bugün

rocky serisinin kalitesinin düşmeye başladığı film.
Rocky serisinin en başarılı filmi olan rocky IV'den bir önceki seriye ait 3.film.
rocky'nin artık ünlü ve zengin bir boksör statüsüne yükselip aile kurmuş olduğu ve esnasında hulk hogan , mr t gibi enteresan tiplerle dövüşerek seyirciyi eğlendirdiği rocky serisi filmi. ilk filmlere göre kalitesi daha düşük olmakla birlikte, enteresan rakipleri ile olan dövüş sahneleriyle o yılların tıfılları olan bizi bizden almıştı, böylece nispeten rating'i kurtarmıştı.
sadece rocky'nin sahilde karısıyla konuştuğu sahneyle bile değme aşk filmlerine taş çıkartacak filmdir. sadece gözünü patlat, böğrüne vur değil bu film, erkek ruhu hakkında kızların anlamadığı ve anlayamayacağı çok şey barındırır.
bu film ile rocky serisinin kalitesi düşmemiştir. gayet senaryoya uygun çekilmiş, seriye yakışan bir film bu. rock balboa gelen şöhret ile bulutlarda çok gezinmeye başlar, filmdeki gereksiz gösteriş ve renkler de rock balboa'nın gereksiz gösterişini simgeliyor zaten. keza basitlikler de aynı şekilde.
Rocky 1-6-2yle karşılaştırmıyorum Rocky ivden daha az gaz olan, lakin rocky ivden daha fazla rockyi anlatan bununla beraber clubber lang'i doğru düzgün tanıtmadan çekildiği için bir tarafı havada kalmış rocky filmidir.

Rocky'nin paraya para demediği zamanlardaki psikolojisi ve değişimi çok daha iyi ve farklı yansıtılabilirdi o yüzden 1 ve 6yla karşılaştırmıyorum 2 yi de ayrı bir yere koyuyorum ya.

Yine de güzel filmdir.
soundtrack'i ile bizi "eye of the tiger" ile tanıştıran efsane film.

(bkz: http://www.dailymotion.co...iger-b-o-de-rocky-3_music)

bu filmden sonra, tüm gaz sahnelerde, aktivitelerde, beyinlerin arka planında "eye of the tiger" çalmaya başlamıştır. hatta koşarken bile.
ROCKY SERiSiNDE iLK KEZ ROCKY'NiN EZiK OLARAK BAŞLAMADIĞI FiLM.
ROCKY DÜNYA ŞAMPiYONUDUR VE "CLUBBER LANG" ONU YENMEK iÇiN BiLENMiŞTiR.
EYE OF THE TiGER I iSE GEÇTiM.
O DEĞiL DE, "DELOREAN"'IN TANITIM GAZETE REKLAMINDA ROCKY KULLANILMISTIR YA BU BENCE COK ONEMLIDIR, KI BU ARABA BIR KAC YIL SONRA CEKILECEK GELECEGE DONUS FILMININ YILDIZI OLACAKTIR. ROCKY BU GAZETE REKLAMINDA DELOREAN'IN KOKPITiNDE OTURMAKTA VE OK iŞARETi VEMEKTEDiR.
rocky'nin thunderlips ile gösteri maçı sırasında, thunder'ın rocky'yi havaya kaldırıp seyircilere fırlatacağı anda rocky'nin korkuyla -adrian diye bağırdığı adrian'ınsa rocky'ye şaşkınlıkla -rocky diye cevap verdiği sahne mükemmeldir.
rocky'nin ilk 2 filme göre vücut yaptığı gözlemlenen filmdir. Bunun devamındaki yapımda ise formunu korumuştur.
her filmi gibi güzeldir. rocky izledikten sonra insana bir motivasyon geliyor amk antrenman verimi falan artıyor. rocky iyidir. et kafa. italyan aygırı. yıllarca burnunu korumuş efsane.
serinin en iyi filmi değildir. Serinin en iyisi rocky balboa finalidir.
rocky'un çalıştırıcısı ve manevi babası mick'in öldüğü filmdir.
rocky 4 gibi bir efsaneden önce ısınma turu yaptıran filmdir.
Serinin tartışmasız en muhteşem başlayan filmi! Ah o ''Eye of the Tiger'' şarkısı yok mu, insanın içini eriten! Sahi, bu şarkının elinden en iyi şarkı Oscarını hangi şarkı kaptı, bileniniz var mı? Gerçi ben daha iyi olmasına ihtimal vermiyorum ya. Bu filmde Rocky nefret edilesi Clubber Lang ile karşılaşır. Hep şunu merak etmişimdir, niye rakipler hep kötü karakterlerdir, Clubber iyi birisi olsaydı ne olurdu? Rocky kazanmak için bu kadar istekli olmaz mıydı yoksa? Yoksa biz izleyiciler efendi birisi olsaydı Clubber'ın tarafını tutardık diye mi korktu Stallone? Belkide zencilerin kötü insanlar olduğunu düşündüğü için böyle yaptı. Bir de dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama Rocky hiç bir zaman ciddi bir maçta beyaz bir Amerikalıyla dövüşmedi. Ya hep zenci oldu, ya da en beyazından bir Rus! Ama yinede seviyorum bu filmi, sahilin kenarından jet gibi koşmakda çok iyi bir fikir!Hulk Hogan'la yaptığı o curcunalı dövüş ise tam anlamıyla evlere şenlik! Ne zaman izlesem büyük keyif alırım.
hoca soyunma odasıda öldü, ambulans gelmedi. amerika lan bi de.
Bu filmde her zaman ki savasçı rocky vardı ama 1 ve 2 deki tatlı rocky espirileri yoktu. rocky nin karakteri değişmişti.en çok dikkatimi çeken buydu filmde .rocky 1 ve 2 deki rocky daha sevimliydi.
arda turan'ın oturup her gün 1 doz izlemesi gereken film.

niye dibe battığını, niye zirvedeyken tepetaklak düştüğünü anlar. ne yaparsa yeniden yükseleceğini de sylvester stallone baba anlatmış filmde.

otursun izlesin uygulasın aq.
Uzun saçlı devle değil, zenci kel olan clubber lang'la kapıştığı seri. Yukarıdaki karıştırıyor serileri.

Filmin başındaki önemsiz kapışmayı diyor arkadaş. Eski amerikan güreşçisi hulk holgan'la gösteri maçı yapıyor doğru.
görsel
an itibariyle kanal d'de yayınlanıyor. Rocky bay t'ye fena girişti.
yanılmıyor isem rus boksöre karşı savaşıyordu yada o afrikalı zenci kalıplıya güzel filmdir serinin tamami güzel.
--spoiler--
bu filmde rocky ile hulk hogan'ın (filmde adı başkaydı tabii) yaptığı hayır amaçlı gösteri maçı esnasında "edriyın"'ın, antrenör abinin vs niye o kadar heyecan yaptığı, niye o kadar bağırıp çağırdığı hayrete şayandır. tamam eleman biraz sert girdi falan ama neticede şov amaçlı hareketlerdi işte. rocky'i ringe gömme gibi bir derdi yoktu. zaten de kısa kesip dostane aile fotoğrafı modunda maçı bitirdilerdi az sonra.
--spoiler--
--spoiler--

apollo ile rocky'in dostluklarının başladığı film.

--spoiler--
rocky abimizin şöhret ve paraya boğulma modunun gösterildiği sekansta bir ara muppet show'a da konuk olduğu film.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar