bugün

volkan'ın maç boyu kaç kere rakip forvetin insafına bırakıldığını bilmeden, onunla karşılaştırılan gariban kaleci. kazım'ın golünde ilk pozisyonda baros'un şutunu çıkaran volkan , kimsenin müdehale etmediği ikinci vuruşta "çaresiz" golü yedi. g.saray defansı tarafından dün bu "zavallı" her duran topta kaderine terkedildi. volkan'ı dün g.saray kalesine, zapata'yı da fenerbahçe kalesine koysaydık daha gollü ama gene f.bahçe galibiyeti ile biten bir maç izlerdik.

zapata'ya baygın olduğumdan değil ama sezonun yarısında gelmiş adamın tek suçluymuş gibi gösterimesi de ayıptır.
çerçeveyi tutan şutlara çok iyi refakat eden kişi.
kaleciler değişse fener rahat kazanırdı diyenlere sormak istiyorum; biz başka maç mı izledik fenerin şutu mu vardı pardon?
fanatiklik yaptığım ya da mağlubiyete bahane aradığım filan yok.
(bkz: #11144136)
türkiyeye gelmiş en iyi kalecidir . taffarelden bile iyidir *
18 mart 2011 galatasaray fenerbahçe maçı'nda yediği gollerde hatası yoktu. belki de galatasaray'a geldiği günden beri en hatasız oynadığı maç buydu.
ivankov dan daha kötü bir kaleci değildir.
kaleciler değişse fener "rahat" kazanırdı değil, kaleciler değişse daha gollü olurdu ama fener gene kazanırdı demiştik. "servet, cana, balta üçlüsü golleri yedirmişken bu adama fatura kesmek hatadır." dedim, diyorum.

g.saraylı değilim beni ilgilendirmez sadece insaf, vicdan makamından itirazım oldu.
hentbol kaleciliği filan mı yapmış önceden diye merak ettiğim kalecidir. ya o nası elleri yana açıp zıplamadır nası bi stildir.
kalecilikle uzaktan yakından alakası yoktur.
kafa toplarında bidon gibi,sadece üstüne gelen topları zar zor kontrol edebiliyor. maçın kaybedilmesinde baş rol oynadı.
hagi'nin galatasaray'a attığı en büyük kazıktır.
bırakın galatasaray takımını bırakmasını bu arkadaş kaleciliği bırakmalıdır. kaleciğin adı kirletmektedir.
(bkz: karpuzcu)
brezilyalı olsaymış kalenin değişmez ismi olurmuş tabi play futbolunda .
kuzey (kale arkası) tribünden izlemiş biri olarak; "topla alakası yok."
kaderin cilvesi olsa gerek, yillarca aykut'u her ortamda yerden yere vuran bana, aykut'u mumla arattiran kalecimsi..

bi macta da gol yeme yaa.. bi mac..!
an itibariyle sözleşmesi fesh edilmiştir. "Galatasaray'a ayak uyduramadım. Performansım kötüydü" demiş. yolu açık olsun.

kaynak
mondragon'dan sonra kalemizi koruyan 54432. gereksiz kaleci. kova burcuymuş.
Galatasaray'ın yollarını ayırdığı kaleci. Zaten yollarını birleştirmeleri bile hataydı.
adamın mevkisi kumbara. kaleci falan değil kandırmayın beni. kaleye servet'i koysanız cüssesiyle 2-3 top tutar en azından.
(ara: şükür)
(bkz: 12 maçta 18 gol yiyen kalecinin eldivenini satmak)
türkçesi kovadır.
şimdiki takımına allah başka dert vermesin dediğim.
gecenin köründe aklıma nereden geldi bilmiyorum. aklıma geldiği gibi uykumun kaçmasına neden oldu.

napolyon bir savaşta 12. bataryanın 2 saattir ateş etmediğinin farkına varır.
batarya komutanına sebebini sorar.
10 sebebimiz var der batarya komutanı.
say bakalım der napolyon.
1- cephane bitti
2-....

sus lan der diğerlerini sayma.

benim içinde tam bu şekildedir.

galatasaray sahaya çıkıyor.

kaledeeeeee, zapata

sağ bek sab.... dur sayma allahını seversen, tamam. sus gözünü seveyim sus.

galatasaray'ımın gelmiş geçmiş en kova kalecilerinden biridir.
Haginin teknik direktörlükten ne kadar iyi(!) anladığını belli eden galatasarayın eski kalecisi.