bugün

Yıllık 6 milyon Euro gibi bir maaş alan futbolcu.
Bu adam alındığından beri 10 numara için bütçe bulunamadı.
Hedef Robben'lerden lens in bonservisini alabilmeye düştü.
yatmaya mı geldim be ibine...
Yandex arama motoru sayesinde izledigimiz müthiş yetenek.
Diego'dan sonra ikinci bir " acaba yeni alex mi" vakası yaşanmasına sebep olmuş futbolcu. Ayakta duramıyorsun be kardeşim.
Bugün beşiktaşa çocuğu koyacağı maç.
Ahahahahhahhha. Tinercileri fena dillemiştir.
Tipik fenerbahçe futbolcusu.
Ayıp etmiş fenerbahçeli futbolcu. Ne gerek var öyle hareketlere?
çok tatlı dil çıkarıyor ya. çok kibar ve beyefendice yapmış.

görsel

evli olmasa talip olabilirdim kendisine.
Silkti.
ne mikrop biri olmuş yazık.
tam bir fenerli.
Çok akıllı adam.
Bi kez daha gösterdi futbolun sadece bir ayak oyunu olmadığını.
Adama sinirlenmeyin kırmızı kart görürsünüz. Uçan hollandalı. Evet.
Tam bir yıldız, tam bir profesyonel. Tinercileri zıplatan adam gibi adam.
Bugün itibariyle gerçek bir fenerbahçeli olmuştur.
Profesyonel orospu çocuğudur. Bu entry hakaret ya da küfür içermiyor. Gerçeği söylüyor. Aynısını tosic e de yazdım. Onu sikmiyorsanız adam değilsiniz.
ne karaktersizsin be yaşından başından utan.
etiklik bazında yaptığı tartışılır ancak attığı oltaya tosic in gelmiş olması onun suçu değildir. profesyonel arenada bu tip binlerce vak'a oluyor.

burada adama sövmenin bir esprisi yok, asıl saçmalık amatörce hareket eden bjk nin futbolcusudur.

edip akbayram : bunu bile eksiliyorlar, mantığına uymayan kısmı söyleyin desem çıt çıkmaz, kapasiteniz maç izlemeye yetmiyorsa zorlamayın arkadaşlar. bu tosic in amatör olduğu gerçeğini değiştirmez maalesef...
Kusura bakmayın bu adama dusko tosic bunu çoktan haketmisti önceki maclardan bi garezi vardi persienin attirdi orspu cocugunu hahahah.
ahahaha provakatör olmuş.
yani oğuzhan provakatör değil, tosic gerizekalı değil, rvp provakatör. he keşke sabahtan beri kavga çıkarmaya çalışan oğuzhan atılsaydı tosic'in yerine.
çoluk çocuğa top oynamayı öğreten profesyonel futbolcu.
Tosiç gibi sert oynuyorum ayağına rakibi biçen, hakem varken kendi cezamı keserim diyen amatör ruhlu topçuya haddini bildirmiştir. Futbol sadece ayak oyunu değil gençler, biraz da beyin lazım. Rvp koydu farkını işte... Şimdi ali palabıyık denen eyyamcının fenerbahçe'yi nasıl biçtiğini, beşiktaş'ın da fenerbahçeli futbolcuları oyundan attırmak için nasıl çirkefleşeceklerini izleyeceğiz.

Yiyin birbirinizi ete para vermeyin hahahahaa.

Not: sneijdermuslerabirlikspor.
Cibiliyetsiz diye okunur.
evet yine beşiktaşlıların kendi futbolcusunun yaptığı saçmalığa değil de yaptığı saçmalığı avantaj olarak kullanan futbolcuya kızıyor. bir de sadece hakaret ediyorlar kendilerine yakışacağı şekilde. gidin kendi topçunuza laf edin kardeşim bizim topçumuza tinerli ağızlarınızla laf etmeyin.