1. 1.
  dördüncü nesil yazar.

  hoş gelmiş.
  ... raper
 2. 2.
  toplam 37 entry sahibi ve sadece bir entrysi kötü oylanmış dördüncü nesil sözlük yazarı. o kötü oylanan entry ise muhtemelen ak parti yandaşı bir zihniyet tarafından oylanmış ki bu durumda kayda değer bir şey ifade etmiyor kanımca. evet evet kesinlikle iyi bir çizgide giden sözlük yazarlarından biri. tebrik edip hoş gelmiş diyorum kendisine. * *
  -1 ... puldüşü
 3. 3.
  bu gıdısle tum hayatım boyunca bu gununde yanında olmak ıstedigim yazar arkadasım...yenı yasında yuzunde kucuk tebessumlerın artmasını dılerım kendısıne.*
  1 ... froidviolace
 4. 4.
  çok düşünceli ve kibar bir yazar.
  1 ... dabaddah
 5. 5.
  gözunden bırsey kacmayan sozlukte ıyıkı varolan yazar arkadasım.
  1 ... froidviolace
 6. 6.
  mutlu yıllar dıledıgım bırıcık cadı arkadasım.ıyı kı dogdun.*
  ... froidviolace
 7. 7.
  ismini verip de rencide etmek istemedim kendisini ama nasıl fena nasıl böyle git desen gitmeyecek insanlar var ya heh onlardan işte. 1.79 boyunda ince biri. ağzı kokuyormuş. öle diyoylay gari.
  1 ... audio
 8. 8.
  Geçen gün bir konuşmamızda 'sarı saçlarını deli goynume bağlamışım çözülmüyor Mihriban'dedi durduk yere. Vay arkadaş dedim nasıl bir kafa bu.
  1 ... audio
 9. 9.
  pek kibar bir insan. sağolsun.
  1 ... potatiumk
 10. 10.
  Karşıdan karşıya geçerken ışıklarda bekliyor bu. Neyse efendim, başlamış burnunu karıştırmaya. * Dedim napıyorsun. Dedi, arabada yapınca kimse görmüyor gibi oluyor dedi. E dedim arabada değilsin ki yoldasın sen dedim. Baktı bi. Sonra ayakları poposuna vuran Şener Şen gibi Ulus'a doğru koşmaya başladı. Tüğğğ dedim bastım gaza, çarptım buna. indim arabadan 'gece alemi serttir delüganlı' dedim. Bacaklarının üstünden geçerek uzaklaştım St.Atienne yoluna doğru. O parmağını da yıkadım bunun. pis.
  2 ... audio