t/4wvpz.gif

(bkz: hayata dair iç burkan detaylar)
şükür diyelim ki en azından dönüşü mümkün bir gitmekmiş. gitmelerden ibaret hoşçakalların telafisi vardır, telafisiz vedalardan korusun tanrı hepimizi.
belki de çoğumuzun zamanında yazdığı bir yazıdır. insan dönünce yazıyı siler/editler; yazı yazıyorsa gitmesinin de çok bir anlamı yoktur, neticede hala burada kalır bir kısmı insanın. yazmadan gidenden korkacaksın. o gerçekten gitmiştir.
bir yere gitmeyecek olan yazarın gereksiz bir girdisidir.

açık ve net.
kazı çevirmenin yanmaması için faydalı olduğunu bilen yazarın son olmayan son yazısı.
Benim anladığım yazarın derdi gitmek, kalmak değil, ilgi çekmektir.
güncel Önemli Başlıklar